Hanwha videonovērošanas risinājumi

Plašs drošības un videonovērošanas risinājumu klāsts, kas ietver IP kameras ar līdz pat 8K izšķirtspēju, video pārvaldības sistēmu, video un audio analītiku. Inteliģentie videonovērošanas risinājumi tiek izmantoti visā pasaulē, nodrošinot cilvēku, īpašuma un datu drošību dažādās nozarēs, tostarp mazumtirdzniecības, transporta, izglītības, banku, veselības aprūpes, viesnīcu, lidostu u.c.

Hanwha Vision ir starp vadošajiem ražotājiem drošības nozarē, kas jau vairāk nekā 40 gadus uzrāda stabilu izaugsmi. Hanwha Vision ir daļa no Hanwha Group, kas ir viens no lielākajiem Dienvidkorejas konglomerātiem (daudznozaru uzņēmums) un iekļauts Fortune Global 500 uzņēmumu sarakstā. Darbojoties jau vairāk nekā 60 gadus, Hanwha grupa ir guvusi ražošanas pieredzi un padziļinātas zināšanas par tirgu, ražojot augstākās kvalitātes, standartiem atbilstošus produktus.

Izgatavots, lai nodrošinātu kvalitāti un uzticamību

Visi produkti tiek izgatavoti ražotnēs Korejā un Vjetnamā. Tas nodrošina stingru kvalitātes kontroli un novērš nesankcionētu piekļuvi ierīcēm ražošanas procesa laikā. Hanwha  Vision  atbalsta NDAA atbilstību visās produktu līnijās un piedāvā pilnu tirdzniecības prasībām atbilstošu ierīču komplektu. Katra ražotne ir sertificēta ISO 9001 projektēšanas, izstrādes un ražošanas jomā un ievēro stingras kvalitātes kontroles un testēšanas procedūras.

Odoo • Text and Image

Uzņēmuma misija:

"Nodrošināt vismodernākos risinājumus cilvēku, īpašuma un datu aizsardzībai, vienlaikus sniedzot izcilu klientu pieredzi ar nepārtrauktām inovācijām, nepārspējamu servisu un visaugstākajiem godīguma standartiem". 

Kādās nozarēs jau tiek izmantoti Hanwha risinājumi?

Mazumtirdzniecība

Hanwha Vision  kompleksie inteliģentie videonovērošanas risinājumi apvieno augstas veiktspējas kameru dizainu ar uz datiem balstītu analītiku, lai mazumtirgotājiem atvieglotu ikdienu, vienlaikus palīdzot pārvērst video par izmantojamu informāciju, drošību, aizsardzību un izlūkošanu.

Enerģētikas nozare

Atbilst nozares unikālajām vajadzībām, piedāvājot īpaši izstrādātus IP kameru risinājumus, kas piemēroti bīstamām vidēm. Tas tiek panākts, izmantojot patentētu tehnoloģiju kombināciju, kas ietver specializētas kameru ierīces ar iespēju ielādēt trešo pušu lietojumprogrammas, izmantojot atvērtās platformas politiku, un modernu bezlicencētu iebūvēto video un audio analītiku.

Veselības aprūpe

 Nodrošina personāla un apmeklētāju drošību, izmantojot inteliģento video analīzi. Ierīces ir aizsargātas pret kiberdrošības apdraudējumiem, lai palīdzētu aizsargāt pacientu un datu konfidencialitāti, tām ir pilnīga funkciju integrācija ar populārākajām VMS lietojumprogrammām. 

Bankas un finanšu nozare

Kompleksie videonovērošanas risinājumi apvieno izcilu attēla kvalitāti un veiktspēju ar inteliģentu video un audio analīzi, lai palīdzētu nodrošināt klientu un darbinieku drošību, vienlaikus pārvēršot novērošanu praktiski izmantojamā videonovērošanā.

Cietumi, ieslodzījuma vietas

Risina unikālos izaicinājumus, ar kuriem saskaras labošanas iestādes, piedāvājot augstvērtīgus visaptverošus uzraudzības risinājumus. Ietver inovatīvas un uzticamas kameru ierīces dažādās formās, inteliģentu video un audio analīzi un viegli lietojamu video pārvaldības sistēmu ar pilnīgu funkciju integrāciju ar populārām trešo pušu programmatūras lietojumprogrammām.

Izglītības iestādes

 Izmanto augstvērtīgas, efektīvas un progresīvas tehnoloģijas. Ietver: mākslīgā intelekta kameru analītiku, lai palielinātu uzraudzības precizitāti un efektivitāti; nākotnes moduļu konstrukcijas, kas nodrošina ekonomisku ierīču modernizāciju; rentablas vairāku sensoru un specializētas ierīces, kas aizvieto vairāku kameru instalācijas. 

Izmantotās tehnoloģijas

Hanwha Vision ļoti lepojas ar spēju radīt progresīvas tehnoloģijas visos videonovērošanas nozares aspektos. Visaptverošais nozares vadošo funkciju saraksts darbojas kopā, lai radītu pievienotās vērtības risinājumus, kas ir pierādījuši savu uzticamu darbību ilgstošas lietošanas un skarbos apstākļos.

Skaidrāki, asāki un krāsaināki attēli pat vājā apgaismojumā 

Augstas kvalitātes attēlu ģenerēšana vājā apgaismojumā ir būtisks videonovērošanas kameru elements, un trokšņu samazināšanas tehnoloģija ir īpaši svarīga tīkla videonovērošanas kamerām, lai optimizētu pārraides un uzglabāšanas efektivitāti. Vājā apgaismojumā, kad gaismas daudzums ir nepietiekams, trokšņa līmenis paliek nemainīgs, bet attēla signālu komponenti samazinās, galu galā radot lielāku trokšņa efektu. Augsts trokšņu līmenis pasliktina attēla izšķirtspēju un palielina datu lielumu, saspiežot attēlu, kas samazina pārraides un uzglabāšanas efektivitāti. Izmantojot SSNR (Smart Super Noise Reduction), Hanwha Vision unikālo zema apgaismojuma attēla apstrādes tehnoloģiju, tiek nodrošināti skaidru krāsu attēli tumšā vidē ar ierobežotu apgaismojumu, efektīvi samazinot troksni un līdz minimumam samazinot objektu pēcattēlu (kustības izplūdumu). Tādējādi tiek ievērojami samazināts arī attēla datu izmērs, nodrošinot efektīvu uzglabāšanu un pārraidi tīklā.

Termālās un radiometriskās kameras ierīces

Hanwha Vision termālās un radiometriskās kameras ierīces identificē objektus līdz pat 1,9 jūdžu (3157 m) attālumā jebkuros laikapstākļos, un ar temperatūras izmaiņu noteikšanas analītikas palīdzību var uzraudzīt, vai objektā nav bīstamu pazīmju. Temperatūras izmaiņu noteikšanas analītika - uzlabojiet personāla drošību un brīdiniet par iespējamiem apdraudējumiem rūpnieciskos apstākļos, izmantojot pielāgotas temperatūras monitoringa zonas.

Odoo • Text and Image

Inteliģentās video un audio tehnoloģijas

Trieciena noteikšana

Izmantojot iebūvētos žiro (gyro) sensorus, Wisenet kameras ierīces var noteikt, kad kamera ir cietusi, un izmantot to kā notikumu, lai iedarbinātu trauksmi vai citu reakciju.

Objekta automātiskā izsekošana, izmantojot AI

PTZ kameras, kas aprīkotas ar mākslīgā intelekta (AI) automātisko izsekošanu, izmanto mācīšanās algoritmus, lai izsekotu automātiski/lietotāja atlasītus cilvēkus vai transportlīdzekļus kameras redzeslokā. 

Audio notikumu atskaņošana

Audio notikumu atskaņošana ļauj sistēmas operatoriem sazināties ar sabiedrību, izmantojot audio atskaņošanu kā reakciju uz lietotāja definētiem notikumiem. 

Wisenet atvērtā platforma

Hanwha Vision atvērtās platformas politika ļauj kameru ierīcēm pārsniegt to pamatfunkcijas ar papildu funkcionalitāti, lai atbilstu jūsu unikālajām sistēmas vajadzībām vai vietnes prasībām. 

Uzņēmējdarbības analītika - vairāk izpratnes, mazāk ieguldījumu

Katra kamera, kas aprīkota ar bez licences iebūvēto biznesa analītikas komplektu, ir divfunkcionāla novērošanas un biznesa izlūkdatu vākšanas mašīna - tā apkopo apmeklētāju blīvumu un kustību visā jūsu telpā un ievāc noderīgus datus.

  • Cilvēku skaitīšana: sniedz statistisku informāciju, pamatojoties uz personām, kas ieiet vai iziet no iepriekš noteiktām zonām.

  • Rindu pārvaldība: atvieglo garas izrakstīšanās rindas, brīdinot darbiniekus, ja klienti gaida ilgāk par noteikto/prognozēto laiku.

  • Siltuma karte: novērtē mazumtirdzniecības plūsmu, pamatojoties uz apmeklētāju blīvumu un uzturēšanās ilgumu.

Kiberdrošība

Uzņēmumā Hanwha Vision kiberdrošība sākas jau produktu izstrādes posmā un turpinās vēl ilgi pēc tam, kad produkts ir nonācis ražošanas beigās. Mūsu inovatīvās aparatūras tehnoloģijas un kiberdrošības paraugprakses izmantošana nodrošina, ka tīkla un IP kameru ierīces atbilst visaugstākajam iespējamajam drošības līmenim.

Hanwha Vision drošības politika:

Odoo • Text and Image

Ilgtspējīgas nākotnes veidošana

Hanwha Vision koncentrējas uz tādu produktu izstrādi, kas ir sertificēti zemam oglekļa patēriņam; izmanto bezsvina lodēšanas konstrukcijas, patērē minimālu enerģijas daudzumu un ir pienācīgi pārstrādājami.

Stingrie vides standarti ietver zaļo iepirkumu: apņemšanās nodrošināt, ka neviens no zīmola produktiem, materiāliem vai detaļām nekaitē videi. Tiek identificēti un novērsti energoefektivitātes trūkumi visās ražotnēs. Produkti ir uzreiz atpazīstami pēc atšķirīgā "videi draudzīga" marķējuma.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Atbilstība vides aizsardzības prasībām

Hanwha Vision pilnībā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem un noteikumiem par vides un drošības pārvaldību produktu ražošanā un iepakošanā, tostarp:

  • Eiropas Savienības iniciatīva "Ķīmisko vielu reģistrācija, novērtēšana, licencēšana un ierobežošana" (REACH) aizsargā cilvēkus no vides riskiem un veicina alternatīvas metodes bīstamo vielu novērtēšanai.

  • Eiropas Savienības un Ķīnas noteikumi, kas reglamentē konkrētu bīstamu materiālu izmantošanu, kuri atrodami elektriskos un elektroniskos izstrādājumos, uz kuriem attiecas bīstamo vielu ierobežošanas (RoHS) atbilstības pasākumi. 

Videonovērošanas kameru kategorijas:

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai