Jau 21. septembrī aktualizēsim

organizācijas drošības automatizācijas nozīmību

Šī gada Nordic SecTech Summit solās būt vēl jaudīgāks un internacionālāks. Par to liecina gan lektoru, gan izstādītāju pārstāvētās valstis. Piemēram, šogad pasākumā piedalīsies gan tuvējo kaimiņvalstu - Lietuvas un Igaunijas pārstāvji, gan arī viesi no tālākām valstīm - Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas, Kipras, Zviedrijas, Lielbritānijas, kā arī Austrālijas un Kanādas.
Samita ietvaros gan lielās skatuves lektori, gan workshop un izstādes pieredzējušie runasvīri dalīsies praktiskā darbā iegūtās zināšanās par organizāciju drošības automatizāciju, kas ir arī izvirzīta par šī gada vienojošo tēmu.

ALTAS IT mērķtiecīgi strādā pie tā, lai drošības nozari Latvijā veidotu mūsdienīgāku un ikviens, kurš tajā darbojas, izprastu nepieciešamību sekot līdzi apkārtējās vides pārmaiņām, un pielāgojoties tām, automatizēt organizācijas drošības sistēmas. Tādējādi nodrošinot ne tikai darbinieku slodzes samazināšanu, resursu ietaupīšanu, bet jau preventīvi izvairoties no dažādiem iespējamiem nelaimes gadījumiem.

Arī šī gada samita dalībnieki - lektori un izstādes dalībnieki - ir vienisprātis ar ALTAS IT par to, ka ar savu ikdienas darbību un izstrādātajiem risinājumiem, mēs varam uzlabot pastāvošo situāciju katrā uzņēmumā, organizācijā un celt drošību augstākā līmenī. Tieši tādēļ mums ir vēl lielāks prieks par to, ka viens no mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem un pārstāvētajiem ražotājiem Digifort Global ir kļuvis par drošības tehnoloģiju samita ģenerālsponsoru.

Odoo • Image and Text

"Esam gandarīti paziņot, ka esam gaidāmā Nordic SecTech Summit 2023 ģenerālsponsors.

Uzņēmumā Digifort mēs vienmēr esam apņēmušies paplašināt drošības risinājumu robežas, un mūsu lēmums atbalstīt šo pasākumu izriet no abu uzņēmumu kopīgās apņēmības attīstīt šo nozari," pauž Francois Levy, Digifort Global Biznesa attīstības direktors EMEA.  

"Mūsdienu dinamiskajā pasaulē drošība un drošums ir ārkārtīgi svarīgi un mūsu Digifort sistēma ir izstrādāta, lai risinātu šos uzdevumus. Būdami vadošais inovators nozarē, mēs apzināmies, cik svarīgi ir nodrošināt uzticamus un efektīvus drošības risinājumus. Pasākuma tēma "Drošības sistēmu automatizācija" cieši savijas ar Digifort galveno misiju un vīziju.

Platforma izceļas ar centralizētu drošības pārvaldību, ļaujot administrācijas vadītājiem pielāgot pakāpeniskus protokolus, kas palīdz drošības personālam efektīvi reaģēt uz reāllaika incidentiem. Izmantojot pilnīgu automatizāciju, Digifort paaugstina efektivitāti un produktivitāti līdz vēl nepieredzētam līmenim. Mēs uzskatām, ka proaktīva un automatizēta pieeja drošībai ir būtiska cilvēku, aktīvu un informācijas aizsardzībai.

Nordic SecTech samits ir izcila platforma nozares profesionāļiem, lai apmainītos ar viedokļiem, izpētītu inovatīvas tehnoloģijas un veidotu drošības nākotni vienuviet. Mēs esam priecīgi parādīt, kā Digifort lieliski atbilst pasākuma tēmai un, kā mūsu risinājumi palīdz paaugstināt drošības standartus," sacīja Francois Levy.

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Samita galvenais mērķis ir, veicinot sadarbību un inovācijas, virzīt drošības nozari uz priekšu un risināt digitālā laikmeta mainīgās problēmas, informējot par priekšrocībām un riskiem, pielietojot jaunākās tehnoloģijas drošības vajadzībām. Pasākums norisināsies 21. septembrī, reģistrācijas sākums 8.30, savukārt pasākuma atklāšana notiks 9.30 un visas dienas garumā Jaunās Teikas telpās "FANTADROMS" visiem dalībniekiem būs iespēja izzināt, saņemt atbildes uz viņus tirdošiem jautājumiem, apmainīties viedokļiem un iesaistīties diskusijās ar nozares ekspertiem un vadošajiem ražotājiem.

Reģistrācija pasākumam norisināsies līdz 18. septembrim. Dalība pasākumā ir maksas, ar reģistrāciju ALTAS IT mājaslapā, kur ir pieejama arī informācija par galvenās skatuves lektoriem, tēmām, viņu biogrāfiju un plānotie uzstāšanās laiki, kā arī informācija par ražotāju uzstāšanos.

Izmanto iespēju gūt padziļinātas zināšanas, dzirdēt reālus pieredzes stāstus, reģistrējoties pasākumam jau šodien: NSTS2023.

Par Nordic Sectech Summit:  

Nordic Sectech samits ir ikgadējs pasākums, kas pulcē drošības nozares ekspertus, domu līderus un nozares profesionāļus. Samits nodrošina platformu kontaktu dibināšanai, zināšanu apmaiņai un jaunāko sasniegumu demonstrēšanai drošības tehnoloģiju jomā. 

Radās jautājums? Sazinies ar mums!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai