Irisity video analītika

Uzņēmums jau vairāk nekā piecpadsmit gadus izstrādā video analītiku, kuru šobrīd izmanto vairāk nekā simts globālie uzņēmumi. Informācija, kas līdz šim apstrādāta, izmantojot izstrādātos uzņēmuma algoritmus, un ir Irisity pantentēta, ir milzīga. Un, kamēr Jūs iepazīstaties ar to, tā ir vēl nedaudz pieaugusi!

Ar ko Irisity nodarbojas?

Video analītika - AI trauksmju filtrēšana - Integrēti drošības risinājumi - SOC optimizācija. 

Izmantojot mākslīgā intelekta un pašmācīšanās algoritmus, Irisity uzlabo esošās vai jaunas novērošanas kameras no pasīvām uz proaktīvām trauksmes ierīcēm. Katrs video plūsmas kadrs tiek analizēts ar augstu precizitāti, lai noteiktu nelikumīgas darbības noteiktās zonās.

 
 

Modernākā video analīzes programmatūra:

Augstas kvalitātes video analītika ar reāllaika noteikšanu

Mērogojama sistēma, kas ir ātri un viegli lietojama

Pilnīgs savienojums ar Jūsu jauno/esošo sistēmu

Viegla integrācija ar VMS un trauksmes apstrādes sistēmām

Noderīga informācija un atskaites par esošo objektu

Irisity's IRIS™ analītika ir piemērojama visdažādākajiem drošības scenārijiem un to var ātri ieviest jebkurā esošajā kameru infrastruktūrā, lai maksimāli palielinātu to efektivitāti. Galvenā videonovērošanas problēma ir datu pārslodze - IRIS™ analizē un filtrē video datus un nosūta trauksmes signālus tikai tad, kad ir konstatēts pārkāpums. Tā rezultātā tūkstošiem stundu videoieraksti tiek samazināti līdz vienai minūtei, kas krasi uzlabo uzraudzības operāciju efektivitāti un darba vidi.

Nav nepieciešami ilgtermiņa līgumi vai dārgi ieguldījumi aparatūrā, jo Irisity pārdod drošību kā pakalpojumu. Tas nozīmē, ka Jūs katru mēnesi maksājiet tikai par izmantotajām licencēm. Nav noteikts nekāds saistību laiks. Nav slēpto izmaksu. Nav nepieciešami lieli ieguldījumi. Ar IRIS™ Jums nav jāpērk jauna aparatūra, vienmēr ir pieejami jaunākie atjauninājumi un Jūs varat palielināt vai samazināt apjomu pēc vajadzības. Mazāks risks, lielāks ieguvums!

Ielaušanās atklāšana


Klaiņošanas atklāšana

Vardarbīga uzvedība

Liesmu atklāšana

Kritienu noteikšana

Dzelzceļa šķērsošana

Pamests objekts

Privātuma nodrošināšana

Trauksmes noteikšana

Odoo • Text and Image

Kāpēc AI video analīze?

Varētu teikt, ka IRIS™ uzstādīšana ir kā visefektīvākā darbinieka pieņemšana darbā. Sistēma analizē katru kameras attēlu ar 100% uzmanību, meklējot iebrucējus, ugunsgrēkus, aizdomīgus objektus, vardarbību un kritienus. Tā nekad nezaudē uzmanību un nekad nenogurst. Mākslīgajam intelektam nav nekādu preferenču, tas nepieņem lēmumus, pamatojoties uz dzimumu, apģērbu vai kādu citu personisku viedokli. Tādējādi katrs video materiāla kadrs tiek analizēts ar augstāko precizitāti. IRIS™ veic objektu klasifikāciju un analīzi, lai noteiktu, vai kustība attiecas, piemēram, uz cilvēku vai dzīvnieku. Kad kaut kas notiek, tiek nosūtīts trauksmes signāls, lai nodrošinātu tūlītēju rīcību, piemēram, ieslēgtu sirēnu, aktivizētu prožektoru, informētu apsardzi vai izsauktu policiju. 

Irisity's IRIS™ analītika spēj noteikt un atklāt cilvēka acīm nekonstatējamas ielaušanās. Papildus, izmantojot risinājumu, nav nekādu viltus trauksmju, kuras izraisa dzīvnieki vai laikapstākļi. Uzraudzība notiek 24/7, kā arī risinājums darbojas nekļūdīgi pat ļoti lielā attālumā. Tikpat labi funkcionē arī sliktos laikapstākļos un vājā apgaismojumā. Jums nav nepieciešams vismodernākais aprīkojums, lai lietotu ikdienā šo risinājumu, tas ir ātri un viegli saprotams, ērti uzstādāms un sāk darboties nekavējoties!

Kam ir piemēroti Irisity risinājumi?

Trauksmes centri

Dzelzceļš un transports

Būvniecība

Izglītība un sabiedrība

Enerģētika un infrastruktūra

Industrija

Lauksaimniecība

Pielāgotie risinājumi

Risinājums trauksmes centriem - uzlabota apsardzes efektivitāte

Uzlabotas drošības operācijas ar reāllaika analīzi, ko nodrošina mākslīgais intelekts

Tradicionālās kameru sistēmas bieži vien rada lielu skaitu viltus trauksmes signālu. Laikapstākļi, vējš un mainīgs apgaismojums apgrūtina kustības veidu izšķiršanu kameras attēlā. Drošības pārkāpumus ir ļoti viegli nepamanīt, jo pastāv cilvēciskais faktors, taču videonovērošanai nav jābūt atkarīgai no cilvēka. Izmantojot Irisity uz mākslīgo intelektu balstītos risinājumus, Jūs varat nodrošināt uzraudzību 24/7, 360 dienas gadā.

 
 
Odoo • Image and Text

Palieliniet objektu skaitu, vienlaikus samazinot atkarību no operatora

IRIS™ ģenerē automātiskus brīdinājumus par drošības pārkāpumiem attālināti, kad vien tiek konstatēta cilvēka klātbūtne. Tas ļauj operatoriem koncentrēties uz reāliem apdraudējumiem. Pārskatot pārkāpuma video, drošības speciālisti var pieņemt lēmumu par labāko rīcības virzienu. IRIS™ ļauj krasi palielināt efektivitāti - tas nodrošina savienotāku video novērošanas sistēmu dažādos objektos, kurus uzrauga mazāks apkalpojošā personāla skaits. 

Samaziniet viltus trauksmes gadījumu skaitu līdz pat 95%

Optimizējiet darbības un darba vietas efektivitāti

Integrējiet ar visām galvenajām videonovērošanas sistēmām

Decentralizēta arhitektūra, kura ir lieliski piemērota monitoringa objektiem

Irisity risinājums attālinātai apsardzei un centralizētai uzraudzībai

Programmatūra ir ideāli piemērota objektu uzraudzībai. Tā ir viegli integrējama ar vairākām trešo pušu VMS un centrālās pārvaldības sistēmām, un tā nav atkarīga no kamerām. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi šajā nozarē, tūkstošiem pieslēgtu kameru un miljoniem mašīnmācīšanās ierakstu - IRIS™ ir visprecīzākais problēmu meklētājs uzraudzības nozarē.

Odoo • Text and Image

Risinājums dzelzceļu un sabiedriskā transporta aizsardzībai

 
 

Ceļu, dzelzceļu un lidostu aizsardzība ar jaunākajām mākslīgā intelekta tehnoloģijām

Padziļiniet situācijas izpratni, lai uzlabotu drošību! Atklājiet satiksmes noteikumu pārkāpumus, kā arī saņemiet tūlītējus paziņojumus par pārkāpumiem uz dzelzceļa. IRIS™ nodrošina plašu drošības lietojumprogrammu klāstu, sākot no bez uzraudzības atstāts objekts, neadekvāta personas uzvedība, nekontrolēta cilvēku plūsma, ugunsgrēks, bloķētu avārijas izeju atklāšana līdz pat satiksmes sastrēgumiem, apturētiem transportlīdzekļiem un ceļu pārvaldības statistikai. 

... ar īpaši specializētiem risinājumiem dzelzceļa un vilcienu stacijām.

Irisity programmatūra ir īpaši izstrādāta staciju sarežģītajai videi, lai glābtu dzīvības un novērstu pašnāvību mēģinājumus. IRIS™ reāllaikā sūta paziņojumus par pārkāpumiem aizlieguma zonās, ilgstošu uzturēšanos uz peroniem un neadekvātu pasažieru uzvedību, neizsludinot trauksmes signālus, bet pievēršot operatoru uzmanību, kad vilcieni iebrauc peronā vai izbrauc no tā. 

Odoo • Text and Image

Drošības apdraudējumu atklāšana ar reāllaika paziņojumiem

Darbības plūsmas regulāra uzturēšana, pilnveidojot organizācijas drošības līmeni

Iegūstiet statistikas datus, lai uzlabotu darbības efektivitāti

Izmeklējiet drošības pārkāpumus, izmantojot kriminālistisko meklēšanu

Risinājums būvniecībai - visprecīzākā objektu uzraudzība

Odoo • Image and Text

Uzlabo būvlaukumu drošības līmeni, vienlaikus ietaupot izmaksas un nodrošinot vienkāršu uzstādīšanu

IRIS™ videoanalītika ir izstrādāta tā, lai atrisinātu visas biežāk sastopamās drošības problēmas būvlaukumos, vienlaikus nodrošinot izmaksu samazinājumu un vienkāršu uzstādīšanu jebkurā jau esošajā drošības infrastruktūrā.

Sistēma ir saderīga ar lielāko daļu kameru zīmolu un tipu, un nodrošina augstas precizitātes nelikumīgu darbību atklāšanu visgrūtākajos ārējās vides apstākļos, izvairoties no darbības apturēšanas, kā arī augstajām izmaksām, ko izraisa drošības incidenti. 

Videonovērošanas optimizēšana

Irisity analītiskā programmatūra var uzlabot būvlaukumu un ēku infrastruktūras uzraudzību ar zemākām izmaksām. IRIS™ programmatūra darbojas ar jaunām vai esošām kameru instalācijām, un to var uzstādīt pat pagaidu kameru mastos. Sistēma automātiski uzrauga teritoriju un konstatē nevēlamas darbības vissarežģītākajos laika un apgaismojuma apstākļos.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Augstas precizitātes uzraudzība, kas nodrošina cilvēku un īpašumu drošību

 • Rīkojieties reāllaikā, ja tiek pārkāptas robežas;

 • Rīcības noteikšana sniedz agrīnus brīdinājumus par ārējo perimetru;

 • Darbības rādiusa funkcija samazina nepieciešamo kameru skaitu;

 • IRIS™ automātiski pielāgojas pastāvīgi mainīgajām būvlaukumu īpatnībām.
 • Risinājums izglītības iestādēm, aizsargājot drošību

  Novērsiet ielaušanos, vandālismu un negadījumus

  Iedomājieties, ka visu diennakti zināt, kas notiek skolas pagalmā. Variet novērst vandālismu un kautiņus, pirms tie notiek, un spēt strādāt proaktīvi. Ar Irisity viedo sistēmu un progresīvu AI tehnoloģiju, Jūs variet laicīgi zināt kas notiek un precīzu mirkli, kad tas notiek. Irisity IRIS™ ir visaptverošs drošības risinājums, kas reāllaikā nosūta trauksmes signālus un ētiskā veidā garantē drošākas sabiedriskās teritorijas.

   
   
  Odoo • Image and Text

  ... vienlaikus aizsargājot personas identitāti.

  Irisity risinājumi ir īpaši izstrādāti iekštelpām un āra videi skolās un sabiedriskās vietās ar visām to saistītajām specifiskajām problēmām un prasībām. Uzņēmums strādā, lai radītu vidi, kurā izsistie logi un grafiti ir pagātne.

  Ar video novērošanas palīdzību tiek aizsargāta skolas teritorijā dzīvojošo personu neaizskaramība un uzraudzība ir pieejama bez sarežģītiem noteikumiem/atļaujām. 

  Droša vide ar inteliģento kameru uzraudzību

  Atšķirībā no standarta novērošanas sistēmām, kas sūta trauksmes signālu tiklīdz teritorijā kaut kas notiek, Irisity risinājums koncentrējas uz kustības modeļiem un sūta trauksmes signālus tikai tad, ja notiek nevēlamas rīcības. Sistēma spēj atšķirt cilvēkus, dzīvniekus un objektus, un to var viegli sadalīt zonās dažādiem mērķiem. Piemēram, klaiņošanas trauksmes signālus var iedarbināt, ja cilvēki pulcējas un ilgstoši uzturas konkrētā zonā, nereaģējot uz cilvēkiem, kas vienkārši iet garām. 

  Odoo • Text and Image

  Automātiska noteikšana un reāllaika trauksmes signāli, kad kaut kas notiek

  Uzlabo sabiedrības drošību, vienlaikus samazinot kopējās izmaksas

  Ātra un vienkārša ieviešana jebkurā esošajā uzraudzības risinājumā

  Izmēģināts, pārbaudīts un ieteikts skolās un pašvaldībās visā pasaulē

  Risinājums enerģētikai, nodrošinot kritisko infrastruktūru

  Odoo • Image and Text

  Novērsiet vandālismu un uzbrukumus kritiskajai infrastruktūrai

  Energostaciju, tiltu, saules un vēja parku, cauruļvadu līniju un valsts robežu drošības nodrošināšana ne vienmēr ir viegls uzdevums. Sarežģītā ārējā vide, nomaļās teritorijas, kā arī savvaļas dzīvnieku un dabas radītie traucējumi rada daudz izaicinājumu. Kritiskā infrastruktūra ir pakļauta arī iespējamiem tīšiem bojājumiem, tāpēc drošība kļūst vēl svarīgāka. Šie objekti bieži ir bīstami nesankcionētiem apmeklētājiem, tāpēc cilvēku un aktīvu aizsardzība ir ļoti svarīga.

  ... atklājot nevēlamus apmeklētājus patiešām lielos attālumos.

  IRIS™ ir veidots tā, lai ar minimālu kameru skaitu nodrošinātu pēc iespējas garākas drošības zonas. Kameras ir izvietotas augstu un stabi ir izvietoti līdz pat 2 km attālumā viens no otra, tādējādi nodrošinot lielu attāluma pārklājumu. Sistēma ir saderīga ar lielāko daļu kameru un nodrošina augstas precizitātes nelikumīgu darbību atklāšanu.

  Odoo • Text and Image

  Funkcionē sliktos laikapstākļos un vājā apgaismojumā

  Samaziniet straumēšanas video plūsmu līdz pat 99%, izmantojot signalizāciju

  Precīzs patiešām lielos attālumos - līdz 1 km

  Minimizē viltus trauksmes signālus par dzīvniekiem vai vides apstākļiem

  Risinājums industrijai

  Ļoti precīza uzraudzība rūpniecības objektiem

  IRIS™ videoanalītika ir izstrādāta, lai risinātu tādus izaicinājumus kā rūpniecisko objektu novērošana sliktos laika apstākļos, vienlaikus nodrošinot izmaksu ietaupījumu un vienkāršu uzstādīšanu jebkurā jau esošajā drošības infrastruktūrā. IRIS™ sistēma ir saderīga ar lielāko daļu kameru un nodrošina augstas precizitātes nelikumīgu darbību atklāšanu visgrūtākajos ārējās vides apstākļos, nodrošinot cilvēku un aktīvu drošību rūpnieciskos objektos.

  Odoo • Text and Image
   
   

  Īpašuma aizsardzība un drošas uzņēmējdarbības nodrošināšana

  Jūs varēsiet ātri un automātiski konstatēt negadījumus, ielaušanos un cilvēku aktivitātes ierobežotās zonās, kā arī vardarbīgus draudus un ugunsgrēkus.

 • Efektīvi izmantojiet cilvēkresursus, izvietojot tos pareizajā vietā;

 • Bezdarbības noteikšana sniedz agrīnus brīdinājumus un samazina vandālisma izpausmes;

 • Liesmu noteikšana reāllaikā brīdina par ugunsgrēkiem un ļaunprātīgu dedzināšanu;

 • Samazināts nelaimes gadījumu un ievainojumu risks personālam un apkārtējiem.
 • Risinājums lauksaimniecībai, uzraugot milzīgas teritorijas

  Augstas precizitātes uzraudzība lauksaimniecībā un mežsaimniecībā

  Uzraugiet āra perimetru un teritorijas 24/7, neveicot manuālu uzraudzību uz vietas. Sistēma atklāj apdraudējumus un nosūta reāllaika brīdinājumus, lai ātri atrisinātu šīs problēmas, ar jebkuru kameru (pat lielos attālumos) un ar ierobežotu interneta savienojumu. Pamatojoties uz 15 gadu ilgu mākslīgā intelekta apmācību un izstrādi, IRIS™ analītika precīzi atklāj nelikumīgas darbības un līdz minimumam samazina viltus trauksmju skaitu.

  Odoo • Text and Image
  Odoo • Image and Text

  Cilvēku, dzīvnieku un aktīvu aizsardzība, lai nodrošinātu drošu uzņēmējdarbību

  Jūs varēsiet ātri un automātiski konstatēt negadījumus, ielaušanos un cilvēku aktivitātes ierobežotās zonās, kā arī vardarbības draudus un ugunsgrēkus. Tas viss - izmantojot esošo kameru infrastruktūru un trauksmes centrus.

  Odoo • Image and Text

  Reāllaika reaģēšana uz aizdomīgām darbībām, piemēram, nelikumīgu ielaušanos.

 • Darbības rādiusa funkcija jeb darbību atklāšana no liela attāluma samazina nepieciešamo kameru skaitu;

 • Liesmu noteikšana reāllaikā, brīdina par ugunsgrēkiem un ļaunprātīgu dedzināšanu;

 • Paaugstināta cilvēku drošība, samazināti īpašuma bojājumi.
 • Pielāgotie Irisity risinājumi

  Paaugstiniet savu organizācijas/uzņēmējdarbības drošības līmeni, izmantojot pielāgotus risinājumus! Irisity izstrādā drošības algoritmus, kas pielāgoti ikviena klienta vajadzībām, kā arī konkrētus risinājumus dažādām nozarēm.

  Uzņēmumā šobrīd tiek mērķtiecīgi strādāts ar progresīvu datorredzes programmatūras izstrādi. Irisity koncentrējas uz inteliģentu programmatūru, kas spēj interpretēt attēlus un video, kas ir mums visapkārt. Irisity redz iespējas un riskus, ko mūsdienu jaunās tehnoloģijas sniedz, tādēļ uzņēmums ir apņēmies ētiski un atbildīgi īstenot plānotos projektus.

  PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

  Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

     

  Pierakstīties jaunumu saņemšanai