LED infrasarkanie gaismas prožektori

Emitlight LED prožektori ir īpaši sava dizaina dēļ - ar spēcīgu, mitrumizturīgu alumīnija korpusu, zemu elektrības patēriņu un vienmērīgu gaismas sadalījumu. Visi āra prožektori tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā, lai pārliecinātos, ka tie ir uzticami un var nodrošināt vadošo sniegumu savā klasē. Industriālajam apgaismojumam ir ilgs kalpošanas laiks un nav nepieciešama apkope.

LED āra prožektorus no Emitlight var pielietot kopā ar jebkuru videonovērošanas kameru, lai ar tā palīdzību izgaismotu tumšas, grūti pārredzamas vietas un tādējādi celtu drošības līmeni. LED prožektori ieslēdzas un izslēdzas ar iebūvētu gaismas sensoru (piemēram, ieslēdzas naktī vai nepietiekamas redzamības apstākļos un izslēdzas dienas laikā).

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti:

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti autoceļiem un stāvvietām

Autoceļiem un stāvvietām

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti viesnīcām

Viesnīcām

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti birojiem

Birojiem

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti veikaliem

Veikaliem

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti rūpnīcām un noliktavām

Rūpnīcām un noliktavām

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti slimnīcām

Slimnīcām

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti robežu kontrolei

Robežu kontrolei

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti DUS un termināļiem

DUS un termināļiem

 
 

Emitlight industriālā apgaismojuma priekšrocības

Augstākā kvalitāte

Prožektori ir aprīkoti ar augstākās kvalitātes Osram gaismas diodēm, kuras rada spilgtu gaismas plūsmu salīdzinājumā ar patērēto enerģiju. 

Unikāls dizains

Dizains apvieno efektīvu dzesēšanas sistēmu un īpaši modernu stilu, nodrošinot hermētiskumu. Īpaši radītais korpuss garantē ierīces ilglaicību.

 Ērti lietojams

Ir visas nepieciešamās pamatfunkcijas, kā arī tie nav sarežģīti. Tie izceļas ar vienkāršu lietošanu un ērtu pielāgošanu. 

 Pielāgojamība 

Emitlight prožektoros ir īpašas lēcas, kuras gaismas starus vērš paredzētajā virzienā. Pēc nepieciešamības ir iespēja palielināt intensitāti noteiktā virzienā/vietā. 

Precizitāte

Priekšējais stikla elements ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāla, kas pārraida līdz 96% gaismas. 

Inovatīva tehnoloģija

 '3W VHB' tehnoloģija nodrošina blīvumu, neļaujot mitrumam nokļūt iekšpusē. Goretex membrāna aizsargā ierīci no spiediena atšķirībām, novēršot deformāciju.

Emitlight industriālajam apgaismojumam piemīt augstākā kvalitāte
Emitlight industriālajam apgaismojumam veidots ar inovatīvām tehnoloģijām
Emitlight industriālajam apgaismojumam piemīt unikāls dizains

Infrasarkanie (IR) prožektori

Neredzams redzama iemesla dēļ

Inovatīvie Emitlight infrasarkanie prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai un pielāgot tās novērošanas leņķim, uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus.

Tā kā prožektori ir aprīkoti ar gaismas sensoru, tas ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Emitlight IR prožektors automātiski ieslēdzas naktī vai sliktos laikapstākļos, bet izslēdzas dienas laikā. Ar zemāko iespējamo enerģijas patēriņu iespējams sasniegt izgaismošanas attālumu līdz pat 650 metriem. 

Cena:  sākot no 259 EUR + PVN


Emitlight infrasarkanie prožektori uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus
Emitlight White Light (WL) LED prožektoru priekšrocība ir augstākās kvalitātes krāsu attēli jebkurā dienas laikā

Baltās gaismas LED prožektori 

Izgaismo tumsu

Emitlight White Light (WL) LED prožektori ar sensoru nodrošina redzamo gaismu pie videonovērošanas sistēmām - līdzīgi kā ielu apgaismojums. To priekšrocība ir augstākās kvalitātes krāsu attēli jebkurā dienas laikā un tie kalpo kā dabisks preventīvais līdzeklis. Salīdzinot ar ielu gaismām, Emitlight WL prožektori ir vienkāršāki un daudz mazāki, tos iespējams viegli uzstādīt blakus videonovērošanas kamerām. Tas ir arī veids, kā nodrošināt redzamo gaismu bez lielām izmaksām. Pieejami dažādu leņķu diapazoni, kas ļauj apgaismot dažādas platības. LED prožektoru gaisma novērš kukaiņu pielidošanu pie kameras, kā arī ēnu veidošanos, kas var radīt viltus trauksmes.

Cena:  sākot no 259 EUR + PVN


Industriālais apgaismojums - hibrīdprožektori 

Hybrid sērijas industriālais apgaismojums - prožektori ir lieliska izvēle tad, ja teritoriju novēro gan ar novērošanas kamerām, gan ar apsardzes darbinieku līdzdalību, jo šis prožektors kalpo kā dabisks preventīvais līdzeklis - tas izstaro redzamo gaismu. Prožektors ir ražots tā, lai iespējami samazinātu nepieciešamo aprīkojuma daudzumu, uzstādīšanas laiku un izmaksas. Katru prožektoru iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim. Tas ir ideālais risinājums gan analogajām, gan IP dienas/nakts videonovērošanas kamerām.

Cena:  sākot no 549 EUR + PVN

Hybrid sērijas industriālais apgaismojuma prožektors ir ražots tā, lai iespējami samazinātu nepieciešamo aprīkojuma daudzumu, uzstādīšanas laiku un izmaksas
Emitlight infrasarkanod āra prožektorus iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim

PoE sērijas āra prožektori

Inovatīvie Emitlight infrasarkanie āra prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai, uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus. Katru prožektoru iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim. Tā kā prožektoram ir iebūvēts gaismas sensors, tas ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Emitlight IR prožektors automātiski ieslēdzas naktī vai sliktos laikapstākļos, bet izslēdzas dienas laikā. Lai nodrošinātu elektrības padevi, nepieciešams tikai standarta PoE.

Cena:  sākot no 289 EUR + PVN

Emitlight IR Ring prožektors

IR Ring prožektors kombinācijā ar hemisfēriskajām kamerām ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu slēptu apgaismojumu tādās vietās kā telpas, biroji, noliktavas, autostāvvietas, cietumi, bērnunami, vestibili un baseini, kā arī citās vietās, kur nav iespējams izmantot redzamu apgaismojumu, bet slēptā apgaismojuma avotam ir jāspēj attiecīgo vietu apgaismot platībā līdz 200 m2. Īpaši konstruēto IR Ring nepieciešams novietot tieši novērojamās zonas griestu centrā. IR Ring ir ideāls risinājums 360° skata nodrošināšanai. 

Cena: sākot no 149 EUR + PVN


IR Ring ir ideāls risinājums 360° skata nodrošināšanai

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

LED prožektori ir ar LED gaismas diodēm aprīkoti gaismas ķermeņi, kas sniedz visas nozīmīgākās LED tehnoloģijas priekšrocības: ilgmūžība, energoefektivitāte, zemas uzturēšanas izmaksas, spēja darboties ekstremālos apstākļos u.c.

Infrasarkanie prožektori jeb IR prožektori ir apgaismojums, kas izstaro apgaismojumu infrasarkanajā spektrā. Galvenā infrasarkano prožektoru priekšrocība ir nakts redzamības nodrošināšana bez cilvēkam redzama gaismas stara.

LED āra un infrasarkanie prožektori tiek izmantoti kā industriālais apgaismojums. Visbiežāk prožektori tiek izmantoti drošības un videonovērošanas sistēmās. 

ALTAS IT piedāvā zīmola Emitlight industriālo apgaismojumu, kurš savu augsto pozīciju pasaules tirgū ir iekarojis ar unikālu tehnoloģiju un augstāko kvalitāti, ražošana notiek tepat Baltijā – Lietuvā. 

Jā, Emitlight LED prožektori ir ne tikai aprīkoti ar dažādiem sensoriem, bet arī ar tādām iespējām kā: regulējamas lēcas, infrasarkanā gaisma, baltā gaisma, 86000h darba mūžs, vadība caur datu savienojumu, augsto mitruma un putekļu noturības klasi, alumīnija korpusu.

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai