Par ALTAS IT un mūsu vērtībām

Uzticībā, stabilitātē un savstarpējā sapratnē
balstīta ilgtermiņa sadarbība

ALTAS IT SIA ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Baltijā sāka piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas transporta un IP videonovērošanai. Šobrīd kopā ar Lietuvas kolēģiem esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā un ieguvuši izcilu reputāciju.

ALTAS IT piedāvā drošības sistēmu distribūciju profesionāļiem, tādēļ strādājam tikai ar kvalificētiem, pieredzējušiem un uzticamiem savas nozares profesionāļiem. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un piedāvātajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū.

ALTAS IT Latvija ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem video novērošanas, transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē Baltijas valstīs. ALTAS Lietuvā lepojas ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada, savukārt ALTAS IT Latvija savu darbību uzsāka 2011.gadā. Esam vadošo videonovērošanas un drošības risinājumu ražotāju, piemēram, Hanwha Techwin, Mobotix, Genetec,  Digifort,  Emitlight,  Kentix,  Vanderbilt  u.c. oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs.

Pārliecība par kvalitāti

Viena no mūsu pamatvērtībām ir pārliecība par kvalitāti, jo mūsu komandā strādā pieredzējuši un sertificēti speciālisti, kas ar savām ilggadēji uzkrātajām zināšanām ir paši testējuši un pārbaudījuši produktus, kas ietverti Altas IT piedāvājuma klāstā.

Pārliecība rodas tad, kad konkrētie produkti kvalificējas noteiktiem Eiropas standartiem un mēs varam būt droši, ka mūsu sadarbības partneri ar mūsu piedāvājumu un risinājumiem būs apmierināti. Iepriekš minētais noteikti atspoguļojas arī uzteicamās atsauksmēs un ilgstošā sadarbībā ar mūsu klientiem, par ko mēs esam pateicīgi:

 Odoo • A picture with a caption

Godprātīga un cieņpilna attieksme

Šī ir tā pamatvērtība - godprātība, kas mūsu uzņēmumā tiek ļoti cienīta un novērtēta, jo šī vērtība raksturo ne tikai mūsu darbošanās pamatpricipus, bet arī to, ko labprāt sagaidām no mūsu esošajiem un potenciālajiem partneriem.

 Odoo • A picture with a caption

Atbildība par rezultātu

Atbildība par rezultātu ir neatņemama sastāvdaļa no mūsu ikdienas. Tā ir pamatvērtība, kas apliecina, ka mums rūp, lai viss iecerētais rezultētos tieši tā, kā plānots, sākot no mazākiem un beidzot ar lielajiem projektiem. Atbildība par rezultātu sevī noteikti ietver vēl divus atslēgvārdus - pietāte un pateicība, kas lieti noder ikdienas darbā. 
Mēs esam atbildīgi un tā ir vērtība, ar ko lepojamies.

Odoo • A picture with a caption

Ja Tu neturies pie savām vērtībam, kad tās tiek pārbaudītas,
tad tās nav vērtības. Tās ir aizraušanās. /Džons Stjuarts/

Kļūstiet par ALTAS IT sadarbības partneri vai klientu jau šodien!
Veidosim jaunu stabilu ilgtermiņa sadarbību!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai