ALTAS IT Akadēmija

Digifort un Sorhea produktu mācības

Ekspertu zināšanas ir katra produkta tehnisko un komerciālo panākumu pamatā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai par konsultācijām, projektu plānošanu, ieviešanu un atbalstu atbildīgajām personām būtu nodrošināta iespēja mācīties un pilnveidoties. Šoreiz "ALTAS IT Akadēmija" vēlas aicināt Jūs uz DIGIFORT un SORHEA produktu mācībām, lai  pastāstītu sīkāk par visām aktualitātēm un iepazīstinātu ar jaunumiem.
Odoo • Text and Image

DALĪBAS MAKSA - 29 EUR + PVN
(mācības notiks angļu valodā)

DIGIFORT VMS (video management system) ir atvērta platforma, kas piedāvā neierobežotus integrētus risinājumus apvienojumā ar augstāko kvalitāti un nozarē zemākajām lietošanas izmaksām. Uz efektivitāti orientēta arhitektūra nodrošina stabilitāti un ātru darbību, tāpēc DIGIFORT ir viena no ātrākajām un resursus vismazāk patērējošajām sistēmām savā klasē.

DIGIFORT VMS atbalsta vairāk nekā 240 iekārtu ražotājus visā pasaulē un kopumā ir vairāk nekā 6500 sistēmā integrētu ierīču modeļu. Tai ir lietojumprogrammas ar signalizācijas un automatizācijas, POS, numura zīmju skenēšanas, video analīzes sistēmām. Pilnībā integrētas dažādas piekļuves kontroles, biometrisko datu skenēšanas, CRM, ERP sistēmas, pilsētu pārvaldības programmatūras risinājumi u.c. risinājumi. 

Kopš 1987. gada SORHEAizstrādā, ražo un pārdod elektroniskās perimetra drošības sistēmas, ko izmanto sabiedrisko, rūpniecisko vai privāto teritoriju aizsardzībai. Uzņēmums piedāvā plašāko un pilnīgāko produktu klāstu tirgū: infrasarkanās barjeras, vibrācijas detektoru kabeļus žogiem un sienām, augstfrekvences barjeras, termodetektorus un citus produktus. SORHEA priekšrocība ir spēja pielāgoties dažādām drošības vajadzībām. Ražotājs ir integrējis savus risinājumus dažādās tirgū pieejamās video vadības sistēmās. Visbeidzot, jau vairāk nekā 30 gadus stingri ražošanas un kvalitātes kontroles procesi (atbilstoši ISO 9001) garantē SORHEA produktu uzticamību. 

Programma:

No 8.30: Ierašanās laiks

  • 9.00 - 10.30: DIGIFORT produktu prezentācija
  • 10.30 - 10.45: Kafijas pauze
  • 10.45 - 12.00: DIGIFORT produktu prezentācija
  • 12.00 - 12.45: Pusdienu pārtraukums
  • 12.45 - 15.00: SORHEA produktu prezentācija
  • 15.00 - 15.15: Kafijas pauze
  • 15.15 - 17.00: SORHEA produktu prezentācija

DALĪBAS MAKSA - 29 EUR + PVN

       François Levy

                DIGIFORT EMEA biznesa attīstības             direktors

Axel Rantonnet

    SORHEA eksporta pārdošanas vadītājs     Ziemeļeiropā un Austrumeiropā

Radās jautājums? Sazinies ar mums!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai