Cathexis video pārvaldības programmatūra

CathexisVision videonovērošanas pārvaldības programmatūra nodrošina sarežģītas uzraudzības funkcijas, lai apmierinātu visas drošības un infrastruktūras pārvaldības prasības dažādās tirgus nozarēs.

Cathexis jau vairāk nekā 18 gadus izstrādā risinājumus drošības nozarei un uzņēmumam ir nozīmīgi dažāda mēroga klienti visā pasaulē. Cathexis ir programmatūras sistēmu izstrādes un ražošanas uzņēmums, kas specializējas video pārvaldības risinājumos starptautiskajam tirgum. Vārds Cathexis cēlies no grieķu vārda "kathexis", kas nozīmē "koncentrēta doma" vai enerģijas koncentrēšana uz kādu objektu vai ideju. 

Šis princips ir iemiesots uzņēmuma misijā, kas iekļauj pastāvīgos centienus sasniegt izcilību: būt atzītam un cienītam globālajā videonovērošanas tirgū kā produktu, tehnoloģiju un zināšanu piegādātājam, kas ļauj Cathexis sadarbības partneriem piedāvāt klientiem visaptverošus risinājumus.

Piecas funkcijas, kas atšķir Cathexis no lielākajiem VMS ražotājiem:

Uzticamība

Programmatūrai ir nodrošināta augstākā veiktspēja, kas klientam garantē ilglaicīgu darbspējas laiku.

Video analītika

Plašs video analītikas funkciju klāsts, tostarp objektu klasifikācija, izmantojot neironu tīklus. 

Integrācija

Integrācija ar trešo pušu sistēmām: piekļuves kontrole, ugunsdrošība, ielaušanās, kases punkti, perimetra sistēmas u.c.

Efektivitāte

Uzņēmums pievērš lielu uzmanību vadības telpas vides uzlabošanai, uzlabojot lietošanas ērtumu un izmantojot programmatūru, lai palīdzētu operatoriem pieņemt lēmumus. 

Izmaksas

Zemas kopējās uzturēšanas izmaksas. Nelielas aparatūras prasības un saprātīgas licenču izmaksas nodrošinās klientiem zemas TCC. 

 
 

Kameras parametru dublēšana

Kameras parametru dublēšana atvieglo iestatījumu piemērošanu vairākām kamerām. Lietotāji var kopēt un ielīmēt iestatījumus (vairākas video plūsmas, izšķirtspēja, kadru ātrums, bitu pārraides ātrums un citi elementi) no vienas references kameras uz tik daudzām citām kamerām, cik nepieciešams, tādējādi ievērojami samazinot vietnes iestatīšanas laiku.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Veiktspējas monitorings

Sistēmas veiktspējas optimizēšana ir ļoti svarīga. Operatori var pastāvīgi saņemt jaunāko informāciju, izmantojot sistēmas statusa pārskatus no CathexisVision. Cathexis Health Manager nodrošina sistēmas analīzi reāllaikā un to var konfigurēt, lai nosūtītu trauksmes signālus izvēlētajiem adresātiem, ja tiek konstatētas problēmas. Tiek uzraudzīts plašs parametru klāsts (piemēram, kameras kļūmes, cietā diska analīze, vides apstākļi, sakaru integritāte un programmatūras kļūdas), tādējādi tiek ātri atklātas un atrisinātas sistēmas problēmas.

Izvērstā videoklipu meklēšana:

Uzlabotās videoklipu meklēšanas funkcijas ir sarežģīti rīki, kas ievērojami paātrina ierakstīto videomateriālu pārskatīšanu. Tie ļauj operatoriem atrast konkrētus un atbilstošus ierakstus, izmantojot četrus īpaši pielāgojamus rīkus:

Snap Search funkcija  izmanto saistītus momentuzņēmumus (sīktēlus), lai lietotāji varētu operatīvi noteikt precīzu notikuma laiku (pat ļoti noslogotās vietās) un nekavējoties atskaņot videoklipu no izvēlētā brīža.

Kustības meklēšanas funkcija  automātiski atradīs ierakstītos videomateriālus, kas saistīti ar kustību izvēlētajās zonās. Identificētā kustība tiek atspoguļota laika joslā, lai atvieglotu navigāciju.

Activity Trails funkcija ļauj lietotājiem parādīt pārklājuma karti, kurā redzama jaunākā aktivitāte visās izvēlētās kameras skata zonās, nodrošinot tūlītēju navigāciju uz izvēlēto aktivitātes zonu.

Grāmatzīmju pievienošanas funkcija ļauj lietotājiem ielikt grāmatzīmes un ierakstīt video no konkrētām kamerām noteiktā brīdī. Pēc tam var pievienot personalizētus komentārus un viegli veikt meklēšanu grāmatzīmju datubāzē, lai atrastu ierakstus, kas ir identificēti pārbaudei vai analīzei.

Atvērtā arhitektūra ļauj bez problēmām integrēt IP kameras, ierakstīšanas serverus, pārvaldības infrastruktūru un trešās puses sistēmas, kas piemērotas konkrētam lietojumam. Tas klientiem nodrošina optimālus risinājumus un maksimālu ieguldījumu atdevi. CathexisVision video pārvaldības programmatūra var darboties gan Windows, gan Linux operētājsistēmās un uzņēmuma noteiktais uzsvars uz lietošanas ērtumu ir ļāvis izveidot lietotājam draudzīgu saskarni, kas veicina efektīvu un precīzu sistēmas uzstādīšanu.

Neatkarīgi no tā, vai novērošanas prasības attiecas uz vienu objektu, nelielu mazumtirdzniecības veikalu ķēdi, vai arī sarežģītu organizāciju ar tūkstošiem kameru - CathexisVision video pārvaldības programmatūras klāstā ir risinājums tieši Jums.

Notikumu un darbību pārvaldība

CathexisVision piedāvā inteliģentu notikumu konfigurāciju, kā arī darbības, ko uzsākt, reaģējot uz šiem notikumiem. Notikumus var izraisīt dažādi noteikumi, video analītika vai integrētas trešo pušu sistēmas. Uz notikumiem balstīta konfigurācija nozīmē, ka konkrētas darbības var izraisīt automātiskas reakcijas, optimizējot sistēmu atbilstoši objekta prasībām. Darbības ietver kameru pārslēgšanu uz monitoriem, e-pasta vēstuļu nosūtīšanu, releju izeju vadību, trauksmes signālu nosūtīšanu uz vadības telpu, audio klipu atskaņošanu u.c. CathexisVision notikumu un darbību pārvaldību var konfigurēt, lai identificētu izmaiņas un automatizētu uzdevumus, reaģējot uz šiem ievades datiem, tādējādi maksimāli palielinot Jūsu objekta efektivitāti un darbības jaudu.

Odoo • Text and Image

Priekšrocības darbā ar Cathexis:

Atvērtās arhitektūras VMS platforma; vairāku vietņu arhitektūra

Pašu uzlabots video analītikas komplekts; uzlabota video meklēšana; mērogojamība; iespēja atskaņot video 1 sekundi

Linux un Windows 10 izvēle; uzlabota tīkla un sistēmas uzraudzība; integrācija ar trešo pušu sistēmām

Lietotājam draudzīga notikumu un trauksmes pārvaldība

Kiberdrošība un kļūmju pārvarēšana; vienkārši lietojama saskarne; vairāku valodu atbalsts

Samazinātas kopējās izmaksas:

Nepieciešams mazāk aparatūras un tās specifikācija, t. i., nav nepieciešams pārvaldības serveris un mazāk datu glabāšana 

Vairāk kameru uz vienu serveri (100 kameras ar 50 % analītikas uz i7, Gen 10+)

Līdz 100 kamerām uz 1 i7, Gen 10+ videonovērošanas sienas servera

Nav piespiedu tehniskā atbalsta maksas un bezmaksas apmācība; zema cena par atjauninājumiem

Bezmaksas jaunu funkciju un jaunas integrācijas ieviešana

Uzsvars tiek likts uz vienkāršību un atvērtā arhitektūra nodrošina nevainojamu integrāciju ar kamerām un trešo pušu sistēmām, nodrošinot pilnīgus, optimālus risinājumus un maksimālu ieguldījumu atdevi visdažādākajiem lietojumiem.

Odoo • Image and Text

ANPR (automātiskā numura zīmju atpazīšana)

CathexisVision piedāvā ANPR risinājumu (gan braucot ar automašīnu ar mazu ātrumu, gan arī uz autoceļiem ar lielu ātrumu). Numura zīmes tiek atpazītas un saglabātas datu bāzē kopā ar saistīto videoierakstu. Šīs numura zīmes var salīdzināt ar atļautajiem/aizliegtajiem sarakstiem reāllaikā, kas nodrošina iespēju veikt atbilstošas darbības, ņemot vērā šos salīdzinājumus. CathexisVision ir ideāls risinājums autostāvvietu un piekļuves kontroles lietojumiem vai ātrgaitas automaģistrāļu prasībām. Satiksmes noteikumi, piemēram, transportlīdzekļu bezdarbība, vidējā ātruma mērīšana un ziņošana - ir tikai dažas no papildu funkcijām, kas pieejamas šajā risinājumā.

CatMobile - piekļūstiet sistēmai no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot Cathexis mobilo ierīču lietojumprogrammas. Lietotāji var attālināti apskatīt kameras no savām mobilajām ierīcēm - planšetdatora vai tālruņa (Apple iOS vai Android). CatMobile ļauj klientiem skatīt tiešraidi no vairākām ierīcēm vienlaicīgi, pārskatīt ierakstītos kadrus no izvēlētām kamerām un vadīt PTZ kameras no lietotāja saskarnes. Izmantojot saskarni, var kontrolēt arī attālinātās vietas fiziskās izejas. Izmantojot CatMobile, lietotāji var viegli izveidot savienojumu ar vairākām vietnēm no jebkuras vietas.

CatObserver jeb monitora ierakstīšanas funkcija

CatObserver ļauj konfigurēt monitoru vai ekrānu kā virtuālo kameru, lai varētu ierakstīt ekrānā redzamās darbības. Šī ērtā funkcija nozīmē, ka tad, ja operators ir izsekojis incidentam ar vairākām kamerām (piemēram, izmantojot blakus esošo kameru kartēšanu), ierakstiem var viegli piekļūt un arhivēt tos, kā arī nepieciešamības gadījumā iegūt ierakstus no iesaistītajām kamerām.

Odoo • Text and Image

Kam ir piemēroti Cathexis risinājumi?

Lidostām

Bankām

Pilsētu uzraudzībai

Izglītībai

Valdības aizsardzībai

Viesnīcām

Loģistikai/ražošanai

Kritiskajai infrastruktūrai

Ostām

Īpašumu drošībai

Attālinātā uzraudzība

Mazumtirdzniecībai

CathexisVision komplekti:

LITE

 •  
 • Ideāls risinājums lietošanai mājās vai mazos uzņēmumos
 • Līdz 48 IP kamerām
 • Līdz 3 lietotājiem reizē
 • Integrācija ar tirdzniecības vietām un citām trešo pušu sistēmām
 • Skatīšanās no mobilā tālruņa vai planšetdatora

CORE

 •  
 • Programmatūra maziem/ vidējiem uzņēmumiem vai ārpakalpojumu uzraudzības risinājumi
 • Līdz 48 IP kamerām
 • Līdz 7 lietotājiem reizē
 • Trešo pušu sistēmu integrācija (piem., piekļuves kontrole, POS, signalizācija, ugunsdrošības paneļi)
 • Integrācija ar vietējo vai attālināto trauksmes pārvaldības sistēmu

PROFESSIONAL

 •  
 • Sarežģīta uzņēmuma sistēmas arhitektūra
 • Līdz 150 IP kamerām
 • Līdz 10 lietotājiem reizē
 • Sarežģītu notikumu un trauksmju apstrāde
 • Integrācija ar trešo pušu sistēmām 

PREMIUM

 •  
 • Programmatūra lielām un ļoti lielām organizācijām
 • Izkliedēta, korporatīva vai uzņēmuma mēroga arhitektūra
 • Neierobežots IP kameru skaits
 • Neierobežots lietotāju skaits reizē
 • Integrācija ar trešo pušu sistēmām
 • Centralizēta pārvaldība

Kiberdrošība un privātums

Uzņēmums augstu vērtē drošību un privātumu, tādēļ CathexisVision piedāvā paaugstinātu lietotāju aizsardzības līmeni. Papildus ikdienišķiem pasākumiem CathexisVision iekļauj augsta līmeņa šifrēšanu saziņai starp sistēmas sastāvdaļām. Tie ietver drošus kameras saziņas protokolus, ūdenszīmju, šifrēšanas un paroles aizsardzību, ko piemēro jebkuram arhivētajam video, kā arī sejas rediģēšanas algoritmus - tas viss nodrošina Jums un Jūsu klientiem mieru.

Odoo • Text and Image

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai