MOBOTIX risinājumi noliktavām

Noliktavu operāciju vienmērīgums ir svarīgs katram uzņēmējam, kuram tā pieder. Noliktavas process ir cieši saistīts gan ar uzņēmuma darbības kvantitatīvajiem, gan kvalitatīvajiem rādītājiem. MOBOTIX kameru sistēma ir pielāgota un atvērta integrēšanai ar citām ierīcēm vai sistēmām.

Daudzās noliktavās ir noliktavu vadības sistēmas (NVS) un videonovērošanas sistēmas (VNS), taču tās tiek izmantotas kā atsevišķas, autonomas sistēmas, tādējādi zaudējot lielu pievienoto vērtību, ko šīs sistēmas varētu sniegt, ja tās būtu savstarpēji savienotas. Mēs piedāvājam MOBOTIX video sistēmas integrāciju ar noliktavu vadības sistēmu, kas vienkāršo, paātrina un automatizē noliktavas ikdienas darbību un tādējādi samazina uzņēmuma darbības izmaksas.

Daži to funkciju piemēri, kas rodas, apvienojot noliktavas vadības sistēmu ar MOBOTIX videonovērošanas sistēmu:

MOBOTIX kameru sistēma ir autonoma un integrējama ar citām ierīcēm vai sistēmām.

Katra kamera ir atsevišķs dators, kas ļauj saņemt vai kontrolēt informāciju no citām ierīcēm. Svarīgi ir tas, ka sistēma ir neatkarīga no vienas centrālās loģikas vienības. Katra kamera ir savrupa ierīce un var veikt dažādas darbības, sazinoties ar pārējām kamerām vai citām sistēmām. Tas dod jums lielu elastību, ļaujot izveidot dažādus nestandarta un klientam pielāgotus risinājumus.


Pierakstīties jaunumu saņemšanai