+371 66100650  info@altas.lv

EMITLIGHT LED infrasarkanie gaismas prožektori

Emitlight LED prožektori ir īpaši sava dizaina dēļ - ar spēcīgu, mitrumizturīgu alumīnija korpusu, zemu elektrības patēriņu un vienmērīgu gaismas sadalījumu. Visi āra prožektori tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā, lai pārliecinātos, ka tie ir uzticami un var nodrošināt vadošo sniegumu savā klasē. Industriālajam apgaismojumam ir ilgs kalpošanas laiks un nav nepieciešama apkope. 

LED āra prožektorus no Emitlight var pielietot kopā ar jebkuru videonovērošanas kameru, lai ar tā palīdzību izgaismotu tumšas, grūti pārredzamas vietas un tādējādi celtu drošības līmeni. LED prožektori ieslēdzas un izslēdzas ar iebūvētu gaismas sensoru (piemēram, ieslēdzas naktī vai nepietiekamas redzamības apstākļos un izslēdzas dienas laikā).

PIEEJAMI:

 

​Emitlight produkti

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti:

Autoceļiem / stāvvietām
Viesnīcām
Birojiem
Tirdzniecības vietām
Rūpnīcām / noliktavām
Slimnīcām
Robežu kontrolei
DUS un termināļiem

Emitlight industriālā apgaismojuma priekšrocības


Emitlight prožektoru priekšrocības

Infrasarkanie (IR) prožektori

Neredzams redzama iemesla dēļ

Inovatīvie Emitlight infrasarkanie prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai un pielāgot tās novērošanas leņķim, uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus.

Tā kā prožektori ir aprīkoti ar gaismas sensoru, tas ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Emitlight IR prožektors automātiski ieslēdzas naktī vai sliktos laikapstākļos, bet izslēdzas dienas laikā. Ar zemāko iespējamo enerģijas patēriņu iespējams sasniegt izgaismošanas attālumu līdz pat 650 metriem. 

Pieteikties konsultācijai

Infrasarkanie (IR) prožektori (sudraba) - Emitlight
Infrasarkanie (IR) prožektori (melns) - Emitlight
Infrasarkanie (IR) prožektori (balts) - Emitlight

Baltās gaismas LED prožektori 

Izgaismo tumsu

Emitlight White Light (WL) LED prožektori ar sensoru nodrošina redzamo gaismu pie videonovērošanas sistēmām - līdzīgi kā ielu apgaismojums. To priekšrocība ir augstākās kvalitātes krāsu attēli jebkurā dienas laikā un tie kalpo kā dabisks preventīvais līdzeklis. Salīdzinot ar ielu gaismām, Emitlight WL prožektori ir vienkāršāki un daudz mazāki, tos iespējams viegli uzstādīt blakus videonovērošanas kamerām. Tas ir arī veids, kā nodrošināt redzamo gaismu bez lielām izmaksām. Pieejami dažādu leņķu diapazoni, kas ļauj apgaismot dažādas platības. LED prožektoru gaisma novērš kukaiņu pielidošanu pie kameras, kā arī ēnu veidošanos, kas var radīt viltus trauksmes.

Saņemt piedāvājumu

Baltās gaismas LED prožektori - Emitlight

Industriālais apgaismojums - hibrīdprožektori

Hybrid sērijas industriālais apgaismojums - prožektori ir lieliska izvēle tad, ja teritoriju novēro gan ar novērošanas kamerām, gan ar apsardzes darbinieku līdzdalību, jo šis prožektors kalpo kā dabisks preventīvais līdzeklis - tas izstaro redzamo gaismu. Prožektors ir ražots tā, lai iespējami samazinātu nepieciešamo aprīkojuma daudzumu, uzstādīšanas laiku un izmaksas. Katru prožektoru iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim. Tas ir ideālais risinājums gan analogajām, gan IP dienas/nakts videonovērošanas kamerām.

Saņemt piedāvājumu

Industriālais apgaismojums - hibrīdprožektori - Emitlight

PoE sērijas āra prožektori

Inovatīvie Emitlight infrasarkanie āra prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai, uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus. Katru prožektoru iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim. Tā kā prožektoram ir iebūvēts gaismas sensors, tas ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Emitlight IR prožektors automātiski ieslēdzas naktī vai sliktos laikapstākļos, bet izslēdzas dienas laikā. Lai nodrošinātu elektrības padevi, nepieciešams tikai standarta PoE.

Saņemt piedāvājumu

PoE sērijas āra prožektori - Emitlight

IR Ring prožektors

Inovatīvie Emitlight infrasarkanie āra prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai, uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus. Katru prožektoru iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim. Tā kā prožektoram ir iebūvēts gaismas sensors, tas ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Emitlight IR prožektors automātiski ieslēdzas naktī vai sliktos laikapstākļos, bet izslēdzas dienas laikā. Lai nodrošinātu elektrības padevi, nepieciešams tikai standarta PoE.

Saņemt piedāvājumu

IR Ring prožektors - Emitlight

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

LED prožektori ir ar LED gaismas diodēm aprīkoti gaismas ķermeņi, kas sniedz visas nozīmīgākās LED tehnoloģijas priekšrocības: ilgmūžība, energoefektivitāte, zemas uzturēšanas izmaksas, spēja darboties ekstremālos apstākļos u.c.

Infrasarkanie prožektori jeb IR prožektori ir apgaismojums, kas izstaro apgaismojumu infrasarkanajā spektrā. Galvenā infrasarkano prožektoru priekšrocība ir nakts redzamības nodrošināšana bez cilvēkam redzama gaismas stara.

LED āra un infrasarkanie prožektori tiek izmantoti kā industriālais apgaismojums. Visbiežāk prožektori tiek izmantoti drošības un videonovērošanas sistēmās. 

ALTAS IT piedāvā zīmola Emitlight industriālo apgaismojumu, kurš savu augsto pozīciju pasaules tirgū ir iekarojis ar unikālu tehnoloģiju un augstāko kvalitāti, ražošana notiek tepat Baltijā – Lietuvā.

Jā, Emitlight LED prožektori ir ne tikai aprīkoti ar dažādiem sensoriem, bet arī ar tādām iespējām kā: regulējamas lēcas, infrasarkanā gaisma, baltā gaisma, 86000h darba mūžs, vadība caur datu savienojumu, augsto mitruma un putekļu noturības klasi, alumīnija korpusu.

  1. Lielāki attālumi: ārējie IR prožektori bieži vien ir jaudīgāki un tiem ir lielāks darbības rādiuss salīdzinājumā ar iebūvētajiem. Tas var būt īpaši izdevīgi scenārijos, kad nepieciešams aptvert lielāku platību vai sliktos apstākļos uzņemt attēlus lielākā attālumā. Lielāks gaismas daudzums ir vienāds ar labākām detaļām un attēla kvalitāti.
  2. Samazina karstos plankumus un atspīdumu: Kamerās iebūvētie infrasarkanie prožektori dažkārt var radīt karstos plankumus vai atspīdumus, kas ietekmē attēla kvalitāti. Stratēģiski izvietoti ārējie prožektori var palīdzēt mazināt šīs problēmas, nodrošinot vienmērīgāku izgaismojumu visā ainā.
  3. Izmaksu taupīšana: Baltie ārējie infrasarkanie prožektori sākotnēji var radīt papildu izmaksas, taču ilgtermiņā tie var veicināt rentabilitāti. Ja nepieciešams modernizēt vai nomainīt IT apgaismojumu, tas var būt ekonomiski izdevīgāk, nekā nomainīt visu kameru sistēmu.
  4. Labāka siltuma pārvaldība: Ārējie IR prožektori parasti ir aprīkoti ar labu dzesēšanas sistēmu. Kamerās iebūvētie IR prožektori var radīt siltumu, kas laika gaitā var ietekmēt kameras darbību. Ārējos IR prožektorus var novietot tālāk no kameras, lai samazinātu siltuma slodzi uz attēlveidošanas ierīci.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts