SkanDozis temperatūras un roku dezinfekcijas stends

Bezkontakta roku dezinfekcijas stends un ķermeņa temperatūras sensors tagad vienā risinājumā. Nav nepieciešams personāls - ātri, ērti un visas procedūras vienuviet.

UZZINĀT VAIRĀK

Vieta, kur sākas Tava drošība. Roku dezinfekcija un temperatūras mērīšana vienuviet.

SkanDozis temperatūras un roku dezinfekcijas sistēma sevī apvieno divas galvenās higiēnas un veselības prasības sabiedriskajā sektorā - tīras, dezinficētas rokas un pārliecību par drošu ķermeņa temperatūru.  Pielāgojies jaunajiem apstākļiem - izvēlies gudru, universālu un pārdomātu drošības risinājumu.  

Šī sistēma lietotājiem nodrošina ērtāko un ātrāko roku dezinfekcijas un temperatūras mērīšanas pieredzi, savukārt uzņēmumiem - vienkāršu un ekonomisku uzturēšanu. 


Piesakies demonstrācijai klātienē

Piesakies uz tikšanos un pārliecinies par bezkontakta roku dezinfekcijas un temperatūras mērīšanas sistēmas parocīgumu un citām priekšrocībām klātienē, mūsu birojā. Bezkontakta temperatūras sensors un roku dezinfekcijas ierīce tagad vienā risinājumā

Kāpēc izvēlēties SkanDozi? Priekšrocības

SkanDozis ir drošs un pamanāms bezkontakta roku dezinficēšanas un temperatūras mērīšanas risinājums, kas palīdz uzņēmumiem un sabiedriskām vietām abus procesus nodrošināt vienuviet, turklāt ērtākajā un ātrākajā iespējamajā veidā - bez personāla iesaistes un saskares ar priekšmetiem. SkanDozis roku dezinfekcijas stends uzlabo kopējo vides higiēnu uzņēmumā, gaumīgi iekļaujas interjerā un sekmē atbildīga uzņēmuma tēla veidošanu.
Pastiep roku tīrībai un higiēnai

Akurāti un tīri

Pilnībā automatizēts, gudrs ziepju dozēšanas risinājums - bez pudelītēm, notecējuša galda, paplātēm un nekārtības

Ekonomiski

Samazini dezinfekcijas līdzekļa patēriņu. SkanDozis ietilpība ir 5 litri - nodrošinot 10 000 lietošanas reizes.

Vienkārši

Iespēja izmantot dažādu ražotāju dezinfekcijas šķidrumus.

Uzpildi iekārtu, vienkārši samainot 5l kanniņas. 

Ieskaties sensorā drošai temperatūrai

Ērti un ātri

Temperatūru mēra daudzos acu un pieres punktos, tāpēc rezultātu var paziņot nepilnas 1 sekundes laikā. Veiktspēja pat 700 pers./stundā. 

Vienkārša un ātra montāža - izmantojot Poe savienojumu. 


Precīzi

Vairāk nekā 1000 mērījumu punktu acu un pieres zonā. Rezultātu gan audiāli, gan ar vizuāli paziņo LED signāljosla.

GDPR atbilstoši

Eiropas datu drošības regulai atbilstoša, jo nenotiek konkrētu personu fiksēšana un datu saglabāšana.


SkanDozis - roku dezinfekcijas stends kā labākais risinājums

Dizains un komforts

Pamanāms. SkanDozi ir viegli pamanīt jau no attāluma, atgādinot par vajadzīgajiem roku drošības pasākumiem - roku dezinficēšanu un ķermeņa temperatūras noteikšanu.  

Dizainiski elegants . Pateicoties gan izmēram, gan mūsdienīgi lakoniskajai formai un toņiem, stends   gaumīgi iekļausies jebkurā interjerā. Tiem, kas īpaši piedomā pie sava zīmola saskaņotības, piedāvājam to pielāgot vizuālajai identitātei.

Kvalitatīvs komforts. Izturīgs, stabils metāla korpuss, nodrošinot ilgtspējīgu noturību un kalpošanu pat vietās, kur paredzama liela cilvēku plūsma, drūzmēšanās.  Iespējams izmantot dažādu ražotāju dezinfekcijas šķidrumus un tos ļoti vienkārši, pašrocīgi nomainīt. 

  RAŽOTS LATVIJĀ 

Tieši tik vienkārša lietošana!

                    1

Ieliec plaukstu un sagaidi šķidrumu

                    2

               Berzē rokas               20 sekundes

                   3

Dodies pie  temperatūras sensora

                   4

Noņem brilles un    cepuri

                    5

Pieliecies virs iekārtas 15 - 30 cm attālumā;   gaidi gaismas un skaņas signālu

                      6

ZAĻŠ - dodies tālāk. SARKANS - gaidi tālākas instrukcijas! 


Kur noderēs?

SkanDozis būs gudrs ilgtermiņa risinājums kā darbiniekiem (birojos, bankās, noliktavās, veikalos utt.), tā klientiem un apmeklētājiem kultūras un sabiedriskās vietās (restorānos, kino, sabiedriskajā transportā, slimnīcās). Būtu grūti nosaukt vietu, kur šobrīd nav aktuāla roku higiēna un normāla ķermeņa  temperatūra!

 
 

Kas ir SkanDozis temperatūras un roku dezinfekcijas sistēma?

Laikā, kad darba vides un publiskās telpas apmeklējums nav iedomājams bez dažādu higiēnas un drošības prasību ievērošanas, divu produktu pārstāvji un radītāji Latvijā ir apvienojušies, lai radītu universālu, estētisku un īpaši ērtu  bezkontakta roku dezinfekcijas stendu un ķermeņa temperatūras noteikšanas risinājumu profilaksei pret sezonas un citiem vīrusiem.  Risinājums radies apvienojot bezkontakta  temperatūras mērīšanas sensoru Kentix SmartScan ar automatizētu  roku dezinfekcijas līdzekļa dozadoru Handbox,  kas abi atsevišķi jau paguvuši atvieglot darbu ēdināšanas iestādēs, skolās, slimnīcās, pārtikas ražošanas uzņēmumos un citur. 

Savukārt nosaukums radies izmantojot pirmās iekārtas  nosaukuma daļu  Skan  no angļu val. vārda  scan  un  otrās iekārtas nosaukuma daļu  Dozis  no ziepju dozēšanas procesa. Tā kā daļa produkta radīta un tandēms apvienots Latvijā, Altas IT pieņēma lēmumu nosaukumu latviskot, apvienojot to vienā skanīgā apzīmējumā SkanDozis.

Pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas, apmeklējot publisko telpu, bija novērojams zināms haoss un nekārtība. Lai dezinficētu rokas, bija  jāpieskaras virsmām, kuras aiztikuši teju visi iepriekšējie apmeklētāji. Uz zemes notecējis dezinfekcijas līdzeklis, netīrība un spēcīgs spirta smārds kļuva par nepatīkamu ikdienas parādību. Nemaz nerunājot par nelaimīgajiem iestāžu darbiniekiem, kuriem jāmēģina notvert visi apmeklētāji ar rokas termometriem, tādējādi kavējot savus ikdienas darbus un kļūstot neapmierinātiem, nelaipniem, un gribot - nevarēdami ievērot distanci. 

Esam pārliecināti, ka jaunās roku dezinfekcijas un ķermeņa temperatūras mērīšanas prasības var būt arī tīrs, vienkāršs un patīkams process!

SkanDozis radīts, lai preventīvi domātu par drošību, pilnībā izslēdzot kontaktēšanos ar virsmām, kā arī, lai tas būtu pamanāms no attāluma un labi  iekļautos  telpā vizuāli. Tāpat uzsākot idejas realizāciju bija svarīgi, lai šis būtu ērts un izdevīgs ilgtermiņa risinājums  arī no finanšu aspekta. 

SkanDozis - sistēmas tehniskā informācija un izmēri

Kentix temperatūras sensors - vienkārši un ērti lietojams

Pēc tam, kad cilvēks piegājis pie ierīces un 30 cm attālumā pie tās pietuvinājis seju, mērījums tiek apstiprināts tikai 0,6 sekunžu laikā. Pilns vienas personas pārbaudes cikls - pienākšana, mērīšana un atkāpšanās - ilgst vien aptuveni 3-5 sekundes. LED gaismas signāljosla parāda rezultātu ar zaļu vai sarkanu krāsu. Temperatūras mērījumu daudzos acu un pieres punktos nodrošina 1024 sensori. 

Pilnvērtīga sistēma savienošanai

Kentix SmartScan tiek piegādāts pilnā komplektācijā, kurā ietilpst sienas kronšteins, montāžas materiāli un vāciņi. Lai uzsāktu lietošanu, nepieciešams tikai lokālā tīkla savienojums ar PoE funkciju . Izmantojot šī tīkla savienojumu un integrēto HTTPS Web serveri, ierīce jebkurā laikā ir savienojama ar datoru, planšetdatoru vai viedtālruni. Tādējādi viegli var veikt konfigurācijas izmaiņas vai atjauninājumus.

Sensora izmēri ir tikai 120 x 120 x 47 mm. Visērtākajai un objektīvākajai lietošanai sensors jāuzstāda 110 –120 cm augstumā, kas arī izdarīts, apvienojot ar SkanDozis risinājumā. Iespējams izvēlēties labo, kreiso vai abus sānus. 
Kentix SmartScan bezkontakta ķermeņa termometrs                 
Roku dezinfekcijas stends SkanDozis

Roku dezinfekcijas stends

SkanDozis CENA 


Sistēmu iespējams  iegādāties:

  • gan pērkot uzreiz ( 1320,- EUR *bez PVN )

  • gan nomā vai līzingā.

* Altas IT nenodrošina dezinfekcijas šķidrumu iekārtas dozatoram. 

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, sazinies ar mums         

JAUNUMS tirgū! Tagad dezinfekcija pavisam citā līmenī - pilnā augumā.  

Valstī izsludinātajā ārkārtas stāvoklī un pandēmijas laikā ikvienam uzņēmumam ir svarīgi nodrošināt, lai tā telpās netiktu ienestas vīrusa daļiņas, kā rezultātā saglabātos veselība darbiniekiem un uzņēmums varētu veiksmīgi turpināt darbu. Altas IT risinājums ir dezinfekcijas stends Gate0, kas sevī apvieno vairākas epidemioloģiskās drošības un higiēnas prasības vienlaicīgi, taču tagad parūpējoties par darbinieku un apmeklētāju dezinfekciju pavisam citā līmenī -  pilnā augumā. Gate0 dezinfekcijas sistēmas sniegtās iespējas jau ir guvušas atzinību Latvijas uzņēmumu vidū. 

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Roku dezinfekcijas stends un temperatūras mērīšanas sensors SkanDozis nodrošina ātru un ērtu bezkontakta roku dezinfekciju un ķermeņa temperatūras mērīšanu vienā iekārtā. Sensora daļā (logā zem apgaismojuma) saņem dezinfekcijas šķidruma devu, un, kamēr 20 sekundes berzē rokas,  stenda labajā pusē nomēri temperatūru, pieliecoties un ieskatoties temperatūras sensorā.  

Roku dezinfekcijas iekārtas SkanDozis ir piemērotas darbinieku un apmeklētāju apkalpošanai birojos, bankās un noliktavās, kā arī kultūras un sabiedriskās vietās - veikalos, sabiedriskās ēdināšanas vietās, slimnīcās un poliklīnikās.

Roku dezinfekcijas stends SkanDozis ir piemērots jebkura ražotāja dezinfekcijas šķidruma lietošanai. Taču tam jābūt šķidrajam, nevis gēlveida vai biezajiem dezinfekcijas līdzeklim. Tehniski der arī jebkāds % etilspirta sastāva, tomēr roku ādas saudzēšanas nolūkos neiesakām lietot stiprākus par 70-80% etilspirta. 

Optimāli bezkontakta roku dezinfekcijas stends paredzēts standarta 5 litru kanniņas ievietošanai. Taču iekšējais plaukts pieļauj arī augstāku kanniņu (6-7 litri), ja vien saglabājas tās platums.

Jā, bezkontakta roku dezinfekcija tiek veikta ar sensora palīdzību – tas izsniedz ~5 ml lielu dezinfekcijas šķidruma devu, novietojot roku izgaismotās stenda daļas centrā. 

Jā, instalējot ierīci, iespējams iestatīt brīvi izvēlētu temperatūras slieksni, no kura sensors signalizē par paaugstinātu temperatūru, piemēram, 37,0 oC. Taču ražotāja iestatītā temperatūra pēc noklusējuma ir 37,5 oC. 

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai