Piekļuves kontrole un drošības sistēmas

Sistēmas un risinājumi, kas integrēti vienā programmatūrā

Altas IT piedāvā dažādu drošības sistēmu tehniskos risinājumus, apvienojot tos vienā kopējā sistēmā, komplektējot grupās vai saglabājot katra funkcionalitāti atsevišķi.

Signalizācijas sistēma

Viedā drošība tīklotajai pasaulei no Vanderbilt. Vanderbilt SPC ir ielaušanās atklāšanas platforma, kas klientu vajadzībām nodrošina mūsdienīgu un jaudīgu drošības sistēmu, kas vienlaicīgi ļauj augt un attīsties arī jūsu biznesam. 

SPC aizsargā uzņēmumus, īpašumus un aktīvus. Ielaušanās atklāšanas sistēma piedāvā daudzpusīgu un visaptverošu trauksmes pārvaldības funkcionalitāti. Izmantojot "mākoņa" pakalpojumus, lietotnes un speciālu programmatūras komplektu, SPC ir viens no moderno ielaušanās atklāšanas sistēmu līderiem.

Piekļuves kontroles sistēma

Piekļuves kontroles produkti ļauj gala lietotājiem realizēt prakstiski jebko, sākot no vienkārša durvju atvēršanas aizlieguma līdz kontrolētai bloķēšanai ārkārtas situācijā un automatizētai atsevišķu darbinieku aizsardzībai. Vanderbilt ir izstrādājis pasaulē pirmo patiesi integrēto mākoņbalstīto piekļuves kontroli un VMS, kas uzstādītājiem pieejama pēc pakalpojuma modeļa (nomas) un rada atkārtotus ienākumus. Sākot no vienkāršiem durvju lasītājiem un beidzot ar lielu uzņēmumu kustības un uzvedības uzraudzību, mums ir piemērota akreditācijas datu tehnoloģija neatkarīgi no vietnes lieluma vai sarežģītības.

Balss ziņojumu sistēma

BOSCH ir numur viens risinājums, kas pieprasīts publiskām uzrunām un ārkārtas skaņas signālu pielietošanai. Tā ir ideāla izvēle publiskiem paziņojumiem, pasākumiem, fona mūzikai, balss evakuācijai un citām lietojumprogrammām, kurām nepieciešama darbības daudzpusība, lieliska skaņas kvalitāte un absolūti skaidra dzirdamība.

Datu tīkls

Mēs mainām tīkla noteikumus, lai radītu viedu digitālo pieredzi. Ko nodrošina nākamās paaudzes tīkls? Tāds, kas ir programmatūras definēts, drošs un paredzēts mobilajām ierīcēm un IoT. Jūs gūstat labumu no abām pusēm: spilgta pieredze, bet pārsteidzoši vienkārša.

Ēku vadības sistēma (BMS)

  • HVAC (apkure, ventilācija, gaisa kondicionēšana)

  • Apgaismojuma vadība

  • Ēnojuma vadība

  • Vārsti, pievadi, termostati, sensori, mērierīces, aizbīdņu mehānismi, mainīga ātruma piedziņa

  • 3. sistēmas integrācija

Neatkarīgi no ēkas lieluma, tās mērķa vai pielietojuma plašais ēku automatizācijas un vadības sistēmu klāsts ļauj perfekti pielāgot automatizācijas un vadības risinājumus katra projekta individuālajām vajadzībām. Atvērtība un elastība ir visu mūsu sistēmu pamatvirzien, kā rezultātā atvērtie sakaru protokoli ļauj tos viegli integrēt ar citām sistēmām un iespēju vēlāk tos modernizēt. Apvienojot elektriskās un HVAC sistēmas daudzfunkciju pieejā un piestrādājot pie uzticamības - tikai tā ideālas būves kļūst par realitāti.

Skaitīšanas un vadības sistēma, jauda (0,4kv)

  • Busbar

  • Pilnībā aprīkoti elektrības skapji

  • Elektroenerģijas skaitītāji

Enerģētikas sistēmas mainās globāli un ātri. Atsevišķu enerģijas avotu nozīme un enerģijas ražošanas iespējas mainās, tāpat kā elektrības pārvades un sadales veidi. Ražošana kļūst arvien decentralizētāka, tāpēc tīkla pārvaldība - arvien sarežģītāka. Elektrības patēriņš visā pasaulē turpina pastāvīgi pieaugt. Lai risinātu šīs problēmas, nepieciešami progresīvi produkti un pakalpojumi, kas aptver visu enerģijas vērtību ķēdi. Tas prasa izveidot visaptverošu fizisko un digitālo tehnoloģiju, produktu un risinājumu portfeli, kas mums ļauj veidot mūsu enerģijas nākotni ilgtermiņā. 

Ugunsgrēka trauksmes sistēma

Ugunsgrēka gadījumā nekas tā neaizsargā cilvēkus, īpašumus un objektus kā Siemens ugunsdrošības produkti un sistēmas. Izmantojot Siemens ugunsdrošības risinājumu, jūs ne tikai nodrošināsiet drošāku vidi ēku iemītniekiem, bet arī pieņemat tālredzīgu lēmumu savus cilvēku, uzņēmējdarbības un nākotnes aizsardzībai.