Genetec pārvaldības sistēma

Vairāk nekā tikai drošība! Genetec vienotā drošības pārvaldības sistēma, kas savieno Jūsu drošības sistēmas, sensorus un datus vienā saskarnē, lai atvieglotu ikdienas darbību. Pēdējos 5 gados Genetec video un piekļuves kontroles produkti atzīti par vadošajiem risinājumiem nozarē.

Vienota drošība, neierobežotas iespējas

Tā kā arvien vairāk ir pieejamas jaunas drošības tehnoloģijas un sensori, ļoti svarīga ir atvērta pieeja drošībai. Taču laika gaitā integrācija kļūst nepietiekama. API un saskarnes, kas izveidotas vienam mērķim, sasniedz savas robežas un Jūsu sistēma vairs neatbilst izvirzītajām vajadzībām. Genetec Security Center ir cita veida platforma! Tā ir veidota no pašiem pamatiem, lai apvienotu datus un Jūs varētu pārvaldīt drošības politiku, uzraudzīt notikumus un veikt izmeklēšanu. Plašās iespējas ļauj paplašināt sistēmu ar tehnoloģijām, kas nepieciešamas, lai stātos pretī jauniem draudiem. Un, tā kā tā nav orientēta uz vienu šauru uzdevumu kopumu, tā vienā saskarnē bez problēmām pielāgo jaunus datu veidus.

Kāpēc izvēlēties Genetec Security Center?

Pārbaudīta veiktspēja

Risinājumam uzticas vairākas no pasaules visprasīgākajām organizācijām, lai nodrošinātu cilvēku drošību un operāciju norisi.

Droša uzbūve

Ir mainījies draudu raksturs. Security Center palīdz īstenot visaptverošu kiberdrošības stratēģiju, lai sistēma un dati būtu drošībā.

Uzticams tīkls

Genetec sadarbības partneri saņem nepārtrauktu tehnisko apmācību, kā arī atbalstu no inženieru komandas.

Sāciet ceļu uz vienotu drošību!

Security Center ir Genetec vienotā drošības portfeļa pamats. Tas ļauj Jums pieslēgt savu drošības sistēmu izvēlētā ātrumā, sākot ar vienu pamatsistēmu. Pat ja Jūs interesē tikai videonovērošanas vai piekļuves kontroles modernizācija, spert nākamo soli ir vienkārši. Izmantojot Security Center - Jūs būsiet gatavs stāties pretī jauniem draudiem un izaicinājumiem. 

 
 

Darbības mērogs organizācijā un ārpus tās

Security Center ļauj viegli pārvaldīt izaugsmi un sadarboties ar ieinteresētajām personām, sākot no vienas ēkas līdz pat pasaules mēroga tīklam. 

Odoo • Text and Image

Tehnoloģiju vīzija

Jau kopš pirmās dienas Genetec uzmanības centrā ir inovācijas, kas padara dzīvi labāku. Uzņēmums veido elastīgus, savienotus risinājumus, kas sniedz ne tikai drošības, bet arī operatīvo ieskatu, kas ļauj uzlabot Jūsu uzņēmējdarbību un vidi.

Odoo • Image and Text

Atšķirīga pieeja vairāku sistēmu apvienošanai 

Jau sākotnēji Genetec bija iecere samazināt lielo skaitu, kas saistīts ar daudziem dažādiem drošības risinājumiem. Pēc sarunām ar klientiem uzņēmums zināja, ka katra drošības produkta integrēšana kopā aizņem daudz laika, izmaksu un pūļu, kas saistītas ar katra produkta uzturēšanu un atjaunināšanu atsevišķi. Ņemot vērā šīs zināšanas, Genetec nolēma izveidot fiziskās drošības platformu, kas ļautu apvienot vairākus produktus, lai tie darbotos kā viens.


Viegli paplašiniet savu drošības sistēmu

Uz vienotas platformas veidotā Security Center sistēma ļauj ne tikai izmantot jauno tehnoloģiju priekšrocības, bet arī papildinājumus ar kuru palīdzību Jūs varēsiet pilnībā izmantot pamatsistēmas. 

Ievadiet notikumus, aktivizējiet trauksmes signālus un rīkojieties, izmantojot visus drošības datus. Centralizējiet savu drošību, lai samazinātu trokšņus un iejaukšanās laiku.

 
 

Priekšrocības jeb virzība uz vēl augstāku drošības līmeni

Datu apvienošana ir uzņēmuma attīstības centrā. Tas ir tas, kas ļauj klientiem uzlabot to, kā viņi pārvalda savas fiziskās drošības operācijas. Ja visas fiziskās drošības darbības, funkcijas un dati tiek iegūti no vienas sistēmas, Jūs variet izmantot datu plūsmu visās drošības darbībās. Tas atvieglo un uzlabo cilvēku, ēku un aktīvu drošību, vienlaikus veicinot arī darbības efektivitāti.

Kā apvienošana atšķiras no integrācijas? 

Būtībā vienotā drošība ir produktu kopums, kas izstrādāts kā vienots veselums. Varat ieslēgt vai izslēgt dažādus moduļus, bet nevarat pārtraukt savienojumus, jo tādu nav. Integrācija ir tad, kad jūs savienojat vienu sistēmu ar citu; tai ir savas priekšrocības, bet nepieciešamība atjaunināt un uzturēt vairākas sistēmas nav viena no tām. 

Atvērtā arhitektūra

Atvērts nozīmē - tiesības izvēlēties. Drošības platforma tika veidota, izmantojot atvērto arhitektūru. Tas nozīmē, ka fiziskās drošības pamat-produkti ir vienoti un Jūs variet pievienot sistēmai nepieciešamo funkcionalitāti vai datus no citiem produktiem. Jūs variet brīvi izvēlēties no garā programmatūras rīku saraksta, kas var paplašināt Jūsu Genetec platformu un joprojām variet redzēt un pārvaldīt visu no vienas saskarnes.

Elastīgums un mērogojamība

Ilgtermiņa vērtības atraisīšanas atslēga. Vienots risinājums atbalsta Jūsu ilgtermiņa izaugsmes vajadzības, atvieglojot datu plūsmu un pārvaldību visās drošības darbībās. Genetec nodrošina, ka Jūs variet viegli pievienot licences un moduļus pēc vajadzības - bez savietojamības problēmām.

Vienkāršojiet ikdienas operatora uzdevumus

Atsakieties no tradicionālās pieejas, kas paredz vairāku neatkarīgu sistēmu izmantošanu un izmantojiet lietotāja saskarni, kurā visas iespējamās fiziskās drošības funkcijas tiek attēlotas kā vienota pieredze. Tas dod operatoriem lielākas iespējas, sniedzot viņiem nepieciešamo informāciju, lai varētu efektīvāk strādāt, pieņemt labākus lēmumus un ātrāk reaģēt uz incidentiem.

Odoo • Image and Text

Iespēju sniegšana mūsu klientiem aizsargāt ikdienu

Uzņēmuma klienti iedvesmo raudzīties uz priekšu. Neatkarīgi no tā, ko darām, Genetec vienmēr domā par to, kā var apmierināt Jūsu drošības vajadzības, kalpot Jūsu biznesam un palīdzēt attīstīties. Strādājot kopā ar Jums un citiem drošības profesionāļiem dažādās nozarēs, Genetec uzkrāj zināšanas, kuras izmanto savos produktos, lai sniegtu labumu globālajai lietotāju bāzei.

Pēc vairāk nekā 25 gadiem un 1600 darbiniekiem Genetec joprojām darbojas kā jebkurš cits jaunuzņēmums, radoši izmantojot tehnoloģijas, lai palīdzētu risināt jaunas problēmas.

Genetec ir tur, kur ir jums nepieciešami! Inovācijas, kas atvieglo ikdienas darbību

"Drošība nav statiska, tā nepārtraukti attīstās - tāpēc Genetec inovatīvie un elastīgie risinājumi pielāgojas mainīgajai realitātei. Uzņēmums saprot, ka problēmas ar kurām saskaraties šodien, var nebūt tās pašas, ar kurām saskarsieties rīt. Tāpēc Genetec sāk ar to, ka uzklausa Jūs, lai palīdzētu Jums sagatavoties turpmākajam ceļam."

Kam ir piemēroti Genetec risinājumi?

Datu centriem

Finanšu iestādēm

Uzņēmumiem

Veselības aprūpei

Transportlīdzekļiem

Satiksmes pārvaldībai

Valsts iestādēm

Enerģētikas nozarei

Genetec kopā ar klientiem rada risinājumus, kuri nesakrīt ar vispārējiem un universālajiem risinājumiem

Neatkarīgi no tā, vai strādājat sabiedriskās drošības, transporta vai mazumtirdzniecības jomā, Jūsu drošības un operatīvās vajadzības nebūs vienādas. Taču tirgū ir pieejami tikai standartizēti risinājumi, kurus nepieciešams pielāgot, lai tie atbilstu Jūsu specifiskajām vajadzībām. Pārorientējieties uz Genetec vienoto drošības risinājumu portfeli, kas rūpīgi pielāgots konkrētai nozarei. Uzņēmums ir sadarbojies ar vairāk nekā 13'000 klientu un kopīgi izstrādājuši vairākus vienotu risinājumu portfeļus, lai uzlabotu Jūsu ikdienas drošību un darbību.

Sporta un izklaides pasākumiem

Azartspēļu nozarei

Publiskā drošība

Pilsētu drošībai

Lidostām

Mazumtirdzniecībai

Izglītības iestādēm

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai