Infrasarkanās gaismas prožektori

Emitlight prožektori ir īpaši sava dizaina dēļ — ar spēcīgu, mitrumizturīgu alumīnija korpusu, zemu elektrības patēriņu un vienmērīgu gaismas sadalījumu. Visi Emitlight produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā, lai pārliecinātos, ka produkti ir uzticami un var nodrošināt vadošo sniegumu savā klasē. Tiem ir ilgs kalpošanas laiks un nav nepieciešama apkope. 

Emitlight prožektorus var pielietot kopā ar jebkuru videonovērošanas kameru, lai ar tā palīdzību izgaismotu tumšas, grūti pārredzamas vietas un tādējādi celtu drošības līmeni. Tie ieslēdzas un izslēdzas iebūvēta gaismas sensora dēļ (piemēram, ieslēdzas naktī vai nepietiekamas redzamības apstākļos un izslēdzas dienas laikā).

Prožektori būs piemēroti:

Odoo - Sample 1 for three columns

Autoceļiem un stāvvietām

Odoo - Sample 2 for three columns

Viesnīcām

Odoo - Sample 3 for three columns

Birojiem

Odoo - Sample 3 for three columns

Veikaliem

Odoo - Sample 1 for three columns

Rūpnīcām un noliktavām

Odoo - Sample 2 for three columns

Slimnīcām

Odoo - Sample 3 for three columns

Robežu kontrolei

Odoo - Sample 3 for three columns

DUS un termināļiem

 
 

Priekšrocības

Augstākā kvalitāte

Prožektoros tiek izmantotas augstākās kvalitātes Osram gaismas diodes, kuras rada spilgtu gaismas plūsmu salīdzinājumā ar patērēto enerģiju. 

Unikāls dizains

Dizains apvieno efektīvu dzesēšanas sistēmu un īpaši modernu stilu, nodrošinot hermētiskumu. Īpaši radītais korpuss garantē ierīces ilglaicību.  

 Ērti lietojams

Ir visas nepieciešamās pamatfunkcijas, kā arī tie nav sarežģīti. Tie izceļas ar vienkāršu lietošanu un ērtu pielāgošanu. 

 Pielāgojamība 

Emitlight prožektoros ir īpašas lēcas, kuras gaismas starus vērš paredzētajā virzienā. Pēc nepieciešamības ir iespēja palielināt intensitāti noteiktā virzienā/vietā. 

Precizitāte

Priekšējais stikla elements ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāla, kas pārraida līdz 96% gaismas. 

Inovatīva tehnoloģija

 '3W VHB' tehnoloģija nodrošina blīvumu, neļaujot mitrumam nokļūt iekšpusē. Goretex membrāna aizsargā ierīci no spiediena atšķirībām, novēršot deformāciju.

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Infrasarkanās gaismas (IR) prožektori

Invisible for a Visible Reason

Inovatīvie Emitlight IR prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai un pielāgot tās novērošanas leņķim, uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus.

Tā kā prožektoram ir iebūvēts gaismas sensors, tas ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Emitlight IR prožektors automātiski ieslēdzas naktī vai sliktos laikapstākļos, bet izslēdzas dienas laikā.  Ar zemāko iespējamo enerģijas patēriņu iespējams sasniegt izgaismošanas attālumu līdz pat 650 metriem. 

Cena:  Emitlight S sērija sākot no 209 EUR + PVN


Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Baltās gaismas prožektori

Illuminate the Darkness

Emitlight White Light (WL) prožektori nodrošina redzamo gaismu pie videonovērošanas sistēmām - līdzīgi kā ielu apgaismojums. To priekšrocība ir augstākās kvalitātes krāsu attēli jebkurā dienas laikā un tie kalpo kā dabisks preventīvais līdzeklis. Salīdzinot ar ielu gaismām, Emitlight WL prožektori ir vienkāršāki un daudz mazāki, tos iespējams viegli uzstādīt blakus videonovērošanas kamerām. Tas ir arī veids, kā nodrošināt redzamo gaismu bez lielām izmaksām. Pieejami dažādu leņķu diapazoni, kas ļauj apgaismot dažādas platības.  Prožektoru gaisma novērš kukaiņu pielidošanu pie kameras, kā arī ēnu veidošanos, kas var radīt viltus trauksmes. 

Cena:  Emitlight WL S sērija sākot no 209 EUR + PVN


Hibrīdprožektori

Hybrid sērijas prožektori ir lieliska izvēle tad, ja teritoriju novēro gan ar novērošanas kamerām, gan ar apsardzes darbinieku līdzdalību, jo šis prožektors kalpo kā dabisks preventīvais līdzeklis — tas izstaro redzamo gaismu. Prožektors ir ražots tā, lai iespējami samazinātu nepieciešamo aprīkojuma daudzumu, uzstādīšanas laiku un izmaksas. Katru prožektoru iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim. Tas ir ideālais risinājums gan analogajām, gan IP dienas/nakts videonovērošanas kamerām.

Cena:  sākot no 389 EUR + PVN

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

PoE sērijas prožektori

Inovatīvie Emitlight IR prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai, uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus. Katru prožektoru iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim. Tā kā prožektoram ir iebūvēts gaismas sensors, tas ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Emitlight IR prožektors automātiski ieslēdzas naktī vai sliktos laikapstākļos, bet izslēdzas dienas laikā. Lai nodrošinātu elektrības padevi, nepieciešams tikai standarta PoE. 

Cena:  sākot no 239 EUR + PVN

Emitlight IR Ring

IR Ring kombinācijā ar hemisfēriskajām kamerām ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu slēptu apgaismojumu tādās vietās kā telpas, biroji, noliktavas, autostāvvietas, cietumi, bērnunami, vestibili un baseini, kā arī citās vietās, kur nav iespējams izmantot redzamu apgaismojumu, bet slēptā apgaismojuma avotam ir jāspēj attiecīgo vietu apgaismot platībā līdz 200 m2. Īpaši konstruēto IR Ring nepieciešams novietot tieši novērojamās zonas griestu centrā. IR Ring ir ideāls risinājums 360° skata nodrošināšanai.

Cena:  sākot no 139 EUR + PVN


Odoo • Text and Image

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai