Altas IT komanda

 

Company team

Māris Baltbergs

Valdes priekšsēdētājs

Māris jau gandrīz divas desmitgades strādā pārdošanā, no tām 15 gadus drošības jomā. Viens no IP tehnoloģiju inovatoriem Baltijas valstīs. Māris ir labs palīgs pārdošanā un partnerattiecību veidošanā. Ja plānojat jaunu sadarbību, aicinat Māri piedalīties un jūsu uzņēmuma izredzes pievienot jaunu klientu būtiski uzlabosies.

  maris.baltbergs@altas.lv, +371 66100650

Company team

Gatis Ošiņš

Tehniskais direktors

Gatis ir viens no Altas IT "dinozauriem" un pamatakmeņu licējiem. Tā kā IT lietas Gatim jau no bērnības bija vaļasprieks, tad var teikt, ka hobijs ir kļuvis arī par ikdienas darbu. Gata lielākais dārgums ir ģimene un draugi. Ārpus darba Gata hobiji ir sports (gan sportošana, gan līdzi jušana), aktīva atpūta un ceļošana. Ceļojuma galamērķim nav pārāk lielas nozīmes, jo galvenais ir laba kompānija.

  gatis.osins@altas.lv, +371 66100650

Company team

Oskars Pirags

Biznesa attīstības direktors


  oskars.pirags@altas.lv, +371 28627694

Company team

Krista Ramane

Mārketinga projektu vadītāja

Krista Altas IT komandā ir atbildīga par to, kā uzņēmums tiek reprezentēts partneriem, klientiem un ikvienam, kurš interesējas par uzņēmumu. Viņa regulāri pilnveido savas zināšanas ar mārketingu saistītajos jautājumos, jo, tāpat kā uzņēmums, vēlas nepārtraukti attīstīt arī personīgās zināšanas un prasmes, un mērķtiecīgi virzīties uz nosprausto mērķu sasniegšanu.

  krista.ramane@altas.lv, +371 26431276

Company team

Arnis Dmitruks

Servisa nodaļas vadītājs

Par tehnoloģijām Arnis sāka interesēties jau skolas laikā - sāka ar kalkulatora izjaukšanu (un salikšanu), kam sekoja arī televizors un dators. Mīl savu ģimeni un suņus, kā arī vienmēr ir atvērts komunikācijai ar līdzcilvēkiem un jauniepazītām personībām.
Kopumā Arnis Altas IT uzņēmumā ir tas cilvēks, pie kura droši var vērsties gadījumos, ja kāda tehnoloģija nestrādā kā nākas.

  arnis.dmitruks@altas.lv, +371 66100650

Company team

Ivars Nagainis

Servisa projektu vadītājs

 Aizrautība un "viegla roka" darbā ar dažādām IT sistēmām pavadījusi Ivaru jau kopš 1993. gada. Kamēr daudzus gadus nodarbošanās pamatvirziens bijis pavisam cits, paralēli izdevies būt "cilvēkam orķestrim" brīvajā laikā - no datortehnikas speciālista draugiem līdz apskaņotājam, gaismotājam un video tiešraides nodrošinātājam pasākumos.
Videonovērošanas aparatūras un programmatūras risinājumu tehniskā atbalsta projektu vadīšanas pieredze Altas IT komandā kopš 2018. gada. Piedalījies tādu klientu drošības sistēmu izstrādē un uzstādīšanā kā LMT, Tele2, K-Senukai, Neste, Orkla u.c.

  ivars.nagainis@altas.lv, +371 20033379

Company team

Gunda Rīdiņa

Pārdošanas speciāliste

Pārdošanas un klientu konsultēšanas jomā Gunda darbojas jau 6 gadus. Izglītība produktu dizainera kvalifikācijā, ļauj lieliski izprast klienta vajadzības un piemeklēt atbilstošāko risinājumu.

  gunda.ridina@altas.lv, +371 60007737

Company team

Aiga Boldāne

Biroja administratore

Profesionālajā vidē vislielāko gandarījumu Aiga gūst no ātri, precīzi un kvalitatīvi paveiktiem darbiem, turpretīm ikdienā ļaujas nesteidzīgai atpūtai un spēku atjaunošanai volejbola spēlē. Dzīves moto – “Your only limit is your mind”.

  altas@altas.lv, +371 66100650

Neatkarīgi no tā, cik izcils ir jūsu prāts vai stratēģija, ja jūs spēlējat solo spēli,
jūs vienmēr zaudēsiet komandai.
 
/Reids Hoffmans/

Jautājumi, komentāri, ieteikumi? Uzraksti mums! 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai