Par ALTAS IT un mūsu vērtībām

Uzticībā, stabilitātē un savstarpējā sapratnē
balstīta ilgtermiņa sadarbība

SIA "ALTAS IT" ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Baltijā sāka piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas transporta un IP videonovērošanai. Šobrīd kopā ar Lietuvas kolēģiem esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā un ieguvuši izcilu reputāciju.

ALTAS IT piedāvā drošības sistēmu distribūciju profesionāļiem, tādēļ strādājam tikai ar kvalificētiem, pieredzējušiem un uzticamiem savas nozares profesionāļiem. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un piedāvātajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū.

SIA "ALTAS IT" ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem video novērošanas, transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē Baltijas valstīs. ALTAS Lietuvā lepojas ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada, savukārt Latvijā ALTAS IT  savu darbību uzsāka 2011.gadā. Esam vadošo videonovērošanas un drošības risinājumu ražotāju, piemēram, Hanwha Vision, Mobotix, Genetec,  Digifort, STid u.c. oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs.

Kvalitāte 

Viena no mūsu pamatvērtībām ir kvalitāte, ko nodrošinām saviem klientiem un sadarbības partneriem. Kāpēc mums tā ir vērtība? Jo esam pārliecināti, ka piedāvājot tikai kvalitatīvus produktus un pakalpojumus, kā arī sniedzot patiesu un kvalitatīvu informāciju apkalpošanā, iespējams panākt savstarpēju uzticību, cieņu un lojalitāti, kas sekmējas ilgtermiņa sadarbībā.

Mūsu komandā strādā pieredzējuši un sertificēti speciālisti, kas ar savām ilggadēji uzkrātajām zināšanām ir paši testējuši un pārbaudījuši produktus, kas ietverti ALTAS IT piedāvājuma klāstā. Tāpēc mūsu pārliecība par to, ka piedāvājam tikai kvalitatīvus produktus, kur konkrētie produkti kvalificējas noteiktiem Eiropas standartiem, ir neviltota. Līdz ar to mēs varam būt droši, ka mūsu sadarbības partneri ar mūsu piedāvājumu un risinājumiem būs apmierināti.

Viss iepriekš minētais noteikti atspoguļojas arī uzteicamās atsauksmēs un ilgstošā sadarbībā ar mūsu klientiem, par ko mēs esam pateicīgi.

 Odoo • A picture with a caption

Godīgums 

Šī ir tā pamatvērtība - godīgums, kas mūsu uzņēmumā tiek ļoti cienīta un novērtēta. Mēs ar šo vērtību apzīmējam cieņpilnu attieksmi vienam pret otru un bez tās nav iedomājama mūsu ikdiena, savstarpējās attiecības vai pat kāds darījums, jo šī vērtība raksturo ne tikai mūsu darbošanās pamatprincipus, bet arī to, ko labprāt sagaidām no mūsu esošajiem un potenciālajiem partneriem

 Odoo • A picture with a caption

Aizrautība 

Aizrautība ir neatņemama mūsu komandas īpašība un ikdienas sastāvdaļa. Tā ir vērtība, kuru cenšamies nodot ikvienam sastaptajam. Mēs rīkojamies dedzīgi, ar sajūsmu ejot uz mērķi - vienalga, vai tas ir mazs, vienkāršs pasūtījums vai individuāls "augstākās matemātikas" drošības sistēmu risinājums. Aizrautība pret darbu ir mūsu dzinējspēks un iedvesma vienlaikus.  Tāpēc tā ir arī pamatvērtība, kas apliecina, ka mums rūp, lai viss iecerētais rezultētos tieši tā, kā plānots.

Odoo • A picture with a caption

Ja Tu neturies pie savām vērtībam, kad tās tiek pārbaudītas,
tad tās nav vērtības. Tās ir aizraušanās. /Džons Stjuarts/

Kļūstiet par ALTAS IT sadarbības partneri vai klientu jau šodien!
Veidosim jaunu stabilu ilgtermiņa sadarbību!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai