VIDEONOVĒROŠANAS RISINĀJUMI

Plašs Vācijā ražotu kameru piedāvājums. Iespējams izvēlēties videonovērošanas kameru atbilstoši Jūsu vajadzībām un situācijai — pieejamas iekštelpu un āra kameras gan privātām,  gan biznesa vajadzībām. 

Vairāk

APGAISMES RISINĀJUMI

Augsta līmeņa infrasarkanās gaismas prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai, nodrošinot, ka kameras ieraksta augstas kvalitātes attēlu
arī naktī un sliktos laika apstākļos .

Vairāk

DROŠĪBAS RISINĀJUMI

Apjomīgs integrētu risinājumu klāsts vienā programmatūrā, kā arī pilnībā autonoms bezpilota gaisa novērošanas risinājums perimetra drošībai. 

Vairāk

PROGRAMMATŪRA

Pārstāvētie ražotāji un Altas IT programmatūra dažādiem videonovērošanas risinājumiem.

Vairāk

AUDIO RISINĀJUMI

EISSOUND ir mūsdienīga audio sistēma. Tās radīšanā ir izmantotas tikai jaunākās tehnoloģijas, ļaujot baudīt kvalitatīvu mūziku. Viss tiek kontrolēts ar stilīgu un inovatīvu tālvadības pulti vai tieši no iPod, iPhone vai citas ierīces.

Vairāk

PIELĀGOTIE RISINĀJUMI

Mēs radām saprātīgus, individuālus risinājumus, lai palielinātu uzņēmumu efektivitāti un produktivitāti, vienlaikus meklējot pievienoto vērtību un pielāgojoties izaicinājumiem, ar kuriem mūsu klienti saskaras ikdienas darbā. 

Vairāk

200+ klientu Baltijas valstīs

Esam vadošo ražotāju oficiālie pārstāvji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Palīdzam rast unikālus tehnoloģiskos risinājumus, kas pielāgoti klienta vajadzībām

SIA “Altas IT” ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Lietuvā sācis piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas, transporta un IP videonovērošanai. Mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā un ieguvuši izcilu reputāciju. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un inovatīvajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū.

Par mums