"ALTAS IT" SIA Sīkfailu politika


1. Informācija par izmantotajiem sīkfailiem  

1.1. Datu pārzinis Interneta tīmekļa vietnē izmanto sīkfailus (angļu. cookies), lai varētu atšķirt vienus Interneta tīmekļa vietnes lietotājus no citiem. Ar sīkfailu palīdzību Datu pārzinis tiecas nodrošināt patīkamāku pieredzi personām, kuras pārlūko Interneta tīmekļa vietni, kā arī pilnveidot pašu Interneta tīmekļa vietni.

1.2. Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kuri tiek glabāti Personas pārlūkprogammā vai ierīcē (personālajā datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā).

1.3. Interneta tīmekļa vietnē tiek izmantoti šādi “Google Analytics” sīkfaili:

Sīkdatne Mērķis Apraksts Uzglabāšanas laiks Nepieciešams
frontend_lang
Funkcionālais
Izmanto, lai saglabātu lietotāja valodas iestatījumus.
-

session_id
Funkcionālais
Izmanto, lai identificētu lietotāja sesiju.
3 mēneši

cookie_consent
Funkcionālais
Izmanto, lai saglabātu lietotāja piekrišanu.
1 mēnesis

_ga
Analītiskais
Izmanto, lai atšķirtu lietotājus.
2 mēneši

_gid
Analītiskais
Izmanto, lai atšķirtu lietotājus.
24 stundas

_gat
Analītiskais
Izmanto, lai pielāgotu pieprasījuma ātrumu.
1 minūte

_fbp
Analītiskais
Izmanto, lai atšķirtu lietotājus.
3 mēneši


1.4. Interneta tīmekļa vietnē izmantotie sīkfaili neļauj noteikt interneta tīmekļa vietnes lietotāja identitāti. Interneta tīmekļa vietnes apmeklēšana tiek reģistrēta anonīmi, atpazīstot personālo datoru, mobilo tālruni vai planšetdatoru un IP adresi, bet šāda savāktā informācija netiek sniegta trešajām pusēm, izņemot normatīvajos aktos paredzētos gadījumus.

1.5. Atverot Interneta tīmekļa vietni un uznirstošajā logā uzklikšķinot “Piekrītu”, pārlūkprogrammu izmantojošā persona piekrīt, ka sīkfaili tiks saglabāti viņa datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā.

1.6. Lai atceltu doto piekrišanu, pārlūkprogrammu izmantojošā persona var izdzēst vai nobloķēt sīkfailus, izvēloties attiecīgos iestatījumus savā pārlūkprogrammā, kas ļauj atteikties no visiem vai daļas sīkfailu. Jāatceras, ka, izmantojot tādus pārlūkprogrammas iestatījumus, kuri bloķē sīkfailus (ieskaitot nepieciešamus sīkfailus), personai var rasties problēmas, izmantojot visas vai daļu Interneta tīmekļa vietnes funkciju.

1.7. Sīkfailu savāktie Personas dati tiek apstrādāti, vadoties pēc Latvijas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma, Latvijas Republikas Elektronisko sakaru likuma, Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK, kā arī citu personas datu aizsardzību reglamentējošo normatīvo aktu nosacījumiem.

1.8. Vadoties pēc normatīvo aktu prasībām, Interneta tīmekļa vietnē tiek veikti drošības pasākumi, kuri nepieļautu nelikumīgu Personas datu atklāšanu un nelikumīgu to izmantošanu.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai