MxControlCenter

Bezmaksas profesionālā videonovērošanas vadības programma

MxControlCenter ir MOBOTIX video vadības sistēma ar brīvi definētiem kameru izkārtojumiem režģos vai ēku plānos. Tas nodrošina video meklēšanas iespējas, brīdinājumu sarakstu, automātisku kameras meklēšanu, automātisku pārslēgšanos starp kamerām vai izkārtojumiem, videoatmiņas integrēšanu dokumentu serveros, kā arī kameras konfigurācijas un atjauninājumu asistentu, lai automātiski konfigurētu un atjauninātu daudzu kameru programmatūru.

Programmatūras PTZ, attēlu pēcapstrāde, audio saņemšana no kameras un nosūtīšana uz to, videoklipu eksportēšana no ierakstītām brīdinājuma situācijām, panorāmas/slīpuma galvu integrācija, digitālo vai analogu kupola kameru integrācija, vairāku uzglabātu video laika sinhronizācija un atskaņošana vienlaikus, datu eksportēšana, MOBOTIX hemisfērisko kameru optimāls atbalsts, brīvi definētu noteikumu meklēšana, secīgu video kustību noteikšana ierakstos (Post VM), brīvi definējami lietotāji, grupas un grupu tiesības, ierakstu ilglaicīgas uzglabāšanas vietējā arhivēšana, ērti tiešraides ieraksti, visu lietotāju aktivitāšu visaptveroša ierakstīšana.

MxControlCenter Download

Odoo CMS - a big picture

 

Vairāku sinhronizētu kameru izmantošana ļauj viegli analizēt notikumu.

Odoo CMS - a big picture

 

Viegli izsekojama meklēšanas funkcija nodrošina īpašu priekšskatīšanas režīmu, kas ieraksta visu notikumu foto. Tas ļauj viegli atrast īsto materiālu (piemēram, teritorijā iebraucošo transportlīdzekļu konkrēto skaitu).


Odoo CMS - a big picture

 

Varat augšupielādēt novērotās teritorijas karti MxControlCenter programmā un viegli atrast īsto kameru.

Odoo CMS - a big picture

 

MxControlCenter programmai ir optiskā kropļojuma labošanas funkcija (pa kreisi — nelabots attēls, pa labi — izlabots attēls).

Odoo CMS - a big picture

 

Optiskā kropļojuma labošanas funkcija ir īpaši noderīga tad, kad tiek strādāts ar ļoti platajiem 180° leņķiem.

Odoo CMS - a big picture
Odoo CMS - a big picture
Odoo CMS - a big picture

 

MxControlCenter tālummaiņas funkcija

Odoo CMS - a big picture

Pierakstīties jaunumu saņemšanai