Piedāvājums mūsu labākajiem partneriem un klientiem

no mūsu lielākā un drošākā VMS ražotāja Digifort!

Lai popularizētu jauno Deep Learning AI Analytics, Digifort VMS piedāvā "Atpirkšanas" shēmu esošajām Digifort klientu vietnēm, kas pāriet no esošās modernās VCA analītikas uz jauno ProAi VCA analītiku!

Odoo • Text and Image

Kas ir ProAi VCA analītika?

Uz AI pamata veidotā analītika, kas nodrošina ārkārtīgi augstu precizitāti, klasificējot objektu pirms noteikuma piemērošanas. Tas ievērojami samazina kļūdaino gadījumu skaitu, padarot Digifort analītiku vēl uzticamāku un ļaujot izmantot datus vēl jēgpilnāk.

Piedāvājam jums aizstāt savu esošo VCA ar jauno uz AI dziļo mācīšanos pamatoto analītiku par 50% atlaidi jau šodien.

Odoo • Text and Image

Nosacījumi, lai pieteiktos:

Vietnē jābūt instalētai Digifort 7.4 vai jaunākajai versijai

50 % atlaide attiecas tikai uz esošo VCA kanālu skaitu, kas jāaizstāj, un neattiecas uz papildu kanāliem

Lai Digifort apstiprinātu pasūtījumu, tajā jānorāda: "Kā daļa no VCA ATGRIEŠANAS SHĒMAS"

HWGUID un informācija par vietu ir nepieciešama, lai pārbaudītu vietas pārņemšanu

Pieejams tikai DIGIFORT oficiālajiem partneriem - Latvijā: ALTAS IT *

Akcija beidzas 2023. gada 31. decembrī

* Piedāvājums spēkā tikai ALTAS IT partneriem un klientiem, iegādājoties ProAI pie ALTAS IT.

AI vadīta  video analītika

Odoo • Image and Text

Nākamās paaudzes, nozarē vadošā Digifort neirālā analītika nodrošina vairāku objektu un uz noteikumiem balstītu notikumu izsekošanu reāllaikā, izmantojot padziļinātu mācīšanos.


Digifort neirālā analīze nodrošina ļoti optimizētus izsekošanas algoritmus, kas nodrošina saprātīgas izvietošanas prasības ar izcilu kanālu ietilpību. Modernākie dziļās mācīšanās klasifikācijas un izsekošanas dzinēji ir izstrādāti, lai samazinātu viltus trauksmes gadījumu skaitu un nodrošinātu precīzus biznesa izlūkošanas metadatus. Viegli lietojams un elastīgs loģisko noteikumu dzinējs ļauj savienot kopā noteikumus, lai izveidotu progresīvu uzvedības noteikšanu.

Tas ļauj mums izmantot vienu un to pašu izsekošanas ierīču kopumu, lai izpildītu dažādas prasības visā uzņēmumā, bieži vien vienas un tās pašas kameras redzeslaukā, kas nozīmē, ka vienu un to pašu analītisko kanālu var apstrādāt vienu reizi un atkārtoti izmantot drošības trauksmēm, veselības un drošības lietojumiem, kā arī biznesa izlūkošanas pārskatu lietojumprogrammām.

Kopš šīs video analītikas izveides 2009. gadā, tā ir bijusi viena no pionieriem videoanalītikas izmantošanā, un tās mērķi ir:

Padarīt analītiku efektīvu

Tas var šķist pašsaprotami, bet diemžēl pat mūsdienās analītika var būt pārspīlēta un nesniegt vēlamos rezultātus. VCA uzskatīja, ka mēs koncentrēsimies uz uzticamas analītikas nodrošināšanu, kas spēj darīt to, kam tā ir paredzēta.

Padarīt to viegli lietojamu

VCA izstrādāja viegli lietojamus, 3D paškalibrēšanas un citus iestatīšanas rīkus, lai jūs ātri sāktu darbu.

Padarīt tos rentablus

Arī šajā gadījumā daudzi analītikas pakalpojumu sniedzēji, šķiet, domā, ka, tā kā tehnoloģija ir jauna un attīstās, tas var paaugstināt cenu. Tāpat netiek ņemtas vērā izvēršanas izmaksas, tostarp aparatūras izmaksas. Mēs izmantojam atšķirīgu pieeju - programmatūras, aparatūras, izvietošanas un pastāvīgā atbalsta izmaksas tiek ņemtas vērā kā kopējās īpašumtiesību izmaksas.

Odoo • Text and Image

Tātad, ja vēlaties pāriet nākamajā drošības līmenī, ieguldot mazāk un saņemot vairāk īsā laika periodā, sazinies ar mums!

Radās jautājums? Sazinies ar mums!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai