SIA "ALTAS IT" komanda

 

Company team

Māris Baltbergs

Valdes priekšsēdētājs

Māris jau gandrīz divas desmitgades strādā pārdošanā, no tām 15 gadus drošības jomā. Viens no IP tehnoloģiju inovatoriem Baltijas valstīs. Māris ir labs palīgs pārdošanā un partnerattiecību veidošanā. Ja plānojat jaunu sadarbību, aicinat Māri piedalīties un jūsu uzņēmuma izredzes pievienot jaunu klientu būtiski uzlabosies.

  maris.baltbergs@altas.lv, +371 66100650

Company team

Gatis Ošiņš

Tehniskais direktors

Gatis ir viens no ALTAS IT "dinozauriem" un pamatakmeņu licējiem. Tā kā IT lietas Gatim jau no bērnības bija vaļasprieks, tad var teikt, ka hobijs ir kļuvis arī par ikdienas darbu. Gata lielākais dārgums ir ģimene un draugi. Ārpus darba Gata hobiji ir sports (gan sportošana, gan līdzi jušana), aktīva atpūta un ceļošana. Ceļojuma galamērķim nav pārāk lielas nozīmes, jo galvenais ir laba kompānija.

  gatis.osins@altas.lv, +371 66100650

Company team

Oskars Pirags

Biznesa attīstības direktors

Karjeras aizsākumi drošības industrijā meklējami jau 2007. gadā studiju laikos. Padsmit gadu laikā ir uzkrājis lielu praktisko zināšanu bagāžu, kā arī ikdienā neapstājas, bet turpina attīstīt un pilnveidot savas zināšanas drošības industrijā ar jaunu, inovatīvu drošības risinājumu izpēti, to ieviešanu ALTAS IT "groziņā". Oskars ir lielisks atbalsts klientiem un partneriem unikālu drošības risinājumu izstrādē un pareizu realizācijas posmu plānošanā.

  oskars.pirags@altas.lv, +371 28627694

Company team

Krista Ramane

Mārketinga projektu vadītāja

Krista ALTAS IT komandā ir atbildīga par to, kā uzņēmums tiek reprezentēts partneriem, klientiem un ikvienam, kurš interesējas par uzņēmumu. Viņa regulāri pilnveido savas zināšanas ar mārketingu saistītajos jautājumos, jo, tāpat kā uzņēmums, vēlas nepārtraukti attīstīt arī personīgās zināšanas un prasmes, un mērķtiecīgi virzīties uz nosprausto mērķu sasniegšanu.

  krista.ramane@altas.lv, +371 26431276

Company team

Sanita Meijere

Mārketinga speciāliste

Sanita nosacīti ir perfekcioniste savā darbā, jo, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, viss ir jādara precīzi un ar aizrautību. Līdzīgu attieksmi sagaida arī no citiem.
Jau vidusskolas gados sāka interesēties par IT un sabiedrisko attiecību jomu. Dzīvei cauri iet ar optimista-reālista skatu un pieturas pie dzīves moto - "Neuztici citam to, ko vari izdarīt pats. Un labāk".

  sanita.meijere@altas.lv+371 66 100 650