DIGIFORT video pārvaldība

Digifort produkti ir izstrādāti, lai piedāvātu augstākās kvalitātes video novērošanas un pārvaldības programmatūru, pārspējot tirgus standartus un prasības, vienlaikus nodrošinot īpaši pielāgotas funkcijas plašam aplikāciju klāstam.

VMS risinājumi

Digifort ir izveidojis Digifort Mobile Client - Java platformā izstrādātu lietojumprogrammu mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un viedtālruņiem (Android un IoS), kas ļauj vizualizēt un atskaņot IP kameru un kodētāju attēlus.

Ideāls risinājums uzņēmumiem un privātpersonām, jo, izmantojot Digifort Server, lietotājs  jebkurā laikā var apskatīt un kontrolēt kameras, PTZ, aktivizēt iestatījumus vai funkcijas no jebkuras vietas. Tas ir sistēmas papildinājums (nevis papildu modulis), kas nozīmē, ka nav nepieciešama licences izmantošana. Pieejams jau no 7. versijas.

Digifort VMS priekšrocības:

Pieejami vairāk nekā 240 ražotāji visā pasaulē

Vairāk nekā 6500 sistēmā iebūvētu ierīču modeļu

Pilnvērtīga trauksmes sistēma un automatizācija

Automašīnu numurzīmju nolasīšana

Inteliģentais attēlu analīzes modelis

Integrācija ar jebkuru piekļuves kontroles sistēmu

Biometrija, CRM un ERP

Pilsētas vadības programmatūra

Odoo - Sample 1 for three columns

DGF EXPLORER

Izmanto mazos  birojos, rezidencēs, pašnodarbināto veikalos, mazos un vidējos  uzņēmumos kopumā. Uzticams risinājums, kura galvenās iezīmes ir tādu IP un/vai analogo kameru attēlu ierakstīšana un uzraudzība, kas savienoti, izmantojot DVR, NVR vai Video kodētājus.

Odoo - Sample 2 for three columns

DGF STANDARD

Ieteicama klientiem, kuriem nepieciešama lietojumprogramma līdz 32 kamerām par pieejamu cenu un dažām modernākām funkcijām, piemēram, integrēto Web serveri. Ar šo versiju varat kontrolēt PTZ kameras, izmantojot tikai vienu peles klikšķi. 

Odoo - Sample 3 for three columns

DGF PROFESSIONAL

Vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kam nepieciešamas tādas funkcijas kā PTZ ar kursorsviru, sinoptiskā karte, līdz 16 unikāliem lietotāja profiliem, neierobežots skaits savienojumu, tīmekļa serveri, kameras skats caur mobilo tālruni, integrācija ar citiem Digifort moduļiem (piemēram, trauksmes un automatizācijas moduļiem vai Digifort Evidence).

Odoo - Sample 3 for three columns

DGF ENTERPRISE

Ieteicams vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kam nepieciešama sistēma ar neierobežotiem rīkiem un funkcionalitāti, trauksmes risinājumiem, piekļuves kontroli un automatizāciju. Papildus funkcijām, kas pieejamas citās programmatūras versijās, šajā versijā ir iespēja integrēt trauksmes un automatizācijas moduļus, neierobežotu skaitu kameru, IP filtrus un servera statusa pārskatus.

Odoo • Image and Text

Digifort mobilā kamera

Izmantojot Digifort mobilās kameras lietojumprogrammu, varat pārvērst savu Android vai iOS viedtālruni vai planšetdatoru par kameru, straumējot tiešraides video uz savu Digifort serveri, ļaujot skatīties monitoringa klientā vai citiem mobilajiem klientiem. Šī funkcija patērē tikai vienu licences kameru, jo tā būtu IP ierīce, kas nodrošina pilnīgu mobilitāti, atvieglojot, piemēram, būvlaukumu pārbaudi. Ļoti noderīgi uzraudzības sistēmai, jo tā ļauj ierakstīt attēlus tur, kur nav iespējams uzstādīt kameras. 

Praktisks, ātrs, mobils, universāls un viegli uzstādāms

Odoo • Image and Text

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai