Baltijas Drošības konference 2023

Organizē Drošības profesionāļu asociācija (DPA)

Baltijas drošības konference norisināsies š.g. 27. aprīlī, Rīgā "ATTA Centre".  Šī būs Baltijas lielākā drošības profesionāļu konference, kas vienkopus pulcēs vairāk nekā 2000 dalībnieku.
Vienas dienas pasākums, kas neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju, jo šī gada top tēma ir "REAKCIJAS UZ JAUNAJIEM DRAUDIEM".


Apvienotās drošības konferencē un izstādē varēsiet satikt savas nozares kolēģus, viedokļu līderus, kā arī vienkāršus entuziastus un pat politisko spēku pārstāvjus. Uz spīkeru skatuves būs iespējams vērot tādas kolorītas industrijas personības kā Ieva Melbārde, Toomas Türkson, Andrius Januta, Uldis Lībietis, Peter Widström, Martijn Boosman, Cedric Riedijk, Vilius Makauskas u.c. 

Savukārt, izstādītāju sektorā būs iespējams satikt pārstāvjus no vadošajiem Latvijas un ārzemju (Francijas, Igaunijas, Zviedrijas, Ukrainas, Kanādas, Somijas u.c.) drošības uzņēmumiem, organizācijām, izglītības iestādēm un dažādām valsts institūcijām.

 Šī ir lieliska iespēja klātienē satikt drošības nozares vadošos speciālistus, dzirdēt viņu viedokļus par aktuālo nozarē lokālā un globālā mērogā, kā arī apmainīties ar savu redzējumu par pastāvošo situāciju, gūto pieredzi un iespējamajiem risinājumiem. Papildus tā ir arī vienreizēja iespēja klātienē iegūt vērtīgus kontaktus savai profesionālajai izaugsmei un uzņēmuma attīstībai.

* Ieeja konferencē – bez maksas.

Odoo • Text and Image

Arī ALTAS IT ir vieni no šīs vērienīgās konferences dalībniekiem, jo esam lepni par to, ka arī mūsu uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Māris Baltbergs ir Drošības profesionāļu asociācijas dalībnieks. Māris, tāpat kā ALTAS IT, iestājas par godīgu konkurenci un klientu apkalpošanu, atbilstoši viņu izvirzītajām vajadzībām. Mūsu piedāvātie drošības risinājumi atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, kā arī pašu darbinieku attieksme darbā ar ikvienu klientu un partneri ir godprātīga, cieņpilna, un atbildība par kvalitatīvu gala rezultātu mums vienmēr ir pirmajā vietā.  

Dalība šajā konferencē apliecina, ka Māra un līdz ar to arī ALTAS IT vērtības saskan ar Drošības profesionāļu asociācijas izvirzītajām. Arī partneru tīklā mēs izvēlamies tikai tos uzņēmumus, kuri atbilst mūsu šai augstāk minētajai vērtību skalai. Jo tikai atklātās attiecības un caurredzamos darījumos slēpjas ilgstspējīgas un kvalitatīvas partnerattiecības.

Tāpēc mēs, ALTAS IT, aicinām ikvienu savu klientu un sadarbības partneri pieteikties šai konferencei, lai gūtu pavisam jaunas un svaigas zināšanas, dzirdētu nozares vadošo profesionāļu aktuālos viedokļus, paplašinātu savu kontaktu loku, kā arī izstādes ietvaros satiktu ALTAS IT komandu un uzzinātu top tēmas drošības nozarē.

“Latvijas Drošības konference” ir Drošības profesionāļu asociācijas organizēta profesionālās drošības konference un izstāde, kas aptver drošību četrās galvenajās jomās:


 

 


IZSTĀDE

Paralēli konferencei notiks arī dažādu Baltijas un Skandināvijas valstu drošības uzņēmumu izstāde, kas galvenokārt orientēsies uz tehnisko risinājumu prezentācijām visās četrās konferences drošības tēmās.
Izstādē piedalīsies uzņēmumi no Latvijas, Francijas, Igaunijas, Zviedrijas, Ukrainas, Kanādas, Somijas u.c. Eiropas valstīm (saraksts tiek papildināts).

Reģistrējies konferencei un aicini arī citus,

jo drošība strādā tad, kad visi iesaistās.


 
 

Plašāka informācija un pieteikšanās konferencei: https://www.dpalv.lv/konference/

Radās jautājums? Sazinies ar mums!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai