DIGIFORT VMS

Digifort VMS (video management system) ir atvērta platforma, kas piedāvā neierobežotus integrētus risinājumus apvienojumā ar augstāko kvalitāti un nozarē zemākajām lietošanas izmaksām. Digifort VMS priekšrocība ir veiktspēja un stabilitāte, neprasot lielus CPU un RAM resursus.

Mūsdienās daudzus pakalpojumus papildina uzlabotas informācijas vākšanas funkcijas no tādiem avotiem kā Google Maps, kas izmanto GPS datus. Digifort ir iekļāvuši šādas specializētās sistēmas tieši globālās situācijas izpratnes vairošanai, nojaucot pieķeršansos tradicionālajām metodēm. Efektīvākai lēmumu pieņemšanai ir nepieciešamas kvalitatīvākas apakšsistēmas. Tas ļauj atbildīgajām personām par drošību pieņemt ātrākus un efektīvākus lēmumus un rīkoties. 

Kādās nozarēs jau tiek izmantots Digifort VMS?

Odoo - Sample 1 for three columns

Sabiedrības drošībai

Mērķis:  uztvert un reģistrēt noziedzīgas darbības pierādījumus publiskās vietās, radīt iedzīvotājiem drošu vidi, atturēt antisociālu rīcību, uzraudzīt un nodrošināt sabiedrības drošību.

Odoo - Sample 2 for three columns

Transports

Mērķis:  pārvaldīt satiksmes plūsmu, uzraudzīt iebrucējus, atturēt un izmeklēt noziedzīgu rīcību. Seko līdzi satiksmes likumu izpildei, tādējādi atvieglo lēmumu pieņemšanu, pārbaudot negadījumus vai ārkārtas situācijas.

Odoo - Sample 3 for three columns

Tirdzniecība un serviss

Mērķis:  atklāt un uzraudzīt ielaušanos, novērst piekļuvi sensitīvām vietām, aizsargāt vērtīgo īpašumu, resursus un informāciju, uzraudzīt automašīnu stāvvietas, atklāt un novērst zādzības. 

Odoo - Sample 1 for three columns

Kritiskās infrastruktūras objekti

Mērķis:  novērst nelaimes gadījumus un katastrofas, nodrošināt objektu un darbinieku drošību, uzraudzīt kritisko aktīvu un kontrolpunktu darbību, ļaut ātri un efektīvi veikt analīzi un revīziju. 

Odoo - Sample 2 for three columns

Izglītība

Mērķis:   izveidot drošu mācību vidi, uzraudzīt un novērst tādas kaitīgas darbības kā narkotisko vielu lietošana vai bērnu izsmiešana. Nelikumīgu apmeklētāju atklāšana, skolu/universitāšu bojājumu aizsardzība un novēršana.

Ko ir būtiski zināt par VMS?

Lietotāju prasību apmierināšana sarežģītiem VMS risinājumiem - intuitīvāka un ērtāka saskarne.

Kā iekārta ar padziļinātu mācīšanos var padarīt video analīzi gudrāku.

Video analīze, kuras pamatā ir standarta datora redzējums, nevar pilnībā izmantot savu potenciālu. 

Altas IT klients dalās pieredzes stāstā,

lietojot Digifort programmatūru!


  Jānis Pīzelis

AS “Putnu fabrika Ķekava” drošības vadītājs


Pēdējo 12 gadu pieredze ir  saistīta ar drošības nozari, kurā guvis padziļinātas zināšanas drošības jomā, fiziskās apsardzes nodrošināšanā un drošības tehniskajās sistēmās. Ikdienā atbild par visām drošības funkcijām AS “Putnu fabrika Ķekava”, kas ir vadošais putnu gaļas ražošanas uzņēmums Latvijā.

 
 

Digifort piedāvātie risinājumi:

Video pārvaldība

Pilnvērtīga IP video pārvaldības platforma ar modernu trauksmes, neikdienišķu notikumu un atgadījumu pārvaldību un vides automatizāciju, izmantojot vienu sistēmu. Uzticama, viegli konfigurējama un vadāma sistēma videonovērošanai caur internetu.

Numurzīmju atpazīšana (Digifort LPR)

Automatizēts numurzīmju lasīšanas risinājums, kas pilnībā integrēts Digifort video pārvaldības sistēmā. Automātiski brīdinājumi, trauksmes un iepriekš iestatītas funkcijas, statistikas diagrammas un integrācija ar trešo personu sistēmām.

DIGIFORT InSight

Pārvaldi un ieraksti Windows datorsistēmas attālināti. Piemērota zvanu centriem, attālinātai serveru kontrolei un integrētu programmatūru vadībai.  

Padziļināta video analītika

Lietišķā inteliģence bez video monitoringa, nodrošinot vērtīgu statistisko informāciju biznesa analītikai un proaktīvai rīcībai. Iespējams ieprogrammēt uzvedības situācijas ar automātisku notikumu un trauksmju ģenerēšanu.

Mobilais monitorings

Pārvērtiet savu viedtālruni vai planšetdatoru (Android / IOs) mobilajā kamerā, kas ir integrēta video pārvaldības sistēmā un nodrošina attēlu straumēšanu reāllaikā tieši uz monitoringa centru.

Izmeklēšanas analītika 

Inovatīvs un tehnoloģisks risinājums, ko izmantot stundām garu ierakstu pārskatīšanai dažos mirkļos. Ātrais pārskats sniedz visu notikumu kopsavilkumu, ļaujot ātri atrast vēlamo, izmantojot krāsu, objekta izmēra, ātruma, virziena un citus filtrus.

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai