Ko mēs darām

Videonovērošanas risinājumi

Plašs kameru klāsts no Vācijas ražotāja MOBOTIX. Iespējams izvēlēties uzticamu piemērotāko kameru un tās risinājumu atbilstoši vajadzībām.

Piekļuves kontrole

Piekļuves kontroles produkti ļauj gala lietotājiem realizēt praktiski jebko, sākot no vienkārša durvju atvēršanas aizlieguma līdz vadāmai bloķēšanai ārkārtas situācijā un automatizētai atsevišķu darbinieku kontrolei.

Audio sistēmas

EISSOUND ir moderna un mūsdienīga audio sistēma. Tās radīšanā ir izmantotas tikai jaunākās tehnoloģijas, ļaujot klientam izbaudīt kvalitatīvas mūzikas sniegto pieredzi.

Apgaismojuma risinājumi

Augstas klases infrasarkanie prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai tradicionālajai videonovērošanas kamerai.

Datu glabāšana

ActiData ir pielāgots izmantošanai ar dažādu veidu MOBOTIX risinājumiem un ērtai video arhīva glabāšanai. Sistēma ir pielāgota lietotāja izmantotajai aparatūrai.

Pielāgotie un integrētie risinājumi

Pastāsti savu problēmjautājumu! Mēs radīsim individuālu un saprātīgu   risinājumu , lai palielinātu uzņēmuma efektivitāti un produktivitāti .

Tavs darbs ir liela tavas dzīves daļa, tāpēc vienīgais veids, kā būt patiesi apmierinātam ar darbu, ir darīt to, kas, tavuprāt, ir lielisks darbs. Un vienīgais veids, kā darīt lielisku darbu, ir mīlēt to, ko tu dari. /Stīvs Džobs/

Pierakstīties jaunumu saņemšanai