Audio sistēmas

EISSOUND audio sistēmu raksturo moderni un inovatīvi risinājumi, jo tās radīšanā ir izmantotas tikai jaunākās tehnoloģijas, ļaujot mūziku baudīt kvalitatīvi.

Integrētā KBSOUND audio sistēma, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti un ļauj baudīt trīs mūzikas kanālus: Bluetooth audio straumēšana, FM uztvērējs, DAB (ja piemērojams).  

Eissound KBSOUND STAR apvieno labāko no iSelect un Select BT vienā produktā, ļaujot izvēlēties, vai izmantot tālvadības pulti vai pārvaldīt sistēmu, izmantojot lietotni STAR.

STAR tehnoloģija sinhronizē tālvadības pults un/vai lietotnes sūtītās komandas. Eissound ir jauninājuši un uzlabojuši jauno lietotni, lai lietotājs varētu straumēt mūziku no citām ierīcēm, kas nav iO vai Android Bluetooth ierīces (A2DP profili), piemēram, datori, televizori, utt. 

Odoo • Text and Image

Eissound risinājumi būs piemēroti:

Birojos

 

Restorānos

 

Mājās

 

Veikalos

 

Slimnīcās

 

Viesnīcās

 

Izglītības iestādēs

 

Sporta zālēs

 

Eissound priekšrocības

Izcila skaņas kvalitāte

Uzmundrinājums un labsajūta garantēta, lietojot Eissound audio sistēmas.

Vienkārša uzstādīšana

Viss Tavām ērtībām, lai nekas nesagādātu galvassāpes.

Askētisks dizains

Teicami iekļausies jebkurā interjerā, jo dizains ir mūsdienīgs, askētisks un neuzkrītošs.

Produktu komplekti

KBSOUND Select BT 2½”

Bluetooth audio sistēma, kas ļauj veidot savienojumu ar jebkuru Bluetooth iekārtu (iOS un Android). Sniedz iespēju lietotājam izbaudīt divus mūzikas kanālus: Bluetooth Audio straumēšanu un FM radio.

Iekārtu vada ar Eissound KBSOUND® BT lietotni, kas pieejama App Store (iOS iekārtām) un Google Play (Android iekārtām). Savietojama ar iOS 7, Android 4.2 un jaunākām versijām. Bluetooth signāls sasniedz 10 - 12 metrus.

Sistēmu iespējams paplašināt vēl četrām zonām, ja, izmantojot Eissound pastiprinātāju, tiek aktivizēta SLAVE (papildu iekārtu) iespēja. Izmantojot lietotnes iestatījumu izvēlni, var kopīgi vai atsevišķi ieslēgt vai izslēgt galveno iekārtu un pārējās iekārtas. Katrai galvenajai iekārtai ir unikāls identifikators un parole, lai izvairītos no saskares ar apkārt esošajiem lietotājiem.

* Cena: sākot no 200.00 EUR + PVN 

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Komplektā iekļauts:

  • Elektroniskais modulis (galvenā iekārta) ar Bluetooth uztvērēju, FM radiouztvērēju, barošanas bloku, stereo 5 + 5 W (8 Ω).

  • Divi 2 1/2’’ (8 Ω) skaļruņi. Baltā krāsā.

  • Koaksiālais RF savienojums un FM antenas kabelis (76 cm).

  • Skaļruņa paralēlais kabelis (5 m).

Odoo • Image and Text

KBSOUND Select BT 5”

Bluetooth audio sistēma, kas ļauj veidot savienojumu ar jebkuru Bluetooth iekārtu (iOS un Android). Sniedz iespēju lietotājam izbaudīt divus mūzikas kanālus: Bluetooth Audio straumēšanu un FM radio.

Iekārtu vada ar mūsu KBSOUND® BT lietotni, kas pieejama App Store (iOS iekārtām) un Google Play (Android iekārtām). Savietojama ar iOS 7, Android 4.2 un jaunākām versijām.

Bluetooth signālu var uztvert 10–12 metru attālumā.

Sistēmu iespējams paplašināt vēl uz četrām zonām, ja, izmantojot mūsu pastiprinātāju (atsauce 13204), tiek aktivizēta SLAVE (papildu iekārtu) iespēja. Izmantojot lietotnes iestatījumu izvēlni, var kopīgi vai atsevišķi ieslēgt vai izslēgt galveno iekārtu un pārējās iekārtas.

Katrai galvenajai iekārtai ir unikāls identifikators un parole, lai izvairītos no saskares ar apkārt esošajiem lietotājiem.

* Cena: sākot no 228.00 EUR + PVN 

Odoo • Image and Text

Komplektā iekļauts:

  • Elektroniskais modulis (galvenā iekārta) ar Bluetooth uztvērēju, FM radiouztvērēju, barošanas bloku, stereo 5 + 5 W (8 Ω).

  • Divi 5” (8 Ω) skaļruņi. Baltā krāsā.

  • Koaksiālais RF savienojums un FM antenas kabelis (76 cm).

  • Skaļruņa paralēlais kabelis (5 m).

 
 

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Tā ir Bluetooth audio sistēma, kas ļauj veidot savienojumu ar jebkuru Bluetooth iekārtu (iOS un Android), un sniedz iespēju lietotājam izbaudīt divus mūzikas kanālus: Bluetooth Audio straumēšanu un FM radio.

Šis produkts ir izstrādāts un pārbaudīts, lai nodrošinātu pietiekamu aizsardzību pret nevēlamiem traucējumiem dzīvojamās instalācijās. FM/DAB uztveršana notiek, izmantojot antenas vadu, kas tiek noregulēts tādā leņķī, lai nodrošinātu labāko signāla uztveri.

FM/DAB pārraide netiek pārtraukta, kamēr ierīce saņem ienākošos telefona zvanus.

Bluetooth savienojumu (BLE) nodrošina pievienotās ierīces operētājsistēma (iOS vai Android) un MASTER pār to nav kontroles. Lai notiktu audio straumēšana ar Bluetooth, nepieciešams savienot pārī jūsu ierīci ar MASTER, un tai ir jāatrodas Bluetooth uztveršanas zonā.

Android ierīces tikai sniedz atļauju tikt savienotām tikai ar vienu MASTER ar A2DP (audio) profilu. Savukārt, iOS ierīces var tikt savienotas vienlaicīgi ar vairākām MASTER ierīcēm caur A2DP (audio). Tomēr audio skaņu KBSOUND STAR lietotne saņems tikai no vienas ierīces (no tās ierīces, kas tika pievienota pirmā).

Ja lietotājs ir aizmirsis vai nozaudējis ID un/vai paroli, to iespējams atjaunot 3 veidos: ar IR pults vadību; izmantojot “Ātrā uzziņu rokasgrāmata” atrodamo etiķeti ar ID un paroli (ja lietotājs to nav manuāli izmainījis); kā arī izmantojot jebkuru lietotni, kura skenē Bluetooth diapazonu. Papildus iespējams sazināties arī ar EISSOUND Tehnisko nodaļu.

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai