DIGIFORT VMS

Digifort VMS ir atvērta platforma, kas piedāvā neierobežotus integrētus risinājumus apvienojumā ar augstāko kvalitāti un nozarē zemākajām lietošanas izmaksām. Digifort VMS priekšrocība ir veiktspēja un stabilitāte, neprasot lielus CPU un RAM resursus.

Video pārvaldība

Pilnvērtīga IP video pārvaldības platforma ar modernu trauksmes, neikdienišķu notikumu un atgadījumu pārvaldību un vides automatizāciju, izmantojot vienu sistēmu. Uzticama, viegli konfigurējama un vadāma sistēma videonovērošanai caur internetu.

Numurzīmju atpazīšana (Digifort LPR)

Automatizēts numurzīmju lasīšanas risinājums, kas pilnībā integrēts Digifort video pārvaldības sistēmā. Automātiski brīdinājumi, trauksmes un iepriekš iestatītas funkcijas, statistikas diagrammas un integrācija ar trešo personu sistēmām.

DIGIFORT InSight

Pārvaldi un ieraksti Windows datorsistēmas attālināti. Piemērota zvanu centriem, attālinātai serveru kontrolei un integrētu programmatūru vadībai.  

Padziļināta video analītika

Lietišķā inteliģence bez video monitoringa, nodrošinot vērtīgu statistisko informāciju biznesa analītikai un proaktīvai rīcībai. Iespējams ieprogrammēt uzvedības situācijas ar automātisku notikumu un trauksmju ģenerēšanu.

Mobilais monitorings

Pārvērtiet savu viedtālruni vai planšetdatoru (Android / IOs) mobilajā kamerā, kas ir integrēta video pārvaldības sistēmā un nodrošina attēlu straumēšanu reāllaikā tieši uz monitoringa centru.

Izmeklēšanas analītika 

Inovatīvs un tehnoloģisks risinājums, ko izmantot stundām garu ierakstu pārskatīšanai dažos mirkļos. Ātrais pārskats sniedz visu notikumu kopsavilkumu, ļaujot ātri atrast vēlamo, izmantojot krāsu, objekta izmēra, ātruma, virziena un citus filtrus.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai