Apsardzes signalizācijas sistēmas un piekļuves kontrole

Vanderbilt SPC ir apsardzes signalizācijas un piekļuves kontroles sistēma, kas nodrošina modernu, drošu un iespējām bagātu drošības sistēmu un piedāvā visaptverošu trauksmes pārvaldības funkcionalitāti Jūsu vajadzībām.

UZZINĀT VAIRĀK

SPC apsardzes sistēma - viedā drošība

Vanderbilt SPC apsardzes sistēma ir viena no drošākajām un modernākajām industrijā, kas konstatē ielaušanās gadījumus uzņēmuma telpās un tā teritorijā, piedāvājot plašu trauksmes pārvaldību funkcionalitāti. 

Izmantojot mākoņtehnoloģijas pakalpojumus, pielāgotas lietotnes un īpašu programmatūras komplektu, SPC apsardzes sistēma ar saviem risinājumiem pamatoti saucama par tirgus līderi. Tā ir profesionāla apsardzes sistēma, kas nodrošina infrastruktūru, ko viegli pielāgot mainīgajām prasībām, piemēram, piedāvājot izvēlēties vadu vai bezvadu iespējas. Visa pamatā - drošība!

Izmantojot  mākoņtehnoloģijas   pakalpojumus, pielāgotas lietotnes un īpašu programmatūras komplektu, SPC apsardzes sistēma ar saviem risinājumiem pamatoti saucama par tirgus līderi

Ja instalējat, uzturat vai pilnveidojat signalizācijas

sistēmas - SPC ir domāts Jums!

 
 

Kādas funkcijas sistēma nodrošina?

Pielāgojamība
Iespējams pievienot tādu apsardzes paneļu daudzumu, kurš atbilst Jūsu vajadzībām un budžetam 

Ērta navigācija
Pārdomāts lietotāja saskarnes izkārtojums,
kas atvieglo navigāciju 

Mērogojams
Iespējama mērogošana līdz 2500
lietotājiem, 512 zonām

Durvju vadība
Iebūvēta durvju vadība - līdz 2500 lietotājiem,
64 durvīm

Atpazīstams
Vieni no visvairāk lietotajiem un zināmākajiem apsardzes paneļiem Eiropā

Web serveris
Iebūvētais tīmekļa serveris

SPC Connect - mākonī balstīts apsardzes sistēmas risinājums, kurš paredzēts SPC paneļu uzraudzībai, pārvaldīšanai un uzturēšanai attālināti.

SPC Connect ir šīs sistēmas paneļa mākoņa atbalsta portāls. Tas nodrošina signalizācijas sistēmas reāllaika pārskatu par savienotajām sistēmām un drošu savienojumu ar SPC ielaušanās paneļiem vienā vai vairākās vietnēs.

Vanderbilt piedāvātais SPC Connect ir risinājums, ar kura palīdzību iespējams pieslēgties SPC signalizācijas sistēmai izmantojot sistēmas pārvaldības mākoni.

  • Sistēmas lietotājiem tā ir droša, jaudīga saskarne, kas apmierina visas vajadzības, ieskaitot trauksmes iestatīšanu un izmantošanu, kā arī apskati reāllaikā.

  • Instalētājiem pēc saņemta rīkojuma tas ļauj attālināti pārvaldīt klientu signalizācijas sistēmas. Ņemot vērā, ka nav nepieciešams fiziski apmeklēt konkrēta uzņēmuma ēku, tiek ietaupīts gan laiks, gan resursi.

Vanderbilt piedāvātais SPC Connect ir risinājums, ar kura palīdzību iespējams pieslēgties SPC signalizācijas sistēmai izmantojot sistēmas pārvaldības mākoni
Mazs uzņēmums

Ļauj mazajiem uzņēmumiem nodrošināt klientu apkalpošanu ar vienu klikšķi - sniedzot pārliecību par to, ka klientiem var atbildēt nekavējoties un attālināti.
SPC Connect ir mērogojams un tas nozīmē, ka sistēma aug kopā ar Jūsu uzņēmumu. 

Vidējs uzņēmums

Uzņēmumā tiek uzstādīts tā, lai attālināti uzraudzītu, pārvaldītu un uzturētu SPC paneļus no jebkuras vietas, izmantojot piekļuvi internetam. Tas ļauj veikt pakalpojuma atbalsta funkciju uzņēmumam, bez nepieciešamības apmeklēt pašu uzņēmumu. Pielāgota konkrētam uzņēmumam, deleģējot paneļu uzstādīšanu inženieriem. 

Globāls uzņēmums

Spēj precīzi nodalīt lomas, piemēram, nosakot konkrētas atļaujas un pienākumus, lai nodrošinātu, ka sistēmā viegli var identificēt precīzu reģionālu biroju vai tā darba komandu. Mērogojams risinājums, kas atrodas Vanderbilt mākoņa serverī un ļauj ietaupīt laiku un naudu. 

Ko nodrošina SPC Connect sistēma?

Jaunākie konfigurācijas faili tiek automātiski dublēti

 Tiek veidoti automatizēti apkopes pārskati, sistēmas notikumu, žurnālu apskate

 Uzrauga sekundārās trauksmes pārraides sistēmu un sinhronizē laika iestatījumus

 Tiešraide līdz 32 kamerām, tiešraides karte ar interaktīvām iekārtu ikonām 

 Visas sistēmas vai konkrētu apgabalu tālvadības ieslēgšana/izslēgšana

Izeju un konkrētu durvju tālvadība 

Vanderbilt piedāvātais SPC Connect ir risinājums, ar kura palīdzību iespējams pieslēgties SPC signalizācijas sistēmai izmantojot sistēmas pārvaldības mākoni
SPC Wireless - diskrēts un gaumīgs dizains

Drošības vajadzības mūsdienās ir ļoti atšķirīgas no tām, kādas tās bija pirms vairāk nekā 10 gadiem jeb līdz mirklim, kad drošības jomā pirmo reizi parādījās bezvadu tīkls. Šobrīd cilvēkiem ir vajadzīgi mobili un savai videi pielāgojami risinājumi - Vanderbilt bezvadu detektori tādi ir! SPC ir veidoti tā, lai papildinātu mainīgo ikdienu un mūsdienu dzīves realitāti. 

Vanderbilt bezvadu detektori nodrošina mobilus un savai videi pielāgojamus risinājumus

Viegli uzstādīt, savienot pārī un konfigurēt

SPC Wireless ir rentabls un uzticams ielaušanās trauksmes uztveršanas diapazons (divvirzienu bezvadu tehnoloģija, kura nodrošina ērtu uzstādīšanu un drošu uzraudzību, bez nepieciešamības ievilkt vadus).

SPC Wireless ir veidots, lai pilnībā atbilstu gala lietotāja vajadzībām. Izmantojot SPC bezvadu detektorus, Jūs saskarsieties ar mazāk traucējumiem instalēšanas laikā, kā arī pēc tam - lietošanas periodā. Savukārt produktu ergonomiskais dizains ir veidots tā, lai iekļautos Jūsu darba vai mājas interjerā.

SPC ir piemēroti personīgai, mazumtirdzniecības un komerciālai lietošanai:
 
 

Kāpēc SPC Wireless ir pārāks par citiem detektoriem?

SPC bezvadu detektora uzstādīšana un instalēšana ir ātra un nesagādā problēmas. Jūs izvietojat vadības paneli, pievienojat tam elektrotīklu, novietojat bezvadu detektoru ēkā un tas jau darbojas! Turpretī vadu risinājums var aizņemt vismaz veselu darba dienu, jo notiek kabeļa montāžas darbi. 

Pieprasījums pēc integrētiem risinājumiem un lietišķā interneta pieaugošā ietekme (IoT) ir joma, kur Vanderbilt pievērsis padziļinātu uzmanību. "Ticam, ka bezvadu tehnoloģija ar divvirzienu komunikācijas iespēju vēl vairāk nostiprina tehnoloģijas potenciālu un vairo uzticamību. Vanderbilt SPC Wirelles piedāvātajam produktu klāstam ir daudz priekšrocību, kas atvieglos uzstādītāju ikdienas darbus un padarīs to daudz vieglāku," pārliecināts ir ALTAS IT Biznesa attīstības direktors Oskars Pirags

Ilgāks darbības laiks
SPC bezvadu akumulatora darbības laiks ir >5 gadi. Vanderbilt izmanto nozares vadošās litija baterijas Energizer un Varta
 
Uzstādīšanas ātrums
SPC bezvadu instalēšana ir ātra un nesagādā problēmas
Konfigurējams
Bezvadu diapazona iestatījumu konfigurācija
Paplašināts diapazons
Vanderbilt SPC bezvadu darbības rādiuss var būt līdz pat 500 metriem, atkarībā no objekta īpatnībām

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Vanderbilt SPC ir apsardzes sistēma, kas apvieno nozīmīgākos apsardzes sistēmas un piekļuves kontroles elementus, kurus, turklāt, ir iespējams pārvaldīt attālināti ar mākoņpakalpojumu palīdzību.

SPC apsardzes sistēmas ir paredzētas lietotājiem ar augstām drošības prasībām. Profesionālam drošības pakalpojumu sniedzējam, kas var parūpēties par augstas drošības un integrētām signalizācijas sistēmām  dzīvojamā vidē, mazumtirdzniecībā un komercobjektos.

SPC kontrolieri ir pieejami līdz 32, 128 vai 512 individuāli programmējamām zonām vai izejām, to noteikšanai un kontrolei.  

SPC Connect ir mākonī balstīts signalizācijas sistēmas pārvaldības portāls, kas, izmantojot drošu saziņas ceļu uz Jūsu SPC paneli, ļauj piekļūt SPC kontroles paneļa funkcijām caur viedierīci vai datoru, pilnībā pārvaldot un kontrolējot to attālināti. SPC Connect instalētāja pakalpojumi paredzēti, lai atbalstītu Jūsu biznesu, kā arī nodrošinātu ātru atbalsta sniegšanas laiku un, ja iespējams, samazinātu Jūsu darbības izmaksas.

Jā, SPC ir visaptverošs bezvadu portfelis, kuru var apvienot ar vadu ierīcēm vai uzstādīt tikai bezvadu sistēmu atkarībā no vietņu prasībām un ierobežojumiem.

SPC tirgū ir visplašākais apstiprinājumu saraksts, tostarp: EN50131 un EN50136; VdS-B un VdS-C; Lielbritānijas standarti PD6662: 2010; NF 2. tips / 3. tips; Inerts; REQ / EN; FNH; SSF1014; FFS; F & P; SES; VSÖ; IMQ; EAC; COTPS; MABISZ, kas apstiprina to, ka Vanderbilt piedāvātais risinājums ir starp vadošajiem tirgū.

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai