FEBRUĀRA ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

Nosauc sava projekta cenu!

Mobotix piedāvājums, kuram Tu gribēsi atkārtojumu! 

Vēlies pamēģināt vācu video novērošanas kameru kvalitāti par cenu, kura līdz šim raksturoja tikai citus zīmolus? Iespējams, ka piedzīvo kavētas produktu piegādes, kā liela daļa pasaules. Izmanto februāra īpašā piedāvājuma iespēju kādu MOBOTIX piedāvā ļoti reti : 

Augstākās kvalitātes video novērošanas sistēma par cita zīmola cenu!

Augstākās kvalitātes video novērošanas sistēma par cita zīmola cenu!

Kas jādara? 

Nāc pie mums ar savu video novērošanas projektu līdz š.g. 28. februārim (ieskaitot), iesniedzot prasīto informāciju. Mēs izskatīsim Tavu pieteikumu un izteiksim analogu cenas piedāvājumu cita zīmola kamerām, aizstājot tās ar augstākas kvalitātes Mobotix iekārtām.  Ātri un vienkārši - informē mūs par zemāk redzamajiem kritērijiem un mēs izdarīsim pārējo! 

Kas jānorāda pieteikumā? 

  • Projektam nepieciešamais kameru skaits

  • Produkta/-u kods

  • Nepieciešamais arhīva ieraksta laiks

  • Vai tiek lietota video programmatūra?

  • Projekta kopējās izmaksas

  • Projekta cenu apliecinošs dokuments

Papildu informācija

* Pieteikumu termiņš: 28. februāris, 2021 , rakstot uz e-pastu info@altas.lv vai zemāk redzamajā Pieteikuma formā. 

** Attiecas uz MOBOTIX produktiem, neskaitot aksesuārus. 

*** "Nosauc cenu" akcija attiecas uz Eiropas Savienībā, ASV vai Japānā ražotām iekārtām. Citās valstīs ražotu iekārtu projekti tiek izskatīti individuāli. 


Piesakies, nosauc savu cenu un gaidi Altas IT projektu vadītāja atzvanu! 

Altas IT un MOBOTIX kopdarba mērķis - izpildīt Jūsu prasības precīzi, uzticami un atbilstoši ekspektācijām.

Kas ir MOBOTIX ? 

Mobotix ir vadošais viedo IP video novērošanas kameru un drošības sistēmu ražotājs, kas nosaka standartus ne tikai novērošanas kameru tehnoloģijām, bet arī decentralizētiem drošības risinājumiem ar visaugstāko kiberdrošības līmeni un atbilstību GDPR.  Zīmola video novērošanas kameras un pielāgotie video novērošanas risinājumi piedāvā daudz vairāk nekā tikai klasisko drošības risku uzraudzību. Viena no galvenajām Mobotix darbības jomām ir inovācijas rūpniecības un ražošanas procesu uzraudzībā. 

Mobotix video novērošanas kameru ražošanā tiek izmantoti tikai augstas veiktspējas un augstas kvalitātes elektroniskie komponenti, kuri ir noturīgi pret putekļiem, vibrācijām un krasām temperatūras izmaiņām, ļaujot video uzraudzības sistēmas pielāgot darbībai visdažādākajās nozarēs. 

"Ražots Vācijā, pielāgots - Jums!"

Piesakies Altas IT rīkotajam pasākumam: