Sistēmas sastāvdaļas

Visaptveroši gudras. Viegli uzstādāmas. 

Bez piepūles uzlabojiet kameras vai visas video sistēmas iespējas. MOBOTIX piedāvā praktiskas papildu iekārtas un moduļus, ko iespējams integrēt produktos un ārējās iekārtās. Starp tiem ir vides sensori, infrasarkanās gaismas prožektori, brīdinājuma sistēmas, telpu termostati, kontroles releji un elektriskie pievadi žalūzijām un barjerām.  

Kāpēc MOBOTIX risinājums ir revolucionārs: tas ir daudz vienkāršāks nekā daudzi “gudro māju” risinājumi, kur ietilpst savstarpēji nesavienojamas iekārtas. MxBus moduļi, ko iespējams tieši savienot ar mūsu tīkla kamerām, izmantojot vienkāršu vītā pāra kabeli, un bezlicences MxBroadcast komunikācijas sistēmu, kas pieejama bez maksas, ļauj lietotājiem IP video tīklā integrēt teju jebkuru analogo vai digitālo iekārtu un to automātiski kontrolēt tīkla ietvaros. Ir iespējams, piemēram, ieslēgt gaismas, atvērt piekļuves barjeru vai pilnīgi nobloķēt pieeju ēkai, izmantojot lietotāja programmatūras pogu  vai sensoru, kas liek kamerā atskanēt brīdinājumam.

MOBOTIX risinājums ir revolucionārs, jo tas ir daudz vienkāršāks nekā daudzi “gudro māju” risinājumi, kur ietilpst savstarpēji nesavienojamas iekārtas
Mobotix kompaktie, pret laikapstākļiem noturīgie paplašinājuma moduļi ir ārkārtīgi praktiski, izdevīgi un viegli uzstādāmi nepieejamās vietās

Paplašinājuma moduļi un sensori

Aizsargājiet savu MOBOTIX kameru no elektrības pārslodzes, pievienojot papildu sensorus un I/O iekārtas vai izmantojiet GPS signālu precīzai laika reģistrēšanai un funkciju ierakstīšanai. Kompaktie, pret laikapstākļiem noturīgie paplašinājuma moduļi, kas ir tikai aptuveni 8 cm plati, ir ārkārtīgi praktiski, izdevīgi un viegli uzstādāmi nepieejamās vietās.

Mxwire+ Media pārveidotājs ļauj izmantot “pieslēdzies un izmanto” (plug-and-play) risinājumu

Mxwire+ Media pārveidotājs

Mx2wire+ pārveido analogos kabeļus (piemēram, neizmantotus telefonu vai antenu vadus) par modernu PoE tīklu, izmantojot “pieslēdzies un izmanto” (plug-and-play) risinājumu. Savienojumu maksimālais garums ir 500 m, tāpēc sistēmu var izmantot kā izdevīgu, drošu metodi, lai savienotu IP kameras, videokameras pie ieejām un standarta PoE iekārtas, nodrošinot tām elektrības padevi, vai datoru savienošanai ar tīklu.

Mobotix nodrošina cilvēka acij neredzamu, enerģiju taupošu gaismu pat pilnīgā tumsā

MxIRLight un MxSplitProtect

Cilvēka acij neredzama, enerģiju taupoša gaisma pat pilnīgā tumsā. Lai nodrošinātu elektrības padevi MOBOTIX infrasarkanās gaismas avotam, nepieciešams tikai standarta PoE+. Pateicoties MxSplitProtect, caur esošo tīkla vadu iespējams savienot līdz pat divām PoE iekārtām (IEEE 802.3af/at) bez papildu tīkla vadu ierīkošanas.  

Mobotix risinājums piedāvā pilnīgi jaunas iespējas, atsakoties no tādiem kontroles elementiem kā klaviatūra un datorpele un izmantojot “tiešsaistes attēla funkcionalitāti”

MxThinClient

PoE tīkla iekārta, MxThinClient ir MOBOTIX inteliģentais, viegli izmantojamais risinājums kā iegūt tiešsaistes video no kamerām un durvju stacijām, lai tas būtu redzams ar HDMI portu aprīkotos monitoros vai TV. Tas nodrošina pilnīgi jaunas iespējas, atsakoties no tādiem kontroles elementiem kā klaviatūra un datorpele un izmantojot “tiešsaistes attēla funkcionalitāti”. 

Mobotix durvju stacijas pievienošana un izmantošana ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk

MxSwitch

100 Mbps tīkla slēdzis ir kompakts hat rail tipa stiprinājuma modulis, ko iespējams izmantot, lai saslēgtu un pievadītu strāvu līdz pat četrām MOBOTIX kamerām vai citām PoE/PoE+ iekārtām. Papildus MxSwitch piedāvā ekskluzīvu sadales tehnoloģiju, kas padara MOBOTIX durvju stacijas pievienošanu un izmantošanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk.

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai