Altas IT Latvija

Palīdzam rast unikālus tehnoloģiskos risinājumus, kas pielāgoti klienta vajadzībām. 

ALTAS IT Latvija ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir līderis transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē Baltijā. 

Uzticībā, stabilitātē un savstarpējā sapratnē balstīta ilgtermiņa sadarbība

SIA “ALTAS IT” ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Lietuvā sāka piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas transporta un IP videonovērošanai. Šobrīd kopā ar Lietuvas kolēģiem esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā un ieguvuši izcilu reputāciju. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un piedāvātajiem inovatīvajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū.  

ALTAS IT ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir vadošā grupa transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē, ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada.  Savukārt ALTAS IT Latvija savu darbību uzsāka 2011. gadā. 
Esam vadošo ražotāju, piemēram, “Mobotix”, “Genetec”, “Digifort”, “Emitlight”, “Vanderbilt” u.c. oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs.

 
 
200+
Klientu Baltijas valstīs
18
Darbinieku
80+
Partneru
2000+
Izpildītu pasūtījumu

Ko mēs darām

Mūsu specializācija ietver dažādas produktu grupas:

Videonovērošanas risinājumi

Plašs kameru klāsts no Vācijas ražotāja Mobotix. Iespējams izvēlēties uzticamu piemērotāko kameru un tās risinājumu atbilstoši vajadzībām. 

Drošības sistēmas

Dažādas sistēmas un to risinājumi vienā programmatūrā (piekļuves kontroles , ielaušanās brīdinājuma , ugunsdrošības un brīdinājuma, ēkas vadības sistēmas; ražošanas aprīkojuma automatizācija, videonovērošana).

Audio sistēmas

EISSOUND ir moderna un mūsdienīga audio sistēma. Tās radīšanā ir izmantotas tikai jaunākās tehnoloģijas , ļaujot klientam izbaudīt kvalitatīvas mūzikas sniegto pieredzi.

Apgaismes risinājumi

Augstas klases infrasarkanie prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai tradicionālajai videonovērošanas kamerai. 

Datu glabāšana

STONE NAS ir pielāgots izmantošanai ar dažādu veidu MOBOTIX risinājumiem un ērtai video arhīva glabāšanai. Sistēma ir pielāgota lietotāja izmantotajai aparatūrai.

Pielāgotie risinājumi

Pastāsti savu problēmjautājumu! Mēs radīsim individuālu un saprātīgu risinājumu, lai palielinātu uzņēmuma efektivitāti un produktivitāti.