MOBOTIX NAS - datu glabātuve un ONVIF-S ierakstītājs

Ideāla ierīce MOBOTIX IoT kameru, MOBOTIX MOVE kameru un ONVIF-S balstītu IP kameru datu uzglabāšanai. Ļoti efektīvs, pilnīgs risinājums ar drošu datu glabāšanu no viena avota, kas tagad ļauj viegli apvienot decentralizētus un centralizētus video risinājumus.

MOBOTIX NAS jeb tīkla datu glabāšanas ierīces (Network-attached storage) - izmantojot MOBOTIX zīmola VMS (MxMC 2.0 un jaunāku versiju), lietotājs var atskaņot visus MxNAS ierakstus, ieskaitot ONVIF-S kadrus.

Odoo • Text and Image

Priekšrocības:

Integrēta ieraksta programmatūra atbalsta MJPEG, H.264 un ONVIF-S saderīgas tīkla kameras
Neierobežots skaits MOBOTIX IoT kameru ierakstīšanas kanālu (ar MxPEG + video kodeku)
Ātrā disku nomaiņa, dubultais barošanas bloks ar automātisko pārslēgšanos bojājuma gadījumā, un atbalstā ārējo JBOD disku masīvu
Ierakstīšanas programmatūra atbalsta MOBOTIX MOVE un trešo personu ONVIF kameras
Gatavs līdz pat 32 ONVIF ierakstīšanas kanāliem
MOBOTIX IoT kamerām nav nepieciešamas licences maksas
Pilnībā atbalsta MOBOTIX

Kāpēc MOBOTIX piedāvā NAS ierīces?

Dažādajās tirgū pieejamo ražotāju NAS sistēmās ir lielas atšķirības. Ierīces ar vāju procesoru nesniedz augstus pārraides ātrumus, kas būtībā būtu nepieciešami no kabeļa savienojuma. Pastāv arī lielas atšķirības funkciju diapazonā.

Lai nodrošinātu mūsu klientiem vienādu MOBOTIX apstiprinātu augstākās kvalitātes datu glabāšanu, un tā kā tikai MOBOTIX NAS ierīces ir aprīkotas ar īpašu MxMC interfeisa programmatūru, mēs varam nodrošināt centralizētu piekļuvi visiem kameru ierakstiem no decentralizētajām Mx6 sērijas MOBOTIX IoT kamerām, kā arī ONVIF-S MOBOTIX MOVE sērijas un/vai trešās puses ONVIF-S kamerām.

Rezultāts: Efektīvs, pilnīgs risinājums ar drošu datu glabāšanu no viena avota, kas tagad ļauj viegli apvienot decentralizētus un centralizētus video risinājumus. Intelektuālo MOBOTIX IoT kameru (piemēram, MxAnalytics vai MxActivitySensor) daudzās produktu priekšrocības ir pilnībā saglabātas, bet katru MxMC darbstaciju tagad var papildināt arī ar īpašām funkcijām, piemēram, mehāniskās HighSpeed PTZ kameras, kas viegli realizējams bez programmēšanas!

Papildus nepieciešamo ONVIF-S kameru kanālu skaitam, galvenie vērtēšanas kritēriji ir paredzamais atmiņas apjoms. Tātad NAS ar 4 cietajiem diskiem nodrošina ne vairāk kā 36 TB datu tīkla apjomu, t.i., ar RAID.

MOBOTIX NAS & MxMC  

  • Visi trīs MOBOTIX NAS modeļi ir aprīkoti ar specifisku MxMC interfeisa programmatūru. Tas ļauj lietotājam, izmantojot MxManagementCenter 2.0, atskaņot un eksportēt visus MOBOTIX NAS saglabātos integrēto kameru (MOBOTIX IoT vai MOBOTIX MOVE vai trešo personu ONVIF-S kameras) attēlus, neizejot no MxMC programmas.

Kuru NAS man vajadzētu izvēlēties?

  • Papildus nepieciešamo ONVIF-S kameras kanālu skaitam, galvenie vērtēšanas kritēriji ir paredzamais atmiņas apjoms. Tātad NAS ar 4 cietajiem diskiem nodrošina ne vairāk kā 36 TB datu tīkla apjomu, t.i., ar redundanci.  

Brīvi piemērojami NAS cietie diski

  • Visi MOBOTIX NAS modeļi vienmēr tiek piegādāti bez cietajiem diskiem. Tāpēc klientam ir iespēja izvēlēties no plaša klāsta iespējamo alternatīvu un vienmēr izmantot vēlamo ražotāju produktus un sev pieņemamu kvalitātes līmeni. Cietos diskus nevar pasūtīt, izmantojot  MOBOTIX , bet mēs piedāvājam mūsu saderīgo cieto disku pārskatu. 

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai