MOBOTIX videonovērošanas kameras

MOBOTIX ir profesionālu videonovērošanas sistēmu ražotājs no Vācijas. Pieejams plašs IP kameru klāsts. Varat izvēlēties uzticamu videonovērošanas kameru atbilstoši savām vajadzībām.

Iekštelpu kameras

Diskrēta un daudzfunkcionāla drošība

Lai gan sistēmas izmaksas ir ļoti zemas, mūsu iekštelpu novērošanas kamerām ir visas plaši pieprasītās MOBOTIX funkcijas. MOBOTIX kameras var konfigurēt un pārvaldīt, izmantojot personīgā datora, planšetdatora vai viedtālruņa interneta pārlūkprogrammu, bez papildu programmatūras.

Āra jeb vides kameras

Izturīgas, spēcīgas un daudzfunkcionālas

Kā Antarktīdas aukstumā, tā arī Floridas tropos, savas izturības dēļ  MOBOTIX kameras ir pazīstamas visā pasaulē— tās iespējams lietot pat skarbākajos apstākļos.

Termokameras ķermeņa temperatūras mērīšanai

Fascinējošas, efektīvas, izdevīgas

Papildiniet savu perimetra aizsardzību un ugunsdrošības risinājumus ar tehnoloģiju, kas tikai nesen kļuva pieejama. Šīs laikapstākļu noturīgās MOBOTIX termokameras atpazīst un ieraksta objektus un cilvēkus, izmantojot siltuma raksturinformāciju pat pilnīgā tumsā.

MOVE kameras

Mobotix jaunums

Esošajām Mx6 platformas kamerām ir pievienotas pilnīgi jaunas MOVE sērijas kameras. Pieejami 4 jauni modeļi: PTZ kameras; vandāldrošās; elektroniski varifokālās; ar iebūvēto IR apgaismojumu.

Sistēmas sastāvdaļas

Visaptveroši gudras

Bez piepūles uzlabojiet kameras vai visas video sistēmas iespējas. MOBOTIX piedāvā praktiskas papildu iekārtas un moduļus, ko iespējams integrēt produktos un ārējās iekārtās.