Baltijas drošības konference 2023

Vieta, kur noteikti ir jābūt katram drošības profesionālim.

Kā rīkoties situācijā, kad tev draud jau globālā mērogā? Jautājums, ko ik dienas uzdot katrs sevi cienošs drošības nozares pārstāvis, tāpēc uz šo un citiem ar šī gada tēmu saistītiem jautājumiem tiks kopīgi meklētas atbildes Latvijas un starptautiskā mērogā.

Kā jau zināms, šogad Baltijas drošības konference norisināsies 27. aprīlī, "ATTA Centre", Rīgā. Šogad ikvienam drošības nozares pārstāvim un interesetam būs iespēja klātienē tikties ar vairāk nekā 16 vietējiem un pasaules mēroga viedokļu līderiem, 4 dažādās drošības jomās: Ugunsdrošība un civilā aizsardzība, Darba aizsardzība un labjūtība, Fiziskā un tehniskā drošība un Kiberdrošība un informācijas aizsardzība. Papildus būs iespējams apmeklēt drošības tehnoloģijas izstādi ar jaunākajām inovācijām šajā nozarē, kurā piedalīsies uzņēmumi gan no Latvijas, gan ārvalstīm - Francijas, Igaunijas, Zviedrijas, Ukrainas, Kanādas, Somijas u.c. Eiropas valstīm (saraksts tiek papildināts).

Kādi jaunumi sagaidāmi šogad?

Šī gada jauninājums, kas būs pieejams ikvienam konferences dalībniekam - ALTAS IT Klase jeb vieta, kur satikties mūsu sadarbības partneriem, klientiem u.c. interesentiem vienuviet, papildus vērojot mūsu pasaules sadarbības partneru jaunāko tehnoloģiju prezentācijas uz ALTAS IT workshop skatuves. ALTAS IT Klase jeb telpa taps iekārtota tā, lai tajā būtu iespējams ērti un netraucēti pārskatīt gan jaunāko mobilo videonovērošanas risinājumu bezapkalpes objektu un pagaidu instalāciju aizsardzībai, gan apmeklēt Emitlight stendu, kā arī vērot starptautisko sadarbības partneru prezentācijas par inovācijām viņu darbības laukā.

Kādi ir šī gada izaicinājumi konferences organizatoriem?

Neskatoties uz to, ka ir jau marta beigas un konference notiks jau pēc mēneša, sagatavošanās darbi aizvien rit pilnā sparā, jo interesentu skaits piedalīties gan konferencē, gan izstādē kā dalībniekiem, šogad ir audzis. Kārlis Apalups, Drošības Profesionāļu Asociācijas valdes loceklis: "Sagatavošanās darbi sokas raiti un lieliski, komanda ir motivēta un strādājusi daudz! Papildus ikdienas drošībnieku pienākumiem esam iejutušies pasākumu producentu lomās, bet tāds jau ir tas drošībnieka izaicinājums - būt spējīgam pielāgoties situācijai un vajadzībām. Šī gada konferencē vēlamies sapulcēt Baltijas valstu drošībniekus, iedibināt šo kā regulāru Baltijas pasākumu un attīstīt drošības nozari, kā perspektīvu un prestižu nozari Baltijā. 

Odoo • Image and Text

Šī gada tēma ir "Reakcija uz jaunajiem draudiem" un tā tieši saskan ar to, kas ir noticis, ko prognozē un kā notiks nākotnē. Šogad ceram rast kopīgas atbildes par to, kā būt gataviem jauniem apdraudējumiem, riskiem un negaidītām situācijām."

Interese piedalīties pasākumā pieaug ar katru dienu

Kaut arī Baltic Security Conference tiek organizēta vien otro gadu, interese ne tikai lokālā, bet arī starptautiskā līmenī ir augusi. Šo intereses pieaugumu noteikti ir motivējuši gan notikumi kaimiņvalstīs, gan valstiska līmeņa pamudinājumi aktīvāk iesaistīties valsts un kopējā drošības līmeņa celšanā. Interese par konferenci augusi ne tikai juridisko personu lokā, - arī privātpersonas šogad ir sarosījušās. Šo faktu apstiprina pieaugušais konferencei reģistrēto personu kopskaits uz š.g. marta sākumu, kā arī runātāju personīgā interese dalīties pieredzē, apmainīties viedokļiem un iesaistīties diskusijās, tādā veidā radot atbildes un rosinot vēl lielāku vēlmi iesaistīties kopējā drošības līmeņa celšanā.

Dalība konferencē ir bez maksas, kas ir papildu motivācija pasākumu apmeklēt arī jauniešiem, kuri interesējas par drošību dažādos sektoros, plāno savu nākotni saistīt ar drošības nozari un vēlas uzzināt jaunāko šajā jomā, gūstot atbildes uz plašākā sabiedrībā, iespējams, neatbildētiem jautājumiem.

Konference ir vērtība tiem, kuri vēlas celt savu kvalifikāciju

Jebkuri kursi, semināri un dažāda līmeņa konferences, ir bijušas vērtība, jo tās savā ziņā ir veidojušas pamatu zināšanām, kas noder tuvākā vai tālākā nākotnē. Šī konference nebūs izņēmums. Šeit iegūsiet zināšanas, kuras nav sausa grāmatas teorija vai informācija baumu līmenī, izlasīta internetā. Šeit netiks dalīti sertifikāti par iegūto zināšanu kopumu, taču saņemsiet iespēju satikt klātienē un dzirdēt Eiropas valstu viedokļu līderu pieredzes stāstus, dalīties ar viņiem savā redzējumā un aiziet no konferences ar bagātīgu iemaņu kopumu somu.

Jauni kontakti, kas var noderēt kuru katru dienu

Ņemot vērā, ka šodien pasaules drošības jautājums ir mainīgāks kā mērenā josla, tad ikviens jauniegūts kontakts drošības jomā ir vērtība ne tikai juridiskām vai valsts amatpersonā. Baltic Security Conference 2023 īpašais viesis - Māris Kučinskis, LR Iekšlietu ministrs. 

Paralēli konferencei notiks arī dažādu Eiropas valstu drošības uzņēmumu izstāde, kas galvenokārt orientēsies uz tehnisko risinājumu prezentācijām visās četrās konferences drošības tēmās. Šogad izstādē piedalīsies vairāk nekā 45 dažādi uzņēmumi un organizācijas, no vairāk nekā 16 Eiropas dalībvalstīm. Jaunāko drošības tehnoloģiju un drošības sistēmu apskats, prezentācijas un izmēģinājumi būs pieejami katram konferences apmeklētājam lielajā konferences izstāžu zālē un ALTAS IT Klases telpā.

Programma

Odoo • Text and Image

 
 

Plašāka informācija un pieteikšanās konferencei: www.dpalv.lv/konference/

Radās jautājums? Sazinies ar mums!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai