MOBOTIX NAS

Datu glabātuve un ONVIF-S ierakstītājs

Ideāla ierīce MOBOTIX IoT kameru, MOBOTIX MOVE kameru un ONVIF-S balstītu IP kameru datu uzglabāšanai. Izmantojot mūsu VMS (MxMC 2.0 un jaunāku versiju), lietotājs var atskaņot visus MxNAS ierakstus, ieskaitot ONVIF-S kadrus. Ļoti efektīvs, pilnīgs risinājums ar drošu datu glabāšanu no viena avota, kas tagad ļauj viegli apvienot decentralizētus un centralizētus video risinājumus.

Odoo • Text and Image

Priekšrocības: 

Integrēta ieraksta programmatūra atbalsta MJPEG, H.264 un ONVIF-S saderīgas tīkla kameras
Neierobežots skaits MOBOTIX IoT kameru ierakstīšanas kanālu (ar MxPEG + video kodeku)
Ātrā disku nomaiņa,  dubultais barošanas bloks ar automātisko pārslēgšanos bojājuma gadījumā, un atbalstā ārējo JBOD disku masīvu 
Ierakstīšanas programmatūra atbalsta MOBOTIX MOVE un trešo personu ONVIF kameras


Gatavs līdz pat 32 ONVIF ierakstīšanas kanāliem
MOBOTIX IoT kamerām nav nepieciešamas licences maksas
Pilnībā atbalsta MOBOTIX

Kāpēc Mobotix piedāvā NAS ierīces?

Dažādajās, tirgū pieejamo ražotāju NAS sistēmās ir lielas atšķirības. Ierīces ar vāju procesoru nesniedz augstus pārraides ātrumus, kas būtībā būtu nepieciešami no kabeļa savienojuma. Pastāv arī lielas atšķirības funkciju diapazonā.

In order to ensure our customers the same MOBOTIX-proven premium product quality in network storage, and because only MOBOTIX NAS devices are equipped with special MxMC interface software, we can provide central access to all camera recordings in connection with MxMC (as of version 2.0) from the decentralized MOBOTIX IoT cameras of the Mx6 series as well as ONVIF-S cameras of the MOBOTIX MOVE series and / or third-party ONVIF-S cameras.

Rezultāts: Ļoti efektīvs pilnīgs risinājums ar drošu datu glabāšanu no viena avota, kas tagad ļauj viegli apvienot decentralizētus un centralizētus video risinājumus. Intelektuālo MOBOTIX IoT kameru (piemēram, MxAnalytics vai MxActivitySensor) daudzās produktu priekšrocības ir pilnībā saglabātas, bet katru MxMC darbstaciju tagad var papildināt arī ar īpašām funkcijām, piemēram, mehāniskās HighSpeed PTZ kameras. Kas viegli realizējams bez programmēšanas!


MOBOTIX NAS & MxMC 

Visi trīs MOBOTIX NAS modeļi ir aprīkoti ar specifisku MxMC interfeisa programmatūru. Tas ļauj lietotājam, izmantojot MxManagementCenter 2.0, atskaņot un eksportēt visus MOBOTIX NAS saglabātos integrēto kameru (MOBOTIX IoT vai MOBOTIX MOVE vai trešo personu ONVIF-S kameras) attēlus, neizejot no MxMC programmas.

Kuru NAS man vajadzētu izvēlēties? 

Papildus nepieciešamo ONVIF-S kameras kanālu skaitam, galvenie vērtēšanas kritēriji ir paredzamais atmiņas apjoms. Tātad NAS ar 4 cietajiem diskiem nodrošina ne vairāk kā 36 TB datu tīkla apjomu, t.i., ar redundanci.

Brīvi piemērojami NAS cietie diski 

Visi MOBOTIX NAS modeļi vienmēr tiek piegādāti bez cietajiem diskiem. Tāpēc klientam ir iespēja izvēlēties no plaša klāsta iespējamo alternatīvu un vienmēr izmantot vēlamo ražotāju produktus un sev pieņemamu kvalitātes līmeni. Cietos diskus nevar pasūtīt, izmantojot MOBOTIX, bet mēs piedāvājam mūsu saderīgo cieto disku pārskatu