Vebinārs: Pārsteidzošā videonovērošana

Kā izmantot mākslīgo intelektu savā labā?

Cilvēks spēj noturēt uzmanību uz vienu lietu apmēram 20 minūtes. Pēc tam notiek dažādas uzmanības izkliedēšanās epizodes – zūd spēja koncentrēties, parādās nogurums, vēlme sevi pievērst kam citam, kāds viegli var pārtraukt utt. Kā rezultātā ir pierādīts pētījumos - cilvēka kļūdas faktors ir daudz augstāks nekā tehnoloģijas jeb mākslīgā intelekta, ja abiem uzticēts viens uzdevums. Automatizējot jebkurus drošības, ražošanas, statistikas iegūšanas u.tml. procesus, kļūdu skaits ievērojami samazinās. Mākslīgais intelekts nenogurs. Neiezvanīsies telefons un nenovērsīs tā uzmanību no uzdotā uzdevuma, tas nekļūdīsies skaitļošanā, nepalaidīs garām sīkas nianses. Mākslīgais intelekts vienmēr rīkosies atbilstoši iestatītajai procedūrai.

Lai izkliedētu stereotipus un mītus par mākslīgo intelektu kā ko tālu un nesasniedzamu, Altas IT ielūdz uz vebināru "Pārsteidzošā videonovērošana. Kā izmantot mākslīgo intelektu savā labā?".  Norises laiks un vieta:  otrdien, 23. martā,  plkst. 10.00, Zoom platformā. 

Augstākās kvalitātes video novērošanas sistēma par cita zīmola cenu!

Pasākums tiks organizēts divās daļās. 

Pirmajā daļā skaidrosim, kas tad īsti ir mākslīgais intelekts drošības un automatizācijas nozarē, lauzīsim priekšstatu, ka mākslīgā intelekta izmantošana ir dārga un tam vajadzīga sarežģīta infrastruktūra, un kā inteliģenci pielieto video apstrādē Latvijā. 

Otrajā daļā iepazīstināsim ar mākslīgo intelektu vācu izpildījumā - piedāvāsim konkrētāk iepazīt MOBOTIX 7 platformas videonovērošanas kameras, kuras var būtiski mainīt un efektivizēt uzņēmuma izmaksas un darbu. 

Ja Tev ir radusies interese par mākslīgā intelekta patieso seju, piesakies vebināram TAGAD!


PROGRAMMA *

Plkst. 10.00 - 1. daļa.
Jānis Bērziņš, 
SIA JARVA Tehniskais direktors un valdes loceklis

  - Ko nozīmē mākslīgais intelekts drošības un automatizācijas nozarē?
  - Būtiskākais, kas jāņem vērā veidojot mākslīgā intelekta sistēmu. 
 - Inteliģences pielietojums video apstrādē. Mākslīgā intelekta un algoritmu iesaiste numurzīmju atpazīšanā, nolasīšanā, objektu atpazīšanā utt. Video materiāla apstrāde un pielietojums ceļu satiksmes drošības uzlabošanā un satiksmes plūsmas kontrolē.

Plkst. 10.40 - 2. daļa.
Māris Baltbergs, "Altas IT" valdes priekšsēdētājs

Pieejams mākslīgais intelekts jeb Mobotix 7 platforma. Robustums, elastība, veiktspējas augstie rādītāji un datu drošība ir galvenās MOBOTIX videonovērošanas kameru vērtības, ar ko lepojas Vācijas ražotāja MOBOTIX 7 platformas modeļi. Šajā reizē konkrētāk pievērsīsimies tieši M73 un S74 ieguvumiem un funkcijām, par kurām Tu vēl daudz ko nezināji. 

*Dalība: bez maksas 

Jānis Bērziņš

"Jarva" Tehniskais direktors, valdes loceklis

15 gadu pieredze IKT, sektorā realizējot augstas sarežģītības projektus satiksmes drošības, ceļu infrastruktūras, elektroapgādes un citās valsts nozīmes nozarēs.
Māris Baltbergs

"Altas IT" Valdes priekšsēdētājs
Videonovērošanas, drošības un tehnoloģiju entuziasts ar 14 gadu pieredzi drošības nozarē un pārdošanā starptautiskā līmenī. Altas IT dibinātājs un vadītājs Latvijā jau 10 gadus. IP video novērošanas risinājumu pionieris, decentralizēta principa sistēmu ieviesējs Latvijā. Piedalījies vairāk kā 500 dažādu projektu plānošanā un realizācijā.

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?

Pierakstīties jaunumu saņemšanai