MOBOTIX kameras rūpniecisko teritoriju perimetra drošībai

Piedāvājam risinājumu, kura pamatā ir jaunākā attēlu analīzes tehnoloģija un nākamās paaudzes notikumu apstrādes programmatūra.

Viens no svarīgākajiem ražošanas uzņēmuma īpašuma aizsardzības elementiem ir teritorijas jeb perimetra aizsardzība  

Pašlaik teritoriju aizsardzības tirgū ir daudz dažādu risinājumu dažādās cenu kategorijās. Šī pārpilnība apgrūtina piemērotākā un uzticamākā risinājuma izvēli. Būtiski ir izvēlēties risinājumu, kas nenovērš uzmanību drošības darbiniekiem un neizraisa viņiem papildu darbu traucējumu vai viltus trauksmju dēļ. 

ALTAS IT piedāvā risinājumu, kura pamatā ir jaunākā attēlu analīzes tehnoloģija un nākamās paaudzes trauksmju apstrādes programmatūra. Ļoti svarīga priekšrocība ir tā, ka sistēmai ir preventīva noziegumu novēršanas funkcija, kas var atturēt likumpārkāpēju no pretlikumīgām darbībām vai atklāt aizdomīgas darbības sākumu, tādējādi palīdzot drošības darbiniekiem viņu pienākumos.

Sistēmas pamatdaļas:

Darbības princips

Visas šīs kameras notikumu noteikšanai izmanto MxActivitySensor - jaunākās paaudzes attēlu analīzes programmatūru. Šī programmatūras pakotne samazina viltus notikumu skaitu līdz pat 80%, salīdzinot ar parasto attēlu analītiku. Ievērojami samazina lietus, sniega un nestabilas pamatnes iedarbību, jo tā ne tikai uzrauga pikseļu izmaiņas, bet arī meklē kustību pēc tās trajektorijas. Lai palielinātu lietojamību, skatoties tiešraidi vai ierakstu, kadrā esošais MxActivitySensor iezīmē darbības vietu ar sarkanu bultiņu.  

Kad programmatūra atklāj notikumu, kamera ar skaļruņa starpniecību, izmantojot iepriekš ierakstītu tekstu, automātiski brīdina pārkāpēju, ka tas ir pamanīts. Tajā pašā laikā informācija par notikumiem tiek pārsūtīta uz trauksmes pārvaldības programmatūru (AMS), lai apsargs varētu ātri un operatīvi izlemt, kādas darbības veikt. 

AMS programmatūra ir paredzēta tikai trauksmju apstrādei. Tas ir apmēram 25 reizes efektīvāk nekā nepārtraukta tiešraides video vērošana, jo persona var koncentrēties ierobežotu laiku. Ja trauksmju nav, AMS rāda tukšu darbvirsmu un brīdina, ja trauksme ir saņemta. AMS reģistrē arī apsardzes rīcību, t.i. vai uz incidentu reaģēja, laiks, kas nepieciešams reaģēšanai, reģistrē veiktās darbības.

MOBOTIX perimetra aizsardzība var būt:

Aktīva

  • Trauksmes nekavējoties saņem AMS programmatūra, var ieslēgt apraides ziņojumus, izmantojot kameras skaļruņus, gaismas signālus vai citas ierīces.

Pasīva

  • Trauksmes tiek reģistrētas vēlākai analīzei un netiek nekavējoties apstrādātas (netiek izmantota AMS programmatūra), kameras audio ziņojumi netiek pārraidīti.

Lai vēl vairāk uzlabotu sistēmas darbības precizitāti, to var viegli savienot ar citiem perimetra drošības sistēmas sensoriem (esošajiem vai plānotajiem) - perimetra drošības kabeļiem, mikroviļņu vai optiskajiem sensoriem, PIR sensoriem. Savienojot sistēmas, tiek izveidota kopēja darbības loģika, kas novērš citas sistēmas nepareizas darbības iespēju un palielina tās darbības precizitāti.

Priekšrocības:

Precīza darbība
Noziedzības novēršanas funkcija
Darbības apstrāde un reakcija uz notikumiem
Elastība, iespējas pielāgoties pašreizējai situācijai
Vienkārša un ērta sistēmas instalēšana
Sistēmas komponentu augsta uzticamība
Viegla integrācija ar citām perimetra drošības sistēmām
Attālinātā pieeja un paziņojumi (neierobežots darbavietu skaits)

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai