Multiroom

400. sērija

Audio sistēma vairākām istabām, izplata jebkuru audio avotu un ļauj kontrolēt skaņu katrā telpā / zonā neatkarīgi vienu no otras.

Šī sērija parāda mūsu radošo tehnoloģiju iespējas dizainā, kas ir vienlaikus inovatīvs un klasisks. Tas ir radīts, domājot par lietotāju, tāpēc piedāvā skaidru un viegli pieejamu izvēlni intuitīvai izmantošanai.

Šo sēriju mēs piedāvājam kompaktā vai modulārajā versijā. Abas iespējams izmantot atsevišķi, taču modulārā versija piedāvā estētiski saskaņot audio kontroles ierīces ar plašāk izplatītajiem gaismas slēdžu zīmoliem.

Priekšrocības:

Atbrīvojies no nekārtības

Tā kā kontrolleri un skaļruņi ir iebūvēti sienās un griestos, mājā vairs nav tumbu un vadu mudžekļu.

Līdz 6 audio ierīcēm un FM

400. sērija nodrošina līdz pat sešu audio ierīču pievienošanu . Pieci savienotie kanāli no audio aprīkojuma, satelīta uztvērēja u. tml., kā arī ispējams pārraidīt FM kanālu no centrālās iekārtas(FM Transmitter).

FM uztvērējs - katrā telpā

400. sērijā ir iespēja ievietot kontroles panelī iebūvējamu FM radio uztvērēju, tātad katrai telpai ir savs neatkarīgs radio. Jebkurā telpā iespējams klausīties radio staciju pēc lietotāja vēlmēm — ziņas, rokmūziku, fona mūziku —, turklāt tas notiek, neietekmējot citas telpas. Izmantojot iebūvētā modinātāja                                 iespējas, var pat pamosties ar savas mīļākās programmas skaņām.

Iekšējo sakaru sistēma

Šī ir viena no mūsu populārākajām iespējām. Katram 400. sērijas panelim ir iebūvēts mikrofons, kas ļauj sazināties visā mājā (“Pusdienas gatavas!”) vai runāt starp divām telpām, netraucējot pārējiem. Iekšējo sakaru sistēmā ir iebūvēta iespēja ieslēgt netraucēšanas režīmu, un uz zvaniem iespējams                                 atbildēt no attāluma, izmantojot kontroles iekārtu. Iekšējo sakaru sistēmu                                 var lietot, izmantojot papildus iegādājamu tālvadības pulti.

Bērnu uzraudzības monitors

Atpūtieties, jo iebūvētais telpas monitors nodrošina zīdaiņa novērošanas iespēju guļamistabā vai mazuli rotaļu telpā. Šī iespēja ir izmantojama ne tikai bērnu pieskatīšanai — monitors ir lieliski piemērots arī tad, ja jāuzmana gados vecāki cilvēki vai cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Papildu ligzda

EISSOUND jau agri saprata, ka mūzika kļūs pārvietojama un ļoti personīga. Katrai kontroles iekārtai ir audio ligzda (3,5 mm), kas ļauj pievienot iPod/iPhone vai jebkuru citu audioiekārtu un atskaņot mūziku attiecīgās telpas skaļruņos.

Tik telpu, cik vēlaties

Citu ražotāju piedāvāto daudzzonu audiosistēmu īpašības un uzbūve paredz to izmantošanu četrās, sešās vai varbūt astoņās “zonās”. Visi EISSOUND daudzzonu produkti ir ražoti tā, lai darbotos vienā telpā, divās telpās, piecās telpās... jebkādā skaitā telpu līdz pat 50+ telpām. Modulārā uzstādīšana katrā                                 telpā nozīmē, ka izcilas skaņas kvalitrātes risinājums ir pieejams jebkurai                                 ēkai.

Multiroom

100. sērija 

Sistēma ļauj atskaņot jebkuru audio ierīci vairākās telpās un neatkarīgi kontrolēt skaņu katrā telpā/zonā.

Šis ir ideālais variants. Uzstādiet gaismas slēdzi un izvēlieties 100. sērijas audio kontroles iekārtu elegantam komplektam. Iekārta ir izstrādāta tā, lai to būtu iespējams uzstādīt dažādos apgaismojuma apdares materiālos un aksesuāros, iekļaujot to vienotā stilā vai padarot par telpas akcentu.

Radio vai mūzikas klausīšanās fonā liek mums justies labāk, rada mājīguma sajūtu, padara ērtāku viesnīcas numuriņu un piešķir birojam īpašu auru.

Priekšrocības:

Līdz 4 audio avotiem = 120 istabas!

100. sēriju var uzstādīt 1, 2 vai 4 audio avotu lietošanai. Šī daudzfunkcionālā sistēma, kuru var paplašināt līdz 120 zonām, būs piemērota mājās, birojos, skolās, bāros, restorānos un iepirkšanās centros, sniedzot jums iespēju baudīt mūziku visur.

Papildu audio ligzda un FM radio

Visām vienībām ir audio ieeja (ligzda 3,5 mm), lai savā telpā varētu pievienot viedtālruni / iPod / iPhone vai citu audio ierīci. Tikai pievieno ierīci un klausies mūziku caur skaļruņiem, kas jau ir istabā. Tam ir iebūvēta FM radio uztvērēja                                 opcija, tātad katrā telpā ir savs neatkarīgais radio.

Domofonu zvani

100. sērijas sistēma dod iespēju sazvanīties starp telpām vienā ēkā. Vienkārši nospiediet pogu, runājiet mazajā mikrofonā un jūs sarunāsieties ar cilvēkiem citās istabās vai telpās.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai