Pielāgotie risinājumi

ALTAS IT rada saprātīgus, individuālus risinājumus, lai palielinātu uzņēmumu efektivitāti un produktivitāti. Vienlaikus mūsu izaicinājums ir meklēt pievienoto vērtību un pielāgoties izaicinājumiem, ar kuriem klienti saskaras ikdienas darbā. 

Slīkšanas uzraudzība peldbaseinos

SwimEye ir tehnoloģiski augsta līmeņa vizuālās novērošanas sistēma, kas paredzēta lietošanai peldbaseinos.

Dezinfekcijas stends - vārtu sistēma Gate 0

Daudzfunkcionāls dezinfekcijas stends - ieejas vārtu risinājums pilna auguma dezinfekcijai, temperatūras noteikšanai un ātrai cilvēku plūsmas organizēšanai.   

Termokamera ar sejas masku detekciju

Līdzās ķermeņa temperatūras mērīšanas funkcijai MOBOTIX kamerās tagad  ir iespējams ieprogrammēt arī sejas masku atpazīšanu.  

Kentix SmartScan temperatūras sensors

Pasaulē un jau arī Latvijā atzīts risinājums orgazināciju, mācību iestāžu un ražošanas uzņēmumos! Nebijis risinājums bezkontakta ķermeņa temperatūras mērīšanā. Ātri, ērti, intuitīvi un droši.

Slim Sensors jeb viedā pacientu uzraudzība

Risinājums uzņemas daudzus pacientu uzraudzības uzdevumus personāla vietā. Piemērota visa veida veselības aprūpes iestādēm. 

MOBOTIX risinājumi ražošanas nozarei

Piedāvājam kameras un risinājumus ražošanas procesa uzraudzībai, rūpniecisko objektu perimetra aizsardzībai un termokameras ražošanas uzņēmumiem.

MOBOTIX  risinājumi noliktavām

Piedāvājam MOBOTIX video sistēmas integrāciju ar noliktavu vadības sistēmu, kas vienkāršo, paātrina un automatizē noliktavas ikdienas darbību, tādējādi samazinot uzņēmuma darbības izmaksas.

MOBOTIX risinājumi transportam

Videonovērošanas sistēmas tiek pielāgotas klienta vajadzībām un transportlīdzekļa tipam. Iekārtas uzstāda tā, lai vadītājs nevarētu ietekmēt tās darbību,  savukārt aprīkojums netraucētu vadītājam. 

Rindu pārvaldība lidostām

Precīzi un efektīvi risinājumi ļauj analizēt klientu plūsmas trajektorijas, savukārt rezultāti palīdz optimizēt pakalpojumu kvalitāti. 

Kentix servera telpas monitorēšana 

Kibernoziedzības laikmetā datu fiziskā drošība kļuvusi par ikviena datu centra drošības prioritāti. Kentix OS ir viss, kas Tev nepieciešams, lai aizsargātu uzņēmuma datu infrastruktūru. 

Autonomās enerģijas risinājumi

Mobili, autonomi risinājumi strāvas padevei ārpus tīkla. Gatavi lietošanai uzreiz un jebkurā vietā.

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai