Hanwha Vision papildina savu PTZ PLUS kameru klāstu

ar mākslīgā intelekta iespējām

Hanwha Vision, globālais vizuālo risinājumu piegādātājs, ir laidis klajā PTZ PLUS kameru klāstu ar mākslīgā intelekta iespējām precīzai noteikšanai un klasifikācijai. Augstas izšķirtspējas AI PTZ PLUS klāsts ir paredzēts lielām atklātām teritorijām, piemēram, lidostām, autostāvvietām, stadioniem, pilsētu centriem un rūpnieciskiem objektiem, kā arī perimetra aizsardzībai. Mākslīgais intelekts samazina viltus trauksmes signālu skaitu un ļauj kamerām precīzi klasificēt objektus, tostarp personas, sejas, transportlīdzekļus (tostarp transportlīdzekļa tipu) un numura zīmes.

Ļoti precīza objektu noteikšana un video analīze

Šāda objektu noteikšana un klasifikācija ļauj operatoriem ātri meklēt ierakstus ar konkrētiem objektiem, padarot gudro kriminālistikas meklēšanu ļoti efektīvu. Kombinācijā ar inteliģento video analītiku operatori var uzraudzīt tādus objektus kā personas, kas ieiet un iziet no iepriekš noteiktas zonas, piemēram, lidostas slēgtā birojā, vai šķērso līniju, lai noteiktu, kad, piemēram, persona vai transportlīdzeklis ir šķērsojis perimetru. Iespējama arī parādīšanās/izzušana un klaiņošanas noteikšana.

Pateicoties dziļās mācīšanās mākslīgajam intelektam, kameras ignorē nebūtiskus objektus, piemēram, viļņojošus kokus, kustīgus mākoņus vai dzīvniekus, kas parasti ir viltus trauksmes cēlonis, izmantojot standarta kustības noteikšanas tehnoloģiju. Tas ļauj vadības telpas operatoriem un apsardzes personālam koncentrēties uz reaģēšanu uz reāliem incidentiem un ārkārtas situācijām.

Odoo • Text and Image

Odoo • Image and Text

AI automātiskā izsekošana ērtākai uzraudzībai

Viena no X sērijas AI PTZ Plus kameru iezīmīgām funkcijām ir automātiskās izsekošanas funkcija, ko nodrošina uzlabots mākslīgā intelekta dzinējs. Kameras spēj atšķirt indivīdus un transportlīdzekļus, automātiski fiksē vēlamos mērķus un izseko pat nelielus objektus sarežģītos scenārijos, kas raksturīgi vāja apgaismojuma un nakts apstākļos. Turklāt pazudušo objektu novirzīšanas funkcija ātri atgūst uz laiku pazaudētos mērķus, ļaujot nepārtraukti izsekot, neraugoties uz neparedzētiem traucējumiem.

MQTT, lai sazinātos ar citām ierīcēm

AI PTZ PLUS ir pieslēgts MQTT serverim, kas ļauj tam nevainojami sadarboties ar citām ierīcēm un sensoriem instalācijā, tostarp lietu interneta (IoT) sensoriem. Ar MQTT starpnieka starpniecību ar kameru kopīgotā informācija liks tai reaģēt dažādos veidos,  tostarp automātiski panoramēt uz konstatēto ieeju/izeju, lai sniegtu vizuālu apstiprinājumu,

ka personai ir atļauts atrasties zonā, un pēc tam nosūtīt operatoriem ziņojumu pa e-pastu. Kamera var arī kopīgot informāciju par objekta atklāšanas notikumu ar MQTT starpnieku, lai pēc tam aktivizētu konkrētas darbības, piemēram, durvju bloķēšanu vai atbloķēšanu, apgaismojuma ieslēgšanu vai gaisa kondicionēšanas sistēmas izslēgšanu. Iespēja sazināties un kopīgot datus ar citām ierīcēm, izmantojot MQTT, pārveido AI PTZ PLUS kameru no drošības rīka par biznesa inteliģences risinājumu.

Noturīga attēla kvalitāte

Jaunās 2 MP, 6 MP un 4K kameras, pateicoties adaptīvajai infrasarkano staru tehnoloģijai, var uzņemt pierādījumiem atbilstošus attēlus ar objektiem līdz pat 200 metru attālumā visos apgaismojuma apstākļos. Fokusa saglabāšanas funkcija, ko var piemērot 32 iepriekš noteiktām zonām, nodrošina, ka kamera var ātri fokusēties, kad tā tiek pārvietota jaunā vietā, neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem. Paplašinātais slīpuma diapazons līdz pat 110⁰ nodrošina, ka joprojām var redzēt virs kameras novietotus objektus. Lai uzlabotu attēla kvalitāti, darbojas arī WiseNRII trokšņu samazināšanas tehnoloģija un Prefer Shutter kontrole.

AI PTZ PLUS kamerām ir iepriekš iestatīta precizitāte ±0,1, un tās var automātiski noteikt, ja tās nav precīzi vērstas uz konkrētu redzes lauku, un vienas sekundes laikā veikt korekciju, nodrošinot, ka operatori pastāvīgi saņem labākos ierakstus par konkrēto vietu.

Viegla uzstādīšana

X sērijas AI PTZ Plus kameras ir par 65 % vieglākas nekā lielākā daļa PTZ kameru, un tās ir izstrādātas, īpašu uzmanību pievēršot vieglai uzstādīšanai un izturībai. Ar vienu RJ45 termināli kabeļu savienošana ir vienkārša un ātra. Turklāt elastīgas kabeļa bukses iekļaušana novērš nepieciešamību veikt papildu hidroizolācijas darbus, efektīvi novēršot ūdens iekļūšanu un nodrošinot uzlabotu aizsardzību.

Uri Gutermans, Hanwha Vision produktu un mārketinga nodaļas vadītājs, skaidro: "AI PTZ PLUS klāsts apliecina Hanwha Vision nepārtraukto apņemšanos uzlabot uzņēmumu darbības veidu, nodrošinot augstas izšķirtspējas vizuālos datus un AI ieskatu, kas sniedzas tālāk par tradicionālo drošību."

Jaunizveidotajā AI PTZ Plus klāstā ir deviņi modeļi, kas pieejami ar 4K/6MP/2MP izšķirtspēju un IR un tīrītāja funkcionalitāti. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Kāds ir inovācijas aprēķins? Inovācijas aprēķins patiesībā ir pavisam vienkāršs: Zināšanas veicina inovāciju, inovācija veicina produktivitāti, produktivitāte veicina ekonomikas izaugsmi. /Viljams Brodijs, zinātnieks/

Radās jautājums? Sazinies ar mums!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai