Iekštelpu kameras

Diskrēta, multifunkcionāla video drošība

Lai gan sistēmas izmaksas ir ļoti zemas, mūsu iekštelpu novērošanas kamerām ir visas plaši pieprasītās MOBOTIX funkcijas, piemēram, hemisfēriskā tehnoloģija. Ja nepieciešams ieraksts no neliela attāluma, bieži vien visefektīvākais videonovērošanas risinājums ir hemisfēriskā video sistēma ar “zivs acs” (fisheye) lēcu un 360° filmēšanas leņķi (kamera uzstādīta pie griestiem) vai 180° panorāmas skatu (kamera uzstādīta pie sienas). Viena kamera var diskrēti novērot visu telpu, nepieļaujot, ka kāda vieta nav saskatāma video.

MOBOTIX kameras var konfigurēt un pārvaldīt, izmantojot personīgā datora, planšetdatora vai viedtālruņa interneta pārlūkprogrammu bez papildu programmatūras. Pateicoties optimālam HD audio aprīkojumam, visas četras iekštelpu kameras atbalsta divvirzienu komunikāciju un piedāvā droši šifrētu ierakstu iekšējā SD kartē. Kameras izmanto inteliģentas video analīzes rīkus (temperatūras kartes un uzvedības atpazīšanu), lai iegūtu statistiku par objektiem un cilvēkiem. Īsumā var teikt, ka MOBOTIX piedāvā modernāko, radošāko tehnoloģiju teju visiem iekštelpu videonovērošanas risinājumiem: sākot no zādzību izmeklēšanas līdz klientu plūsmas analīzei.

Mobotix iekštelpu kameras nodrošina diskrētu un multifunkcionālu video drošību
Iekštelpu kameras modelis C26

S74 High-End Video System

Jaunais MOBOTIX S74 modelis ir augstas veiktspējas IoT kamera, kas ietver līdz pat četriem moduļiem, un pieļauj lielāku pielāgojamību nekā jebkura cita MOBOTIX video sistēma. Tas ļauj nodrošināt gan daudzpusīgas instalācijas iespējas, gan arī efektīvu novērošanu vairākās vietās vienlaicīgi ar tikai vienu kameru. 

Iekštelpu kameras modelis C26

c26 Indoor 360

c26 kamera, kuras diametrs ir 12 cm un svars aptuveni 200 gramu, ir mazākā un vieglākā hemisfēriskā pilnvērtīgā videonovērošanas sistēma, kuru ātri iespējams uzstādīt iekaramajos griestos. Tā ir īpaši piemērota izmantošanai tirdzniecības nozarē, jo spēj ierakstīt klientu pārvietošanos, izmantojot temperatūras kartes.

Mobotix Iekštelpu kameras modelis i26

i26 Indoor 180°

i26 kamera ir piemērota diskrētai uzstādīšanai iekštelpās - sienā vai uz tās. Pateicoties horizontālajam skata leņķim (līdz 180°) un ietvaram, kas viegli pavērsts uz leju, šī sistēma nodrošina augstas izšķirtspējas attēlus, kas atspoguļo visus notikumus.

Mobotix Iekštelpu kameras modelis v26

v26 Indoor Dome

Šo kupolveida kameru, kas pieejama melnā vai baltā krāsā, iespējams aprīkot ar sešām, dažādām MOBOTIX HD augstākā līmeņa lēcām ar redzeslauku no 103° līdz 15°. Iespējams papildus iegādāties komplektu uzstādīšanai uz sienas ar integrētu mikrofonu un skaļruni, kā arī vandāldrošu komplektu ar nerūsošā tērauda korpusu un stiprinātu kupolu.

Mobotix Iekštelpu kameras modelis p26

p26 Indoor PT

Pateicoties manuālajām slīpuma un panoramēšanas funkcijām, lēcas var viegli un precīzi pielāgot teritorijai, ko nepieciešams novērot. p26 kameru iespējams aprīkot ar īpaši plata leņķa lēcām; ja šo kameru uzstāda griestu stūrī, ar to ir iespējams novērot visu telpu, nezaudējot augstas kvalitātes video.

MOBOTIX S74 High-End Video System

Vairāk drošības. Vairāk iespēju. Izcila izšķirtspēja.

S74 ar termo sensoru moduļiem ir līdz šim universālākā MOBOTIX kamera un sistēma vienlaikus - ar 4 moduļiem uzreiz. Tie paredzēti, lai risinātu visdažādākos uzdevumus gan iekštelpās, gan ārtelpās, gan kā termokamera. 

Nebijusi attēla kvalitāte. Papildus jau zināmajiem 4K UHD moduļiem Mobotix iepazīstina ar īstu augstās klases pārstāvi - S74 Ultra LowLight 4MP dienas un nakts sensoru moduli ar automātisku dienas/nakts pārslēgšanos. Šī tehnoloģija spēj radīt izcilus attēlus pat minimālos apgaismojuma apstākļos, vienlaicīgi lieliski reproducējot krāsas.

Izteikti universāla un diskrēta. Slēptais kameras korpuss ļauj kamerai darboties īpaši diskrēti. Redzami ir tikai moduļi dažādos stiprinājumos. Aprīkota ar līdz 3 m gariem kabeļiem, kas visus moduļus ļauj novietot jebkur vai, piemēram, tos vienlaikus savienot vairākos virzienos, ap stūriem vai dažādās telpās - iekšpusē un ārpusē. Tas ļauj nodrošināt gan daudzpusīgas instalācijas iespējas, gan arī efektīvu novērošanu vairākās vietās vienlaicīgi ar tikai vienu kameru. 

 • Kamerā iespējams apvienot līdz četriem attēla sensoru un funkciju moduļiem

 • Vienlaicīgi iespējama divu atsevišķu zonu novērošana tikai ar vienu kameru 

 • Aptveramais leņķis no 17° līdz 90°

 • Īpaši izturīgs kameras korpuss, izgatavots no pulverveida alumīnija 

 • Nemanāma instalācija un ērta pārvietojamība

 • Mehāniski regulējams 3 asu stiprinājums uzstādīšanai 

 • Lietošanai iekštelpās un ārtelpās

S74 ir universāls produkts, kas risins visdažādākos uzdevumus gan iekštelpās, gan ārtelpās, gan kā termokamera

MOBOTIX c26 Indoor 360°

Iekštelpu griestu kamera. Viegli uzstādāma. 

c26 kamera ir mazākā un vieglākā no MOBOTIX pilnvērtīgo videonovērošanas sistēmu kamerām, kas nodrošina hemisfērisku skata leņķi un paredzēta uzstādīšanai iekštelpu griestos. Tās komplektācijā izmantots gaismjutīgs, 6 megapikseļu dienas vai nakts sensors un MxAnalytics video analīzes rīks, ko iespējams izmantot, piemēram, klientu kustības reģistrēšanai tirdzniecības telpās. 

 • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību  

 • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarts: 4 GB)  

 • Uzstādīšanai pie griestiem, iespējama uzstādīšana pie sienas  

 • MxAnalytics Video Analysis rīks iekļauts standarta komplektācijā  

 • Pieejama audio komplektācijā (ar mikrofonu un skaļruni) 

 • Integrēts vibrāciju un temperatūras sensors  

 • Viegli un ērti uzstādīt

 • Cena sākot no 558.00 EUR + PVN  

c26 iekštelpu kamera viegli uzstādāma, kā arī mazākā un vieglākā no MOBOTIX pilnvērtīgo videonovērošanas sistēmu kamerām

MOBOTIX i26 Indoor 180°

Ērta uzstādīšana pie sienas — kompakta, diskrēta un izdevīga.

i26 kamera ir izstrādāta tieši uzstādīšanai pie sienas. Tā nodrošina izcilu pārskatu, jo izmanto 15° slīpuma leņķi. Viena i26 kamera ar 180° lēcu var novērot visu telpu. Kameras kompaktais dizains nodrošina neuzkrītošu izskatu jebkurā vidē.  

 • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību  

 • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (4 GB standartā) 

 • Optimizēts risinājums uzstādīšanai sienā vai uz sienas.  

 • MxAnalytics Video Analysis rīks iekļauts standarta komplektācijā  

 • Iespējama arī audio komplektācija (mikrofons un skaļrunis)

 • Integrēts vibrāciju un temperatūras sensors  

 • Cena sākot no 558.00 EUR + PVN 

i26 iekštelpu kamerai piemīt kompakts dizains un tā nodrošina izcilu pārskatāmību

MOBOTIX v26 Indoor Dome

Izcili izturīga.

Šo kupolveida kameru, kas pieejama melnā vai baltā krāsā, iespējams aprīkot ar sešām dažādām MOBOTIX HD augstākā līmeņa lēcām ar redzeslauku no 103° līdz 15°. Papildus var iegādāties komplektu uzstādīšanai pie sienas ar integrētu mikrofonu un skaļruni, kā arī vandāldrošu komplektu ar nerūsējošā tērauda korpusu un stiprinātu kupolu, tā nodrošinot īpašu kameras aizsardzību. 

 • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību  

 • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē  (4 GB standartā)  

 • Viegli uzstādāma pie griestiem, pieejams arī sienas stiprinājums ar audio  

 • Papildus aizsardzība pret huligānismu, izmantojot optimālu vandāldrošo komplektu  

 • Manuāli pielāgojams lēcas savērsuma leņķis no 0° līdz 90°  

 • MxAnalytics Video Analysis rīks iekļauts standarta komplektācijā

 • Integrēts vibrāciju un temperatūras sensors  

 • Cena sākot no 506.00 EUR+PVN 

v26 iekštelpu kameru var aprīkot ar vandāldrošu komplektu ar nerūšējošā tērauda korpusu

MOBOTIX p26 Indoor PT

Fleksibla un kompakta.

p26 kamera ir aprīkota ar gaismjutīgu 6 megapikseļu Moonlight sensoru un manuāli pielāgojamām lēcām (no 15° liela attāluma telefoto līdz 180° hemisfēriskajai lēcai), kas nozīmē, ka tā ir piemērota jebkādām telpām. Pateicoties izdevīgajai cenai, plašajam MOBOTIX funkciju klāstam un bezmaksas MxManagementCenter programmatūrai, šī sistēma ir viens no pievilcīgākajiem telpu drošības risinājumiem.

 • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF savienojamību  

 • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē  (4 GB standartā)

 • Instalācija griestos, pielāgojama arī sienām 

 • Manuālas slīpuma un panorāmas funkcijas  

 • MxAnalytics Video Analysis rīks iekļauts standarta komplektācijā  

 •  Pieejama audio komplektācijā (ar mikrofonu un skaļruni)

 • Integrēts vibrāciju un temperatūras sensors  

 • Cena sākot no 558.00 EUR+PVN 

p26 iekštelpu kamera ir ļoti kompakta un fleksibla, kā arī viens no pievilcīgākajiem telpu drošības risinājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Jā, MOBOTIX iekštelpu novērošanas kameras spēj veikt cilvēku uzskaiti un klasificēt pa nepieciešamajiem periodiem; tāpat iespējams automātiski nosūtīt datus uz izvēlēto e-pastu CSV formātā.

Atkarībā no izvēlētās izšķirtspējas un modeļa. Pie “populārākās” izšķirtspējas 4K tiek nodrošināts ieraksts ar 30 kadriem sekundē.

ALTAS IT piedāvā īpaši izstrādātus uzraudzības un efektivizēšanas risinājumus rūpniecībai, ražošanai, noliktavām un transportam, kā arī pacientu uzraudzībai, ķermeņa temperatūras un cilvēku plūsmas monitorēšanai.

Jā, MOBOTIX  novērošanas kameras ar rūpnīcas iebūvēto analītiku spēj veikt ātruma un virzienu uzraudzīšanu noliktavas telpās, kā arī veikt datu sinhronizāciju ar noliktavu menedžmenta sistēmām.

Jā, MOBOTIX videokameras spēj veikt datu automatizēšanas uzdevumus, veicot integrāciju ar POS termināli, kases sistēmu, elektroniskajiem svariem un citām digitālajām uzskaites sistēmām.

Nē, nav obligāti. Ir iespējams arī uzstādīt funkcionālo MOBOTIX datu pārveides moduli Mx2wire+, kas spēj nodot datus caur koksiālo vai jebkuru 2 dzīslu kabeli.

MOBOTIX videonovērošanas kameras ir pieejamas ar 2 videonovērošanas sensoriem, ar kuru palīdzību MOBOTIX videonovērošanas kamera veic divu neatkarīgu kameru uzdevumu. Līdz ar to jums ir nepieciešams mazāk datu kabeļu un mazāk montāžas darbu, lai iegūtu vēlamo rezultātu.

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai