MOBOTIX ātrās apmācības septembrī un novembrī

MOBOTIX HUB apmācību piedāvājums 2023

Vasara ir garām un, nu, ir laiks zinību sezonai! Kļūstiet par MOBOTIX HUB ekspertu ar MOBOTIX sertificētu treneru atbalstu.

MOBOTIX HUB speciālistu apmācības - uzziniet visu par plānošanu, projektēšanu un konfigurēšanu mūsu atvērtajā video pārvaldības platformā.

MOBOTIX HUB ir piemērots visu veidu un lielumu uzņēmumiem. Tā integrē visus mūsdienīgu videonovērošanas sistēmu elementus - pat ļoti sarežģītās struktūrās un vairākās vietās.

Odoo - Sample 1 for three columns

MOBOTIX HUB pārdošana un dizains

1 dienas tiešsaistes apmācība par MOBOTIX HUB sistēmu praktisko plānošanu un projektēšanu.

MOBOTIX HUB apvieno drošības un analīzes kameras, piekļuves kontroles sistēmas, drošības sistēmas, sensorus, programmatūru, aparatūras saskarnes ar industriālajām sistēmām un daudz ko citu. Tas nodrošina vienotu vadības un lietotāja saskarni, kas ir centralizēta, pārskatāma un lietotājam draudzīga. 

11. septembrī, plkst. 09:00 CEST

20. novembrī, plkst. 09:00 CEST

Odoo - Sample 2 for three columns

MOBOTIX HUB L1 tehniskais speciālists

2 dienu tiešsaistes apmācība par MOBOTIX HUB video vadības sistēmas iestatīšanu un konfigurēšanu.

MOBOTIX HUB L1 ir pilnīga pamata funkcionalitāte pat bezmaksas versijā. MOBOTIX HUB L1 atbalsta līdz astoņām kamerām, un tas ir sākumlīmeņa risinājums mazākām operācijām. Neatkarīgi no atrašanās vietas jūsu sistēma ir tikai viena klikšķa attālumā.

12. un 13. septembris, plkst. 9:00 CEST

21. un 22. novembrī, plkst. 9:00 CEST

Odoo - Sample 3 for three columns

MOBOTIX HUB L2 tehniskais speciālists

2 dienu tiešsaistes apmācība ekspertiem.

MOBOTIX HUB L2 ir līmenis mazākiem uzņēmumiem ar vienu atrašanās vietu. L2 pārvalda līdz 48 novērošanas kamerām un nodrošina vieglu video integrāciju esošajās uzņēmuma darbībās. Tas ir piemērots tādiem lietojumiem kā mazumtirdzniecības veikali, autostāvvietas vai biroju ēkas ar mērenām drošības prasībām.

14. un 15. septembrī, plkst. 9:00 CEST

23. un 24. novembrī, plkst. 9:00 CEST

Sasniedziet jaunu video inteliģences līmeni. Atklājiet jaunas pasaules un savienojumus. Ar atvērto MOBOTIX HUB video pārvaldības platformu iespējas ir bezgalīgas. MOBOTIX HUB integrē aizvien pieaugošo inteliģento video analīzes rīku klāstu no labākajiem izstrādātājiem visā pasaulē. MOBOTIX HUB mainīs video tehnoloģiju izmantošanas veidu. Tā ir platforma, kas sniedz jums perfektu pārskatu par to, kā nodrošināt, kontrolēt un uzlabot savu uzņēmējdarbību.

 
 
Vai jūs zināt, kāda ir atšķirība starp izglītību un pieredzi?
Izglītība ir tad, ja jūs lasāt sīko drukāto tekstu; pieredze ir tas, ko jūs iegūstat, ja to nedarāt.
/Pīts Sīgers (Pete Seeger)/

Radās jautājums? Sazinies ar mums!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai