Piekļuves kontroles mākoņrisinājums - ACT365

Ērts un mūsdienīgs drošības risinājums - VANDERBILT ACT365 ir mākoņserverī balstīts piekļuves kontroles un integrētā video pārvaldības risinājums. Kontrolieri, kas tiek izmantoti kopā ar ACT365 mākoņpakalpojumu, nodrošina attālinātu piekļuvi un tūlītēju pārvaldību, lai aizsargātu Jūsu telpas un sniegtu daudz lielāku redzamību un kontroli pār īpašumu.

UZZINĀT VAIRĀK

ACT365: mobila drošība - jebkurā laikā un vietā no jebkuras ierīces

Piekļuves kontrole balstīta mākonī. Pārvaldi savu drošības sistēmu jebkur, jebkad un no jebkuras ierīces. Saņem un pārvaldi visus paziņojumus telefonā. Aplikācija pieejama Android un IOS sistēmās.

Visbiežāk tiek ieviesta, lai kontrolētu pieeju konferenču zālēm, sporta centros un zālēs, klubos, bāros, restorānos un citur.

KAM?

 • Kam produkts nepieciešams?
 • Medicīnas iestādes, militāras ēkas, datu centri - serveru telpas, bankas, naudas glabātuves (DUS, veikalu ķēdes), riska objekti, augstsprieguma objekti, HES, būvobjekti, viesnīcas, hosteļi, sporta klubi u.c.

KO?

 • Ko tas darīs?
 • Fiksēs cikos darbinieki ierodas/ pamet darba vietu
 • Fiksēs, ja kāds mēģinās tikt telpās, kur viņam nav piekļuve un neļaus iekļūt tajās
 • Optimizēs drošību
 • Viegli pārraudzīt objektus no jebkuras vietas

KĀ?

 • Kā produkts to realizēs ikdienas situācijā?
 • Tiek izmantoti augstākās kvalitātes drošības standarti.
 • Konfigurācija notiek caur mākoni, bet tīkla pārrāvuma gadījumā darbojas autonomi

KĀPĒC?

 • Kāpēc man produkts šobrīd nepieciešams?
 • Krīzes situācijās palielinās zādzību risks, līdz ar to komersantiem ir regulāri un pastiprināti jādomā par drošību sava uzņēmuma telpās un apkārt esošajā teritorijā. 

ALTAS IT!

 • Kādēļ ALTAS IT ir īstais sadarbības partneris?
 • Klienti ALTAS IT izvēlas sniegtās kvalitātes un produktu, kā arī risinājumu daudzveidības dēļ. 
 • Klients ne tikai nopērk iekārtu, bet veselu risinājumu kopumu!
 
 

Ieguvumi no ACT365 uzstādīšanas

Galvenās ACT365 priekšrocības

Nav nepieciešama papildu programmatūra

Viegli integrējams ar papildu risinājumiem

Aplikācija telefonā, datorā vai planšetdatorā

Draudzīgs interfeiss


Laika un apmeklējuma ziņojumi

Nav nepieciešams serveris uzturēšanai

Vairāku objektu vienlaicīga kontrole


Vienmēr saņemiet kartes īpašnieka video verifikāciju tiešsaistē

Odoo • Image and Text

Kādēļ mākonī balstīta drošība ir uzticama?

Mākonī balstīts ir termins, kas attiecas uz lietojumprogrammām, pakalpojumiem vai resursiem, kas lietotājiem pieejami pēc pieprasījuma, izmantojot internetu, no mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēja serveriem. ACT365 ir mākoņa piekļuves un integrēts video pārvaldības risinājums. Vanderbilt kā zīmolam un visiem tā klientiemdatu drošība ir ārkārtīgi svarīga,tāpēc tas tiek glabāts Microsoft Azure datu centrā Īrijā ar tikpat augstu aizsardzības līmeni kā banku nozarē.

Funkcionāls

Vairāku lietotāju un objektu vadība no vienas sistēmas, kā arī vienlaicīga objektu pārvaldība. Iespējams pievienot video novērošanu.

Kontrolējams

Atskaišu attēlošana (izsekojamība, piekļuves datu faili). Darba laika uzskaite - iespējams redzēt, cikos darbinieks ierodas. Ugunsgrēka ziņošana mobilajās ierīcēs un durvju atbloķēšana.

Drošs

Dati tiek uzglabāti Microsoft Azure, kas atbilst ES Datu aizsardzības regulas (95/46/EC) prasībām.

Mērogojams

ACT365 ir mērogojams ar iespēju attālināti pārvaldīt atsevišķas vietas, vai arī paralēli uzraudzīt vairākas vietas, izmantojot viegli lietojamu saskarni.

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Dati tiek glabāti Microsoft Azure datu centrā Dublinā, Īrijā. Tas ir Microsoft Azure Ziemeļeiropas reģiona datu centrs. Microsoft Azure atbilst ES Datu aizsardzības direktīvai (95/46/EC), kas ir saistīta ar personu aizsardzību attiecībā uz personu datu apstrādi un par minēto datu brīvu apriti. Dati tiek uzglabāti Īrijas datu centrā un netiek pārvietoti no šī datu centra, izņemot ārkārtīgi retos gadījumos, kas atrunāti minētajā direktivā.

ACT365 datubāzēm var piekļūt tikai no noteiktām un apstiprinātām IP adresēm kopā ar autentifikācijas parolēm.  Vanderbilt inženieriem nav noklusējuma piekļuves ACT365 datu bāzēm. Inženieri piekļūs ACT365 datubāzei tikai likumīga tehniskā atbalsta nolūkos un arī tikai ar vecākā inženiera uzraudzību. 

Dati pieder Jums. Tie tiek ievietoti ACT365 sistēmā, tostarp videonovērošanas materiāli, darbinieku informācija, žurnāla notikumi, piemēram, piešķirta vai liegta piekļuve, informācija par laiku un apmeklējumu. ACT neizmanto Jūsu datus un negūst no tiem informāciju. Dati Jums vienmēr būs pieejami vietnē www.act365.eu, izmantojot unikālo lietotājvārdu un paroli. 

Dati ir drošībā šādu iemeslu dēļ:

1. Tie tiek glabāti Microsoft Azure datu centros, kuri lepojas ar atbilstību datu aizsardzības un drošības standartiem. Tas ietver nepieciešamo fizisko un tīkla drošības protokolu ievērošanu.
2. Visi dati, kas pārvietojas uz un no datu centra, tiek šifrēti (2048 bitu SSL).
3. Ja vēlaties piekļūt datiem, Jums tiem jāpiekļūst, izmantojot vietni https: //, un vietne ir aizsargāta ar paroli.

Dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr Jūs izmantojat pakalpojumu ACT365. Ja izlemjat pārtraukt lietot pakalpojumu ACT365, dati tiks izdzēsti no Azure serveriem. 

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai