Piekļuves un darba laika kontrole uzņēmumiem

ACT Enterprise piekļuves un darba laika kontroles risinājumi palīdz kontrolēt 'autorizētu' un 'neautorizētu' personu vai apmeklētāju piekļuvi telpām un īpašumiem. Kvalitatīva piekļuves kontrole to dara pēc iespējas precīzāk un lietderīgāk. 

UZZINĀT VAIRĀK

     ACT - drošs ieguldījums Jūsu nākotnē

     Piekļuves sistēma ir diezgan sarežģīts, tomēr ērts veids, kā aizsargāt telpas vai ēkas,  mazinot nepieciešamību īpašumam piekļūt ar atslēgu. Piekļuves kontroles sistēmas instalēšana un uzturēšana ir vienkārša un tā neprasa daudz laika neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes. Tas ļauj Jums paveikt vairāk, vieglāk un īsākā laikā!

     ACT Enterprise piedāvā saderīgu lietotni gan Apple, gan Android lietotājiem reāllaika uzraudzībai, lietotāju pārvaldībai un administrēšanai no viedtālruņa.

     Piekļuves kontroles sistēmas instalēšana un uzturēšana ir vienkārša un tā neprasa daudz laika, neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes

     Vai zināji?

     • ACT sistēma ir saņēmusi vairākus nozares sertifikātus - nodrošinot ACT kā pielāgojamu risinājumu, kas apvieno augstākās klases piekļuves kontroli ar atpazīstamiem zīmoliem. 

     • Programmatūras funkcionalitāte ļauj pārvaldīt piekļuves kontroles sistēmu līdz 4000 durvīm (100 ar ACT Enterprise Lite) un līdz pat 50 datoru.

     Kur jau tiek izmantota ACT piekļuves kontrole?

     Odoo - Sample 1 for three columns
     Veselības aprūpe

     ACT elastīgums ļauj ērti pārvaldīt publiskas zonas un atļaut piekļuvi ierobežotām zonām, vienlaikus novēršot nesankcionētu piekļuvi.

     Odoo - Sample 2 for three columns
     Komercija un rūpniecība

     Droša vide klientiem un darbiniekiem ir jebkuras organizācijas galvenā prioritāte. Nodrošiniet drošu piekļuvi un ugunsdrošību!

     Odoo - Sample 3 for three columns
     Izglītība

     Studentiem un skolotājiem ikdienā nepieciešama piekļuve garderobēm, kabinetiem, pasākumu un sporta zālēm. ACT viedkaršu risinājumi nodrošina efektīvāko un drošāko tehnoloģiju izmantošanu skolās un augstskolās.

     Odoo - Sample 3 for three columns
     Transports

     Pastāvot globāliem draudiem gaisa un zemes transporta satiksmes mezglos, reāllaika uzraudzība palīdzēs personālam paaugstināt drošības līmeni.
     ACT programmatūra ir risinājums vairāku objektu pārvaldībai vienā vietā.
      

     Odoo - Sample 1 for three columns
     Valdība un pašvaldības

     Īpaši augsts drošības līmenis ir būtisks valdībai, militārām un nacionālās drošības ēkām. ACT nodrošinās aizsardzību pret krāpšanos ar čipiem un drošības pārkāpumiem. 

     Odoo - Sample 2 for three columns
     Būvniecība

     Skarba vide, kas saskaras ar tūlītējām briesmām un ekstremāliem laikapstākļiem. Būvlaukumos īpaši tiks novērtēts ACT lasītāju izturīgais korpuss un hidroizolācija. 

     Odoo - Sample 3 for three columns
     Atpūta

     Sākot ar desmitiem tūkstošu cilvēku stadionā spēles dienā un beidzot nelieliem fitnesa centriem. Izmantojiet ieejas un izejas ierakstus - ACT ir uzticams risinājums. 

     Odoo - Sample 3 for three columns
     Mazumtirdzniecība

     Bloķēšanas sistēmas, kas kontrolē piekļuvi kasēm, piegādātājus un to transportlīdzekļus, var pilnībā integrēt, izmantojot ACT produkcijas klāstu.

     6 iemesli, kādēļ izvēlēties ACT Enterprise:

     Novērš nevajadzīgas izmaksas

     Nav nepieciešams mainīt slēdzenes, ja, piemēram, atslēgas ir pazaudētas vai nozagtas

     Ērts

     Viegli atvienot piesaistītās kartes vai čipus, ja kādam no darbiniekiem ir jāliedz piekļuve

     'Drošākas' durvis

     Durvis var iestatīt tā, lai tās automātiski bloķējas mirklī, kad tās tiek aizvērtas

     Kontroles piekļuves tiesības un laiks

     Izlemiet, kad un kur personālam ir piekļuve uzņēmumam un tā telpām

     Ziņošana

     Uzziniet, kad un kur kāds atrodas telpās un sekojiet līdzi pārskatiem Jums ērtā laikā

     Trauksmju saraksts

     Uzturiet precīzu visu darbinieku sarakstu, piemēram, ugunsgrēka vai avārijas gadījumā 


      
      

     Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

     Piekļuves un darba laika kontroles sistēma ir automatizēta darba laika un telpu piekļuves uzraudzības sistēma, kas palīdz īstenot autorizētu personu piekļuvi telpām un īpašumiem, tai pat laikā reģistrē atrašanās ilgumu objektā.

     Darba laika un objektu piekļuves kontroles sistēma ACT Enterprise var tikt pielāgota ikvienas nozares un objekta drošības prasībām. Visbiežāk darba laika un piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšanu izvēlas veselības aprūpes, rūpniecības, transporta būvniecības un atpūtas nozares uzņēmumi, kā arī institūcijas un publiskās pārvaldes iestādes. 

     Viena no galvenajām tendencēm tirgū pēdējās desmitgades laikā ir atbildības palielināšanās uzņēmumu vadītājiem un direktoriem. Viņi ir atbildīgi ne tikai par piekļuves kontroli savai ēkai, bet arī par cilvēku veselību un drošību, kas tajā ienāk. Tāpat sistēmas 'spēku un dziļumu' palielina sapulces atskaites laika un apmeklējuma fiksēšanas funkcijas.

     ACT Enterprise mērogojamība ir no vienām līdz tūkstošiem durvju, ko turklāt ir viegli uzstādīt un lietot. 

     ACT Enterprise turpina augt, attīstīties un risināt problēmas ikvienam sistēmas lietotājam. Ir pilnveidota un izveidota viedtālruņa lietotne, izveidota integrācija ar Vanderbilt godalgoto SPC apsardzes un piekļuves kontroles ielaušanās noteikšanas sistēmu un integrācija ar bezvadu slēdzenēm. Vanderbilt vienmēr pievērš uzmanību tieši integrācijas jautājumiem un tam ir galvenā loma ACT Enterprise jaunākajā versijā.

     PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

     Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

        

     Pierakstīties jaunumu saņemšanai