Kentix TI cilvēku plūsmas skaitītājs - apmeklētāju plūsmas limitēšanas sensors

Mūsdienīgs cilvēku plūsmas kontroles risinājums, kurš ar viena sensora palīdzību spēj sekot līdzi apmeklētāju plūsmai, noteikt gaisa kvalitāti un distances (ne)ievērošanu. Pielāgojieties ārkārtas situācijas noteikumiem un pasargājiet savus darbiniekus un klientus!

UZZINĀT VAIRĀK

Viss vienā! Cilvēku plūsmas skaitīšana, limitēšana un gaisa kvalitātes mērīšana vienā ierīcē. 

Ārkārtas situācijas laikā pakalpojumu sniedzējiem un veikaliem ir jāuzrauga esošais cilvēku skaits telpās. Balstoties uz telpu kvadratūru, piemēram, veikalā drīkst atrasties limitēts skaits cilvēku. Ļaujiet apsargam veikt savus tiešos pienākumus! Uzskaiti veiks mūsdienīgs viedpalīgs - Kentix TI sensors.

Taču tas nav viss. Vienlaikus Kentix TI aprīkots ar vēl vienu šim laikam vērtīgu funkciju - gaisa kvalitātes noteikšanu. Katrs cilvēks, runājot un elpojot, gaisā izdala sīkas šķidrumu daļiņas jeb aerosolus. Cilvēks, kurš ir inficēts, var pārnēsāt infekcijas vīrusu, un izelpojot to var nodot tiem, kas atrodas telpā. Tagad cilvēku skaitīšanu un gaisa kvalitātes izmaiņas ir iespējams mērīt ar vienu kompaktu ierīci.

Risinājums, kas ļauj ātri pielāgoties ārkārtas situācijas noteikumiem bez lieliem ieguldījumiem. 

Ārkārtas situācijas laikā pakalpojumu sniedzējiem un veikaliem ir jāuzrauga esošais cilvēku skaits telpās

Ko spēj Kentix-TI sensors? Funkcijas:

Kentix TI sensors var savlaicīgi pamanīt un atklāt vairākas radušās briesmas, un palīdzēt Jūsu infrastruktūrai tās novērst laikus:

Termiskā attēla sensors
Optimāla karstuma avotu noteikšana

Oglekļa monoksīds (CO)
Agrīna ugunsgrēka atklāšana, izmantojot ļoti jūtīgu CO sensoru

Gaisa kvalitāte
Gaisa kvalitātes noteikšana pēc IAQ indeksa (iekštelpu gaisa kvalitāte)

Gaisa spiediens (hPa)
Gaisa spiediena mērītājs nosaka spiediena izmaiņas


Temperatūra

Nosaka telpu temperatūras izmaiņas

Mitrums
Telpu klimata (mitruma) uzraudzība

Vibrācija
Iebūvēts akselerometrs mehāniskas, ļaunprātīgas iejaukšanās un vibrāciju noteikšanai


Ārējo slēdžu vadības izeja

Ārējo trauksmes ierīču, piemēram, sirēnu, gaismu, piekļuves kontroles mehānismu vadība

Kentix TI cilvēku skaitīšanas un plūsmas limitēšanas programmas interfeiss

Integrēta informācijas sistēma

Pateicoties inteliģentajam termo sensoram, iekārta spēj saskaitīt arī vairākus cilvēkus reizē (arī tos, kas ienāk grupā vai tuvu viens otram), to kustības virzienu un pat attālumu. Jūs varēsiet:

✓ izvietot vizuālu informāciju uz ekrāna ar pieļaujamo un esošo klientu skaitu telpās;

✓ savienot sensoru ar ieejas durvīm, vārtiņiem, turniketu un kontrolēt piekļuvi telpām pie pārsniegta un/vai maksimālā cilvēku skaita (ar papildu aksesuāru KIO3). 

Tādā veidā vairākas durvju zonas var viegli savienot vienu ar otru, izmantojot esošo iekšējo datu tīklu (LAN). Sensors darbojas kā vadības centrs un nodrošina informāciju, izmantojot nepieciešamās saskarnes (Web-GUI, API, Mail, SNMP). Izmantojot Smart-TV vai Digital Signage ekrānu to izdarīt ir ļoti vienkārši.

Samaziniet vīrusa risku gaisā, izmantojot ierīcē integrēto gaisa kvalitātes sensoru

Aerosoli ir mazākās suspendētās daļiņas, kuras, cilvēkam izelpojot, nonāk gaisā. Vīrusi var atrasties uz šīm mazajām daļiņām. Bīstamība ir tajā, ka, jo vairāk cilvēku ir telpā, jo vairāk šo te daļiņu gaisā un sliktākajā gadījumā - lielāka vīrusa izplatības iespējamība. 

Iebūvētais gaisa kvalitātes sensors izmanto noteiktus algoritmus, lai aprēķinātu oglekļa dioksīda saturu, ar kuru pastāvīgi var kontrolēt gaisa kvalitāti. Šeit lietotājam ir iespēja pašam iestatīt trauksmes iedarbināšanu atkarībā no gaisa kvalitātes līmeņa. Tiek mērīta gaisa kvalitāte pēc IAQ indeksa (Iekštelpu gaisa kvalitātes indekss). Ja gaisa kvalitāte ir pārāk zema, tad Kentix-TI cilvēku plūsmas sensors izsaka brīdinājumu, izmantojot pievienoto monitoru, un var, piemēram, ieteikt izvēdināt telpu. Tādā veidā var laikus atjaunot gaisa kvalitāti un samazināt darbinieku, klientu un apmeklētāju inficēšanās risku. 

Drošs

 • Precīza cilvēku skaitīšana, izmantojot termālo sensoru

 • Vienlaicīgi spēj nolasīt vairākus cilvēkus arī grupā

 • Izmantojot integrēto gaisa kvalitātes sensoru, telpā tiek mērīta gaisa kvalitāte (CO2) 

 • Brīdina, ja netiek ievērota minimālā distance

Diskrēts

 • Viegla uzstādīšana virs durvīm

 • Integrēts skaņas signāls

 • Izeja uz monitora, Web-GUI

 • Atbilst GDPR standartiem 

Mērogojams

 • Klātbūtnes un plūsmas skaitīšana

 • Vairāku ieeju un izeju vienlaicīga uzraudzīšana ar kopējā datu tīklā esošiem Kentix TI sensoriem

 • Izmantojot LAN, viegli savienot tīklā

Kam noderēs? 

Uzņēmumiem ir pienākums kontrolēt esošo cilvēku skaitu telpās, bet klientiem ir tendence neievērot noteikumus, kas var novest pie nevēlamiem sodiem. Produkts ir aktuāls visiem komersantiem un iestādēm, kuriem ir jāierobežo cilvēku plūsma atbilstoši telpas izmēram un Valsts noteiktajiem ierobežojumiem: 

 • lielveikalu ķēdes, DIY un pārtikas veikali, DUS ķēdes; slimnīcu un poliklīniku reģistratūras, analīžu laboratorijas, aptiekas. Tāpat mediju uzņēmumi, kur notiek raidījumu ieraksti. Sporta, skaistuma kopšanas centri u. c.

 
 

Priekšrocības:

Kompakti izmēri, viegla uzstādīšana

Sensora izmērs ir tikai 90x90x45mm. Tiek piegādāts ar stiprinājuma kronšteinu un kabeļa vāku. Vēlams iekārtu uzstādīt pie griestiem. 

Termiskais sensors ar 1024 pikseļiem

Kentix-TI ar 1024 pikseļu izšķirtspēju un diviem pieejamajiem 40°  vai 90 °  skata leņķiem aptver visas prasības monitoringa zonas optimālai pielāgošanai. Optimālai plānošanai, sazinieties ar mūsu speciālistiem. 

100% balstīta uz IoT 

Iekārtā esošā operētājsistēma ļauj to vienkārši konfigurēt un pārvaldīt, kā jebkuru IoT iekārtu. 

Konfigurējama ar Web-GUI

Atzīmes “Atļauts iet” vai “Aizliegts iet” iespējams attēlot jūsu izvēlētā grafikās un krāsās. Ir iespējams parādīt arī jūsu izvēlētu logo. 

Ethernet strāvas padeve, ārējie savienojumi

Sensors ir vienkārši integrējams objekta esošajā datu tīklā, izmantojot barošanas standartu PoE. Konfigurācijas tiek veiktas, izmantojot HTTPS un iebūvēto Web serveri. Aprīkots ar sistēmas portu ārējo ierīču vai signalizācijas pievienošanai (papildus pievienojot KIO3).

Pielāgojams interjeram

Diskrētai uzstādīšanai cilvēku plūsmas sensors ir pieejams gan melnā, gan baltā krāsā, atkarībā no gaumes un interjera prasībām. 


 
 


 
 

Kentix TI cilvēku skaitīšanas sensors spēj saskaitīt cilvēkus skaitu telpā, to kustības virzienu un pat attālumu

Kentix-TI sensora cena:

Cena pērkot uzreiz: no 645* EUR + PVN  (*atkarībā no komplektācijas; cenā nav iekļautas loģistikas un piegādes izmaksas).

Par nomas un līzinga iespējām lūdzam sazināties individuāli. 

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, sazinies ar mums   

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Iekārta/sensors, kurš ar analītikas palīdzību uzskaita ikvienu cilvēku, kurš pārvietojas iekšā vai ārā no objekta un atspoguļo reāllaikā esošo cilvēku skaitu objektā. Tāpat sistēma, atkarībā no konfigurācijas, spēj arī uzskaitīt un saglabāt informāciju par apmeklētāju skaitu konkrētos laika periodos.

Uz doto brīdi populārākais izmantošanas veids ir apmeklētāju limitēšanai tirdzniecības vietās. Bet tāpat ir arī klienti, kas uzskaita konferenču, muzeju, skolas klašu un citās telpās esošo cilvēku skaitu. Izmanto arī uzņēmumi, kurus ietekmē būvnormatīvi vai arī citi saistošie noteikumi.

Atšķiras ar to, ka tiek izmantots termālais sensors (maza termokamera), kas veic cilvēku plūsmas uzskaiti ar daudz lielāku precizitāti nekā optiskie videokameru sensori vai lāzersensori. Tāpat cilvēku skaitītāja funkcija ir tikai 10% no iekārtas potenciāla, jo tam kopā ir 9 iebūvētie sensori.

Ražotājs ir apstiprinājis vismaz 95% precizitāti, bet, ievērojot ražotāja un valsts epidemioloģiskos norādījumus, precizitāti var paaugstināt. 

Uzstādot iekārtu 3 metru augstumā, tās darbības rādiuss ir 6 metri. 

Jā, Kentix skaitītājs spēj atspoguļot Jūsu norādījumus un aktuālo/maksimālo cilvēku skaitu telpā.

Kentix sensoram nav ierobežojumu attiecībā uz ieeju skaitu. Cilvēku plūsmas skaitītājs var vienlaicīgi uzskaitīt un atspoguļot kopējos aktuālos datus arī par 20 ieejām.

Pie Kentix skaitītāja var pieslēgties attālināti caur interneta pārlūku un redzēt sev interesējošos datus.   

Nē, iegādājoties Kentix skaitītāju, Jūs iegūstat visu nepieciešamo skaitītāja darbībai - gan iekārtu un funkcijām bagāto programnodrošinājumu, gan iespēju atspoguļot datus uz TV ekrāna vai planšetes.  

Kentix skaitītājs tiek ražots un sertificēts Vācijā.  

Jā, Kentix skaitītājs arī analizē gaisa kvalitāti atbilstoši IAQ indeksam.  

Kentix skaitītājā ir iebūveti 9 sensori. Plašāka informācija par sensoriem pieejama altas.lv mājaslapā.

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai