MOBOTIX risinājumi noliktavām

Noliktavu operāciju vienmērīgums ir svarīgs katram uzņēmējam, kuram tā pieder. Noliktavas process ir cieši saistīts gan ar uzņēmuma darbības kvantitatīvajiem, gan kvalitatīvajiem rādītājiem. MOBOTIX kameru sistēma ir pielāgota un atvērta integrēšanai ar citām ierīcēm vai sistēmām.

Daudzās noliktavās ir noliktavu vadības sistēmas (NVS) un videonovērošanas sistēmas (VNS), taču tās tiek izmantotas kā atsevišķas, autonomas sistēmas, tādējādi zaudējot lielu pievienoto vērtību, ko šīs sistēmas varētu sniegt, ja tās būtu savstarpēji savienotas. Mēs piedāvājam MOBOTIX video sistēmas integrāciju ar noliktavu vadības sistēmu, kas vienkāršo, paātrina un automatizē noliktavas ikdienas darbību un tādējādi samazina uzņēmuma darbības izmaksas.

Daži to funkciju piemēri, kas rodas, apvienojot noliktavas vadības sistēmu ar MOBOTIX videonovērošanas sistēmu:

Efektīva notikumu meklēšana

Video analīze ir saistīta ar kameru virtuālo karti, kameru grupām un NVS darbībām.
Ieguvums:  ievērojami saīsina video materiāla analīzi pēc atlasītajiem kritērijiem: prece, operācijas ar precēm (izkraušana, iekraušana, pasūtījumu komplektēšana utt.), atrašanās vieta noliktavā, darbinieks, periods utt. Ierakstu automātiski iegūst atbilstoši norādītajiem meklēšanas parametriem.

CCTV, noliktavas vadības sistēmas un integrācija

Komplektēšanas un izvešanas laikā tiek automātiski kontrolēts p recīzs preču svars.

Ieguvums:  par neatbilstību preču daudzumā atbildīgajai personai tiek nosūtīts reāllaika paziņojums. Tas ļauj izvairīties no kļūdām pasūtījuma noformēšanā (preces netiek saņemtas vai nosūtītas komplektācijās, kurs ir nepilnīgas vai pārpalikumiem).

Notikumu noteikšana atlasītajā attēla apgabalā

Atlasot attēlā vēlamo apgabalu, automātiski tiek filtrēti visi notikumi, kas saistīti ar norādīto apgabalu.
Ieguvums: atvieglo un paātrina iekrāvēju, strādnieku, pazaudētu / sabojātu priekšmetu meklēšanu, nepārskatot visu arhīvu, bet gan tikai filtrējot konkrētu attēla fragmentu. Pat tad, ja iepriekš nav konfigurēti notikumu atklāšanas parametri.

MOBOTIX kameru sistēma ir autonoma un integrējama ar citām ierīcēm vai sistēmām.

Katra kamera ir atsevišķs dators, kas ļauj saņemt vai kontrolēt informāciju no citām ierīcēm. Svarīgi ir tas, ka sistēma ir neatkarīga no vienas centrālās loģikas vienības. Katra kamera ir savrupa ierīce un var veikt dažādas darbības, sazinoties ar pārējām kamerām vai citām sistēmām. Tas dod jums lielu elastību, ļaujot izveidot dažādus nestandarta un klientam pielāgotus risinājumus.

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai