SiPass vienotai drošības sistēmu pārvaldībai industriālos objektos

Vanderbilt elastīgā un pielāgojamā drošības pārvaldība, kas pilnībā pielāgojas Jūsu organizācijai un tās prasībām. Risinājums viegli iekļaujas korporatīvo klientu biznesa un drošības infrastruktūrā. 

UZZINĀT VAIRĀK

Vidē drošu pārvietošanās brīvību nodrošinās SiPass integrētais risinājums

SiPass integrētais risinājums: pārvietošanās brīvība drošā vidē!

Piekļuves kontroles sistēma, kas nodrošina augstu drošības līmeni. SiPass var izmantot arī, lai piekļuves kontroli, ielaušanās konstatēšanu un video novērošanu integrētu vienā kopējā sistēmā. Saziņa starp visiem sistēmas kontrolieriem notiek decentralizētā (P2P) režīmā, neatkarīgi no SiPass servera, tādēļ, ja savienojums ar serveri tiek pārtraukts, sistēmas darbība netiek ietekmēta. 

  Kāpēc ir nepieciešama piekļuves kontrole?

  Draudu novēršana
  Pieaug draudu un drošības pārkāpumu
  intensitāte un biežums
  Aizsardzība
  Uzņēmuma aktīvu, cilvēku un
  infrastruktūras aizsardzība
  Informācijas aprite
  Zināsiet, kas un kur atrodas Jūsu ēkā
  ārkārtas situācijas laikā

   Kur jau darbojas SiPass integrētais risinājums:

   Lielā cilvēku plūsma, kas raksturīga slimnīcām, kā arī zemu un augstu drošības jomu apvienojums var veidot elastīgu un lietotājam draudzīgu sistēmu
   Slimnīcas

   Slimnīcas vidē pieejamībai ir izšķiroša nozīme. Lielā cilvēku plūsma, kas raksturīga slimnīcām, kā arī zemu un augstu drošības jomu apvienojums var veidot elastīgu un lietotājam draudzīgu sistēmu, piemēram, izmantojot SiPass integrēto piekļuves kontroli. 

   Odoo - Sample 1 for three columns
   Augstskolas, studentu kopmītnes

   SiPass ir ideāli piemērots studiju videi, jo ​​tas ļauj viegli pārvaldīt piekļuvi vairākām ēkām ar atšķirīgām drošības prasībām. Īpaši noslogotos periodos, piemēram, studentu uzņemšanas laikā, tas var piešķirt piekļuves tiesības, izsniegt karšu numurus un apstrādāt daudz kartes.

   Odoo - Sample 2 for three columns
   Lidostas

   SiPass ir veidots, lai pārvaldītu lielu piekļuves kontroles plūsmu, kas lieliski noder lidostām. Nodrošina pilnīgu piekļuves kontroles un drošības risinājumu ar integrāciju videonovērošanas sistēmās un lidostas infrastruktūrā. Ar vienkārši lietojamo saskarni drošības darbinieki var viegli un efektīvi uzraudzīt drošību. 

   Odoo - Sample 3 for three columns
   Ražošana

   Drošība ir ārkārtīgi svarīga ražošanas/rūpniecības objektos. SiPass palīdz risināt arodveselības un darba drošības jautājumus, kontrolējot piekļuvi un veicot datu skaitīšanu tā, lai ārkārtas gadījumos būtu ātri un viegli sastādīt pulcēšanās ziņojumu un izsekot karšu īpašniekiem.

   Interaktīvas atskaites, operatora privilēģiju nošķiršana


   Viegli integrēt citas lietojumprogrammas, kā arī tehnisko nodrošinājumu


   Kartes lietotāja datu pārvaldība un tīmekļa saskarne

   Grafisks lietotāja interfeiss ērtai darbībai, pastāv pielāgošanas iespējas


   Dubultā uzraudzība, kā arī sistēma atbalsta lielu skaitu karšu turētāju un durvju


   Uzlabota drošības programmēšana (ASP)

   Ieguvumi no SiPass integrētā risinājuma:

   Moduļu sistēmas arhitektūra ļauj pielāgot ikviena objekta vajadzībām. Interaktīva atskaite nodrošina ātru sistēmas notikumu identificēšanu un to novērtēšanu.

   Uzlabota identitātes pārvaldība, izmantojot biometrisko integrāciju un DESfire, MIFARE kodēšana.

   Divkārša pārraudzība un durvju bloķēšana ļauj nodalīt konkrētas durvju grupas un nodrošina, ka, tad, kad vienas durvis ir atvērtas, pārējās nav iespējams atslēgt. 

   Intuitīvi izstrādāta programmatūra, kuru ir viegli lietot un pārvaldīt.

   Uzlabota trauksmes pārvaldība ļauj konfigurēt līdz pat 1000 trauksmes prioritātes līmeņiem. Moderna interaktīva ziņošana, atbalsts Salto bezsaistes komponentiem.

   Pielāgota drošības kontrole, izmantojot funkciju ASP (Advanced Security Programming). Darbojas esošā IT vidē, izmantojot TCP/IP, izmantojot WAN/LAN.


    

   Funkcijas

   Ziņojumu pārsūtīšanas opcija ļauj sistēmai automātiski nosūtīt pielāgotas īsziņas uz mobilajiem telefoniem vai galvenā personāla e-pasta adresēm ikreiz, kad tiek pārkāpta drošība vai notiek svarīgi notikumi.  Darbstacija ar iespējotu videonovērošanu ir spēcīga papildinājuma funkcija, kas ļauj skatīt IP vai analogo kameru videonovērošanas attēlus tieši klientam integrētajā SiPass risinājumā.


   Grafika

   Grafikas opcija ļauj noformēt, importēt un konstruēt pielāgotas grafiskās kartes. Drošības operatori tās izmanto, lai vizuāli apstrādātu trauksmes apstākļus un nepārtraukti uzraudzītu visu sistēmas punktu stāvokli. Apmeklētāju pārvaldības opcija ļauj to pašu grafisko lietotāja interfeisu, kas tiek izmantots pastāvīgajiem karšu īpašniekiem, izmantot arī apmeklētāju reģistrēšanai. 

   Ielaušanās modelis

   SiPass ielaušanās modulis nodrošina funkciju, kas nosaka ielaušanos. Kustības detektorus var tieši savienot ar SiPass integrēto risinājumu un to papildus var izmantot kā ielaušanās konstatēšanas sistēmu.  Tādā gadījumā vienus un tos pašus karšu lasītājus izmanto gan piekļuves kontrolei, gan ielaušanās noteikšanas sistēmas ieslēgšanai un izslēgšanai.

    Kas man patiks SiPass integrētajā risinājumā: 
    • Tīmekļa operētājsistēmai ir pilnīgi jauns, uz lietotāju vērsts dizains ar vienkāršu, pašsaprotamu struktūru un pogām. Tas ir veidots pēc jaunākajām HTML tehnoloģijām un datu pārsūtīšanai izmanto augstus drošības sakarus. 

    • SiPass integrētie papildu programmatūras moduļi ļauj pielāgot sistēmu gandrīz visām drošības prasībām. 

    • Fotoattēla ID un attēla pārbaudes iespēja uzlabo kartes turētāja uzskaites funkciju, padarot to pieejamāku.

    • Izmantojot laika un apmeklējumu lejupielādēšanu, ir viegli iegūt visus reģistrētos darbību datus SiPass integrētajā risinājumā. Datus var eksportēt sev ērtā laikā un apmeklētāja lietojumprogrammai atbilstošā formātā. 


    Ir viegli iegūt visus reģistrētos darbību datus SiPass integrētajā risinājumā, izmantojot laika un apmeklējumu lejupielādēšanu

             Lasītāji un kartes

             • Jebkuru Wiegand standarta lasītāju var savienot ar SiPass integrēto risinājumu, pateicoties pielāgotajam interfeisam.

             • SiPass integrētās sistēmas lasītājus var apvienot, lai izveidotu pielāgotu sistēmu ikvienas organizācijas drošības vajadzībām. Tādas funkcijas kā, piemēram, droša ielogošanās datorā, transportlīdzekļa identifikācija un bezskaidras naudas norēķini.

             • Pielāgotais Wiegand risinājums ļauj esošajām vietnēm bez problēmām veikt uzlabojumus bez nepieciešamības iegādāties jaunas kartes.

             • Mifare karšu tehnoloģija ļauj izmantot vienu karti dažādiem mērķiem, tostarp durvju atbloķēšanai un preču un pakalpojumu apmaksai. Pilnīga Mifare karšu kodēšana un profila konfigurēšana ir unikāla SiPass integrētā risinājuma iezīme.

             Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

             SiPass ir integrēts drošības sistēmu pārvaldības risinājums, kas apvieno draudu novēršanu, aizsardzību un informācijas apriti.

             SiPass integrējamo drošības platformu ar piekļuves kontroles, ielaušanās konstatēšanas un videonovērošanas elementiem visbiezāk izvēlas ražošanas uzņēmumi, slimnīcas, lidostas un industriālie objekti.

             Vanderbilt SiPass integrācijas galvenās priekšrocības ir visa objektā esošo sistēmu pārvaldība caur vienotu sistēmu (BMS, UATS, lifti, video, piekļuve u.c.). Šāds risinājums ļauj atvieglot un vieglāk pārvaldīt ikdienas procesus. Izvēloties šādu risinājumu tiek iegūta ne tikai operativitāte, bet ir nepieciešams mazāks cilvēku resurss objekta pārvaldībai.

             Jā, Vanderbilt SiPass drošības sistēmu pārvaldības risinājumi ir piemēroti objektiem ar augstām drošības prasībām. 

             Vanderbilt SiPass sniedz iespēju integrēt: Apsardzes sistēmas, piekļuves kontroles sistēmas, ugunsdrošības sistēmas, ēku vadības (BMS) sistēmas, videonovērošanas sistēmas, HR menedžmenta sistēmas, viesu menedžmenta sistēmas u.c. 

              PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

              Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

              Pierakstīties jaunumu saņemšanai