Āra jeb vides kameras

Izturīgas, spēcīgas un daudzfunkcionālas

Kā Antarktīdas aukstumā, tā arī Floridas tropos savas izturības dēļ MOBOTIX kameras ir pazīstamas visā pasaulē — tās iespējams lietot pat skarbākajos apstākļos, ko kameras pierāda katru dienu. Tā kā MOBOTIX āra kamerām ir unikāls, multifunkcionāls dizains bez mehāniskām kustīgajām daļām, tām nav nepieciešama papildu apsildīšana vai atdzesēšana temperatūras amplitūdā no -30°C līdz +60°C. Kameru stikla šķiedras stiprinātais ietvars, kam nav nepieciešama apkope, aizsargā arī pret ļoti augstu mitruma līmeni (nenotiek kondensācija), koroziju, piesārņojumu un tiešu saules gaismu.

MOBOTIX video sistēmas ar standarta PoE nodrošina labāko energoefektivitātes sniegumu. Kameru īpašie Moonlight attēla sensori, modulārā dienas,  duālā nakts kameras tehnoloģija un inteliģentā ekspozīcijas kontrole vēl vairāk samazina enerģijas patēriņu, kas nodrošina augstas kvalitātes video ierakstīšanu pat ļoti sliktas gaismas apstākļos bez papildus apgaismojuma.

Āra videonovērošanas kameras no Mobotix spēj funkcionēt pat skarbākajos apstākļos - gan karstumā, gan aukstumā
Odoo - Sample 1 for three columns

S74 High-End Video System

 Jaunais MOBOTIX S74 modelis ir augstas veiktspējas IoT kamera, kas ietver līdz pat četriem moduļiem, un pieļauj lielāku pielāgojamību nekā jebkura cita MOBOTIX video sistēma. Tas ļauj nodrošināt gan daudzpusīgas instalācijas iespējas, gan arī efektīvu novērošanu vairākās vietās vienlaicīgi ar tikai vienu kameru. 

Odoo - Sample 1 for three columns

M73 High Performance IoT

M73 neapšaubāmi ir labākā un inovatīvākā no visām MOBOTIX IP video sistēmām. Tā saglabā zīmola oriģinālās tradīcijas, bet tajā pašā laikā ir pilnīgi inovatīva un unikāla. Vieds, elastīgs un daudzpusīgs mākslīgais intelekts vienā M73 modelī.


Odoo - Sample 1 for three columns

M16 AllroundDual

Pateicoties tās lieliskajām īpašībām, M16 AllroundDual ir mūsu vadošais produkts. Tā nodrošina izcilas krāsas video dienas laikā un augsta kontrasta melnbalto ierakstu diennakts tumšajās stundās. Pārslēgšanās starp dienas un nakts sensoru tiek veikta pilnīgi digitālā veidā bez jebkādām mehāniskām manipulācijām. Tas padara procesu ārkārtīgi uzticamu jebkādos laikapstākļos.

Odoo - Sample 2 for three columns

D16 DualDome

Atgādina klasisku kupolveida kameru, bet palūkojieties tuvāk: šī ir patiesa MOBOTIX sistēma. Divas lēcas iespējams novietot neatkarīgi vienu no otras, kas sniedz iespēju gūt pavisam jaunas attēla perspektīvas un pielietojumu.

Odoo - Sample 3 for three columns

S16 DualFlex

Pateicoties ļoti elastīgajam dizainam ar īpaši kompaktu kameras ietvaru un sensoru moduļiem, kurus iespējams novietot līdz pat 3 m lielā attālumā, S16 kamera vienlaikus aptver divas zonas, paliekot gandrīz neredzama.

Odoo - Sample 1 for three columns

M26 Allround

Ložu necaurlaidīga, augstas drošības kameru sistēma izmantošanai augsta riska objektos. V16 kamerai ir nerūsošā tērauda ietvars un gaismjutīga MOBOTIX video tehnoloģija, kas sniedz iespēju nepārtraukti novērot vandālisma riskam pakļautu ēku gan no iekšpuses, gan ārpuses. 

Odoo - Sample 2 for three columns

D26 Dome

D26 ir izcili piemērota tad, ja nepieciešams klasisks kameras dizains ar triecienizturīgu kupolu. Tomēr kameras iekšējās sastāvdaļas nepavisam nav tradicionālas — tās ražošanai izmanto revolucionāru tehnoloģiju, lai nodrošinātu pilnvērtīgu videonovērošanas, drošības sistēmu.

Odoo - Sample 3 for three columns

Q26 Hemispheric

Q26 hemisfēriskā kamera izceļas ar elegantu dizainu un augstu izšķirtspēju (360° redzeslaukā). Kamera var ierakstīt ikvienu telpas vietu, aizstājot līdz pat četrām tradicionālajām kamerām.  

Odoo - Sample 3 for three columns

V16 Vandalism

Ložu necaurlaidīga, augstas drošības kameru sistēma izmantošanai augsta riska objektos. V16 kamerai ir nerūsošā tērauda ietvars un gaismjutīga MOBOTIX video tehnoloģija, kas sniedz iespēju nepārtraukti novērot vandālisma riskam pakļautu ēku gan no iekšpuses, gan ārpuses. 

Odoo - Sample 3 for three columns

S26 Flex

Grūti pamanāma, taču visu redzoša. S26 ar hemisfērisko tehnoloģiju ir ārkārtīgi funkcionāla specializētā kamera. Kompakto sistēmu iespējams integrēt tik diskrēti, ka pēc kameras uzstādīšanas ir redzama tikai lēca.


MOBOTIX S74 High-End Video System

Vairāk drošības. Vairāk iespēju. Izcila izšķirtspēja. 

S74 ar termo sensoru moduļiem ir līdz šim universālākā MOBOTIX kamera un sistēma vienlaikus - ar 4 moduļiem uzreiz. Tie paredzēti, lai risinātu visdažādākos uzdevumus gan iekštelpās, gan ārtelpās, gan kā termokamera. 

Nebijusi attēla kvalitāte. Papildus jau zināmajiem 4K UHD moduļiem MOBOTIX iepazīstina ar īstu augstās klases pārstāvi - S74 Ultra LowLight 4MP dienas un nakts sensoru moduli ar automātisku dienas/nakts pārslēgšanos. Šī tehnoloģija spēj radīt izcilus attēlus pat minimālos apgaismojuma apstākļos, vienlaicīgi lieliski reproducējot krāsas.

Izteikti universāla un diskrēta. Slēptais kameras korpuss ļauj kamerai darboties īpaši diskrēti. Redzami ir tikai moduļi dažādos stiprinājumos. Aprīkota ar līdz 3 m gariem kabeļiem, kas visus moduļus ļauj novietot jebkur vai, piemēram, tos vienlaikus savienot vairākos virzienos, ap stūriem vai dažādās telpās - iekšpusē un ārpusē. Tas ļauj nodrošināt gan daudzpusīgas instalācijas iespējas, gan arī efektīvu novērošanu vairākās vietās vienlaicīgi ar tikai vienu kameru. 

 • Kamerā iespējams apvienot līdz četriem attēla sensoru un funkciju moduļiem.

 • Vienlaicīgi iespējama divu atsevišķu zonu novērošana tikai ar vienu kameru.

 • Aptveramais leņķis no 17° līdz 90°.

 • Īpaši izturīgs kameras korpuss, izgatavots no pulverveida alumīnija.

 • Nemanāma instalācija un ērta pārvietojamība.

 • Mehāniski regulējams 3 asu stiprinājums uzstādīšanai.

 • Lietošanai iekštelpās un ārtelpās.

 • Cena sākot no 1650 EUR + PVN

S74 āra videonovērošanas kamerai ir izcila izšķirtspēja

  MOBOTIX M73 High Performance IoT

  Augstas veiktspējas 4 kodolu procesors. Lieliska attēla izšķirtspēja.

  M73 neapšaubāmi ir labākā un inovatīvākā no visām MOBOTIX IP video sistēmām. Tā paliek uzticīga oriģinālajām zīmola tradīcijām, bet tajā pašā laikā ir pilnīgi unikāla. Vieds, elastīgs un daudzpusīgs mākslīgais intelekts - M73 apvieno visas šīs īpašības. Jaunākā augstas veiktspējas tehnoloģija un modulārā uzbūve padara modeli tiešām satriecošu. 

  M73 ir daudz kas vairāk nekā tikai kamera. Izstrādāta uz inteliģentās MOBOTIX 7 sistēmas platformas bāzes, kas var apmierināt katra lietotāja individuālās vajadzības. M73 kamera ir nepārspējama veiktspējas, funkcionalitātes, kiberdrošības un datu apstrādes ziņā. Tas pats attiecas uz ātro un ērto montāžu pie sienas, stabiem vai kolonnām, kas ietaupa klienta laiku un naudu. 

  • Līdz 3 funkcionālajiem un optiskiem moduļiem, kurus ir viegli uzstādīt.

  • Video sensors: 4K/8MP (šaurleņķa, standarta un platleņķa objektīvs) - krāsains (diena), melnbalts (nakts) vai krāsains ar iebūvētu elektronisko infrasarkano  filtra aizvaru (diena un nakts).

  • Horizontālais skata leņķis starp 95° un 15° (atkarībā no moduļa).

  • Infrasarkano gaismu modulis (850 nm šaurleņķa, standarta un platleņķa lēcu varianti).

  • MultiSense modulis (PIR, temperatūra,apgaismojuma līmenis, troksņu detekcija), drīzumā 2020. gada nogalē.

  • Audio modulis (mikrofons un skaļrunis).

  • Termālais Mpdulis (augstas izšķirtspējas un jūtības termālā bilde).

  • MOBOTIX lietojumprogrammas un SDK (bezmaksas programmatūras izstrādes komplekts pielāgotām M73 lietojumprogrammām).

  • Sienu vai stabu stiprināšana iekšpusē un ārpusē.

  • Plug & Play sistēma: optiskie moduļi, kas ir rūpnieciski nofuksēti un kurus iespējams nomainīt, nedemontējot kameras.

  • Cena sākot no 1800 EUR + PVN  

  M73 āra videonovērošanas kamerai piemīt augstas veiktspējas tehnoloģija un tās modulārā uzbūve padara modeli tiešām satriecošu

  MOBOTIX M16 AllroundDual

  Duāla. Modulāra. Unikāla.

  Saglabājot uzticību klasiskajiem modeļiem, šī kamera ir izturīga pret laikapstākļiem un apkārtējās vides ietekmi. M16 kamera ir mūsu veiksmīgo M1 līdz M12 duālo kameru modeļu pēctecis ar savstarpēji aizvietojamiem sensora moduļiem, ietverot modernāko MOBOTIX sistēmu tehnoloģiju. Rezultātā ir radīts snieguma, funkcionalitātes un dizaina jomā pilnīgi nepārspējams produkts.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Integrēts mikrofons un skaļrunis

  • Integrēts triecienu detektors un PIR sensors

  • Stiprināšana pie sienas vai griestiem (stiprinājums iekļauts)

  • Iespējams viegli uzstādīt pie staba (ar staba stiprinājumu, iegādājams atsevišķi)

  • Papildus iespējams iegādāties infrasarkanās gaismas prožektoru (PoE+)

  • Cena sākot no 1371 EUR + PVN 

  M16 āra novērošanas kamera ir unikāla, duāla un modulāra

  MOBOTIX D16 DualDome

  Viena kamera. Divi skati.

  Divas lēcas, divi augstas izšķirtspējas attēla sensori, iekšējā MicroSD datu glabāšana un duāls attēls ar vairāk nekā 12 megapikseļiem padara D16 DualDome par efektīvu drošības risinājumu: ar vienu kameru iespējams apsargāt divas dažādas teritorijas. Visa kamera bez trauslām, mehāniskām sastāvdaļām!

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Integrēts mikrofons un skaļrunis

  • Integrēts triecienu detektors un PIR sensors

  • Piemērota uzstādīšanai pie sienas vai griestiem

  • Viegli uzstādīt ēku stūros un pie stabiem

  • Vandāldrošais komplekts - izmantošanai īpaši skarbos apstākļos

  • Cena sākot no 1371 EUR + PVN 

  D16 āra novērošanas kamera spēj apsargāt divas dažādas teritorijas

  MOBOTIX S16 DualFlex

  Pielāgojama, šķietami neredzama duālo lēcu kamera ar kustīgo stiprinājumu.

  MOBOTIX S16 ir pret laikapstākļiem noturīga sistēma, galvenokārt īpaša ar kameras elastīgajām uzstādīšanas iespējām. Izmantojot līdz trim metriem garus elektrības kabeļus ar paslēptu kameras ietvaru, ir savienoti divi sensoru moduļi. Tas nozīmē, ka ar vienu kameru iespējams diskrēti novērot divas blakusesošas telpas.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Daudzveidīgas sensoru moduļu uzstādīšanas iespējas un stiprināšanas piederumi

  • Katra sensora moduļa vada maksimālais garums: 3 m

  • Sensora modulī iespējams izmantot mikrofonu

  • Papildu mikrofona un skaļruņa savienojumi

  • Integrēts triecienu detektors

  • Pret laikapstākļiem noturīgs un robusts kameras ietvars (IP66, IK06)

  • Cena sākot no 1002 EUR + PVN 

  S16 āra novērošanas kamera piedāvā lielisku opciju - diskrēti novērot divas blakusesošas telpas

  MOBOTIX V16 Vandalism

  Augstas drošības duālo kameru sistēma.

  V16 modeļi ir robustas MOBOTIX kameras un var izturēt pat visdraudīgākos uzbrukumus. Tās vienmēr ir aprīkotas ar modernāko multifunkcionālo MOBOTIX duālo kameru tehnoloģiju un piedāvā iespēju pievienot ārējās iekārtas un sensorus.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Integrēts mikrofons un skaļrunis

  • Iespējams izmantot visus S16 kameras moduļu savienojumus

  • Izmanto vienu vai divus 6MP sensoru moduļus (diena/nakts)

  • Integrēts triecienu detektors

  • Pret laikapstākļiem noturīgs un robusts kameras ietvars (IP66, IK10+)

  • Cena sākot no 3008 EUR + PVN

  V16 āra novērošans kamera ir aprīkota ar multifunkcionālo Mobotix duālo kameru tehnoloģiju

  MOBOTIX M26 Allround

  Izturīga jebkuram pielietojumam.

  Kameru sistēma, kas paredzēta jebkuram mērķim, piestiprināma pie griestiem, sienām un stabiem, un bez piepūles izpilda aizsardzības klašu IP66 un IK10 prasības. M26 kamera izmanto jaunāko 6 megapikseļu tehnoloģiju, un tai ir pieejams ļoti plašs lēcu klāsts, tāpēc kameras pielietojumam ir ļoti daudz variāciju.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Integrēts mikrofons un skaļrunis

  • Liela lēcu izvēle ar ierakstīšanas leņķi no 8° līdz 180°

  • MxAnalytics Video Analysis rīks iekļauts standarta komplektācijā

  • Integrēts temperatūras sensors

  • Laikapstākļu izturīgs, stiprinātas stiklšķiedras ārējais ietvars (IP66, IK10)

  • Papildus iespējams iegādāties infrasarkanās gaismas prožektoru (PoE+)

  • Cena sākot no 896 EUR + PVN

  M26 āra novērošanas kamerai pieejams ļoti plašs lēcu klāsts, tāpēc kameras pielietpjumam ir ļoti daudz variāciju

  MOBOTIX D26 Dome

  Klasisks dizains - unikāla tehnoloģija.

  Kompakta, inteliģenta IP video sistēma ar objektīvu, kuru var novietot manuāli. Triecienizturīgs 1,5 mm polikarbonāta kupols (IK10) padara šo kameru izturīgu pret laikapstākļiem. MOBOTIX D26 piedāvā tādu pašu izsekošanas sistēmas platformu kā visas pārējās kameras jaunākās paaudzes MOBOTIX x26 / x16 tehnoloģijā.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Pieejama dienas un nakts variantos (6 megapikseļu krāsu vai melnbalts sensors)

  • Liela lēcu izvēle ar ierakstīšanas leņķi no 15° līdz 103°

  • Standarta komplektācijā aprīkota ar triecienu detektoru un MxAnalytics

  • Pret laikapstākļiem un triecieniem izturīgs korpuss (IP66, IK10)

  • Aksesuāri uzstādīšanai pie griestiem un vandālisma novēršanai

  • Cena sākot no 876 EUR + PVN

  D26 āra novērošanas kamera ir izturīga pret laikapstākļiem un tai piemīt ne tikai unikāla tehnoloģija, bet arī klasisks dizains

  MOBOTIX Q26 Hemispheric

  Visaptveroša elegance. Visaptveroša drošība.

  Eleganta, īpaši kompakta un laikapstākļus necaurlaidīga kupola kamera. Q26 tiek izmantots puslodes B016 objektīvs, kas ir fiksēts un ar asu fokusu. Pateicoties tā 360° panorāmai, lai novērotu visu telpu, platekrāna panorāmas funkcijai un viediem video analīzes rīkiem, Q26 var izmantot neskaitāmos veidos.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Pieejama dienas un nakts variantos (6 megapikseļu krāsu vai melnbalts sensors)

  • Standarta komplektācijā aprīkota ar triecienu detektoru un MxAnalytics

  • Pret laikapstākļiem un triecieniem noturīgs kameras ietvars (IP66, IK10, -30°C līdz 50°C (-4 °F  līdz 140°F)).

  • Piemērota uzstādīšanai pie griestiem, sienām vai stabiem

  • Iespējams iegādāties no nerūsošā tērauda ražotu vandālisma novēršanas komplektu.

  • Cena sākot no 876 EUR + PVN

  Q26 āra novērošanas kamerai piemīt visaptveroša elegance, lai novērotu visu telpu

  MOBOTIX S26 Flex

  Grūti pamanāma, taču visu redzoša.

  Kompaktā S26 Flex ir visur novietojama, slēpjama video sistēma ar ļoti detalizētu izšķirtspēju. Pilnībā pret atmosfēras iedarbību izturīgas IP kameras korpusā ir integrēts miniatūrs sensora modulis. Pateicoties puslodes lēcai, visu zonu var novērot bez aklajiem punktiem.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību

  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)

  • Pieejama dienas un nakts variantos (6 megapikseļu krāsu vai melnbalts sensors)

  • Standarta komplektācijā aprīkota ar triecienu detektoru un MxAnalytics

  • Pret laikapstākļiem un triecieniem noturīgs kameras ietvars (IP66, IK10, -30°C līdz 50°C (-4 °F  līdz 140°F))

  • Piemērota uzstādīšanai pie griestiem, sienām vai stabiem

  • Iespējams iegādāties no nerūsošā tērauda ražotu vandālisma novēršanas komplektu

  • Cena sākot no 876 EUR + PVN

  S26 āra novērošanas kamerai raksturojošā īpašība ir tāda, ka tā piedāvā novērot visu zonu bez aklajiem punktiem, pateicoties puslodes lēcai

  Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

  Jā, MOBOTIX videonovērošanas kameras ir paredzētas gan iekštelpām, gan ārtelpām. Paredzēts īpaši skarbiem apstākļiem ar āra temperatūras diapazonu no -40°C līdz +65°C.

  Atkarībā no modeļa, bet maksimālā ārējās vides noturības klase ir IP66 un triecienizturības klase IK10.

  Jā, MOBOTIX āra novērošanas kamerām ir speciāls video namruņa (domofona) un piekļuves kontroles modelis ar daudzabonementu funkciju.

  Jā, MOBOTIX āra videonovērošanas kameras vienlaicīgi spēj veikt videonovērošanas, apsardzes, ugunsdrošības un apziņošanas sistēmu funkciju.

  ALTAS IT piedāvā īpaši izstrādātus uzraudzības un efektivizēšanas risinājumus rūpniecībai, ražošanai, noliktavu darbam, kā arī cilvēku plūsmas skaitīšanai. MOBOTIX  videonovērošanas kameras ir paredzētas darbam temparatūras diapazonā no -40°C līdz +65°C.

  Jā, ar speciālo MOBOTIX aplikāciju āra novērošanas kameras spēj atpazīt automašīnu numurus un dot jums informāciju atbilstoši ieprogrammētajiem iestatījumiem (atvērt barjeru, atsūtīt e-pastu, atskaņot trauksmes paziņojumu MOBOTIX datorprogrammā u.c.).

  PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

  Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

     

  Pierakstīties jaunumu saņemšanai