DIGIFORT izmeklēšanas analītika

Digifort jaunais Video Synopsis modulis piedāvā novatoriskas funkcijas un rīkus video kriminālistikai un elektroniskās uzraudzības projektiem.

 

Video konspekts spēj samazināt noteikta videoklipa pārskatīšanas laiku kriminālistikas (izmeklēšanas) nolūkiem - materiāls tiek samazināts no stundām līdz minūtēm. Paātrinātais attēlojums ir iespējams pateicoties patentētai video informācijas saspiešanai. Šī saspiešana rada vizuālu kopsavilkumu, kas operatoram ļauj vizualizēt vairākus notikumus, kas notiek dažādos laikos un tiek parādīti vienlaikus - pārklājot visus vienumus un vienlaikus parādot katra objekta individuālos laika kodus.

Digifort Synopsis nodrošina operativitāti, objektivitāti un ātrumu meklēšanā, cita starpā izmantojot krāsas, izmēra, braukšanas virziena un grafika filtrus. Ļauj viegli identificēt un noteikt personas, objektus vai ainas. Šim modulim ir nepieciešams atsevišķs serveris, lai palielinātu apstrādes jaudu un izmantošanas ātrumu. Video Synopsis ir atsevišķs modulis, kuram nepieciešama atsevišķas licences iegāde.

Parocīgs


Vienkārši
uzstādāms
Objektīvs


Ātrs


Praktisks


Odoo • Text and Image

Priekšrocības:

Skaitīšana un atrašanās vietas noteikšana (pēc krāsas)

Pazudušu cilvēku atrašana publiskās vietās

Analītika izmeklēšanas nolūkiem un videoklipu Time-Lapse formāts

Noziegumu, zādzību un laupīšanas izmeklēšana dažādās vietās

Meklēšana pēc virziena, ātruma, dīkstāves vai objekta izmēra


 
 

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai