SkanDozis temperatūras un roku dezinfekcijas stends

Bezkontakta roku dezinfekcijas ierīce un ķermeņa temperatūras sensors tagad vienā risinājumā. Nav nepieciešams personāls - ātri, ērti un visas procedūras vienuviet.

sazinies ar mums

Vieta, kur sākas Tava drošība. Roku dezinfekcija un temperatūras mērīšana vienuviet.

SkanDozis temperatūras un roku dezinfekcijas sistēma sevī apvieno divas galvenās higiēnas un veselības prasības sabiedriskajā sektorā - tīras, dezinficētas rokas un pārliecību par drošu ķermeņa temperatūru.  Pielāgojies jaunajiem apstākļiem - izvēlies gudru, universālu un pārdomātu drošības risinājumu.  

Šī sistēma lietotājiem nodrošina ērtāko un ātrāko roku dezinfekcijas un temperatūras mērīšanas pieredzi, savukārt uzņēmumiem - vienkāršu un ekonomisku uzturēšanu. 


Piesakies demonstrācijai klātienē

Piesakies uz tikšanos un pārliecinies par bezkontakta roku dezinfekcijas un temperatūras mērīšanas sistēmas parocīgumu un citām priekšrocībām klātienē, mūsu birojā. Bezkontakta temperatūras sensors un roku dezinfekcijas ierīce tagad vienā risinājumā

Kāpēc izvēlēties SkanDozi? Priekšrocības

SkanDozis ir drošs un pamanāms bezkontakta roku dezinficēšanas un temperatūras mērīšanas risinājums, kas palīdz uzņēmumiem un sabiedriskām vietām abus procesus nodrošināt vienuviet, turklāt ērtākajā un ātrākajā iespējamajā veidā - bez personāla iesaistes un saskares ar priekšmetiem. SkanDozis stends uzlabo kopējo vides higiēnu uzņēmumā, gaumīgi  iekļaujas interjerā un sekmē atbildīga uzņēmuma tēla veidošanu.

Pastiep roku tīrībai un higiēnai

Akurāti un tīri

Pilnībā automatizēts, gudrs ziepju dozēšanas risinājums - bez pudelītēm, notecējuša galda, paplātēm un nekārtības

Ekonomiski

Samazini dezinfekcijas līdzekļa patēriņu. SkanDozis ietilpība ir 5 litri - nodrošinot 10 000 lietošanas reizes.

Vienkārši

Iespēja izmantot dažādu ražotāju dezinfekcijas šķidrumus.

Uzpildi iekārtu, vienkārši samainot 5l kanniņas. 

Ieskaties sensorā drošai temperatūrai

Ērti un ātri

Temperatūru mēra daudzos acu un pieres punktos, tāpēc rezultātu var paziņot nepilnas 1 sekundes laikā. Veiktspēja pat 700 pers./ stundā. 

Vienkārša un ātra montāža - izmantojot Poe savienojumu. 


Precīzi

Vairāk nekā 1000 mērījumu punktu acu un pieres zonā. Rezultātu gan audiāli, gan ar vizuāli paziņo LED signāljosla.

GDPR atbilstoši

Eiropas datu drošības regulai atbilstoša, jo nenotiek konkrētu personu fiksēšana un datu saglabāšana.


SkanDozi ir viegli pamanīt jau no attāluma tā gaumīgā dizaina dēļ

Dizains un komforts

Pamanāms. SkanDozi ir viegli pamanīt jau no attāluma, atgādinot par vajadzīgajiem roku drošības pasākumiem - roku dezinficēšanu un ķermeņa temperatūras noteikšanu. 

Dizainiski elegants. Pateicoties gan izmēram, gan mūsdienīgi lakoniskajai formai un toņiem, stends  gaumīgi iekļausies jebkurā interjerā.  Tiem, kas īpaši piedomā pie sava zīmola saskaņotības, piedāvājam to pielāgot vizuālajai identitātei.

Kvalitatīvs komforts. Izturīgs, stabils metāla korpuss, nodrošinot ilgtspējīgu noturību un kalpošanu pat vietās, kur paredzama liela cilvēku plūsma, drūzmēšanās.  Iespējams izmantot dažādu ražotāju dezinfekcijas šķidrumus un tos ļoti vienkārši, pašrocīgi nomainīt. 

  RAŽOTS LATVIJĀ 

Roku dezinfekcijas stends

Tieši tik vienkārša lietošana!

1

Ieliec plaukstu un sagaidi šķidrumu

2

Berzē rokas 20 sekundes

3

Dodies pie temperatūras sensora

4

Noņem brilles un cepuri

5

Pieliecies virs iekārtas 15-30 cm attālumā; gaidi gaismas un skaņas signālu

6

ZAĻŠ - dodies tālāk. SARKANS - gaidi tālākas instrukcijas! 


 


Kur noderēs? Roku dezinfekcijas stends

SkanDozis būs gudrs ilgtermiņa risinājums kā darbiniekiem (birojos, bankās, noliktavās, veikalos utt.), tā klientiem un apmeklētājiem kultūras un sabiedriskās vietās (restorānos, kino, sabiedriskajā transportā, slimnīcās). Būtu grūti nosaukt vietu, kur šobrīd nav aktuāla roku higiēna un normāla ķermeņa  temperatūra. 

 
 

Kas ir SkanDozis temperatūras un  

roku dezinfekcijas sistēma?

Laikā, kad darba vides un publiskās telpas apmeklējums nav iedomājams bez dažādu higiēnas un drošības prasību ievērošanas, divu produktu pārstāvji un radītāji Latvijā ir apvienojušies, lai radītu universālu, estētisku un īpaši ērtu  bezkontakta roku dezinfekcijas un ķermeņa temperatūras noteikšanas risinājumu profilaksei pret sezonas un citiem vīrusiem.  Risinājums radies apvienojot bezkontakta  temperatūras mērīšanas sensoru Kentix SmartScan ar automatizētu  roku dezinfekcijas līdzekļa dozadoru Handbox,  kas abi atsevišķi jau paguvuši atvieglot darbu ēdināšanas iestādēs, skolās, slimnīcās, pārtikas ražošanas uzņēmumos un citur. 

Savukārt nosaukums radies izmantojot pirmās iekārtas  nosaukuma daļu  Skan  no angļu val. vārda  scan  un   otrās iekārtas nosaukuma daļu  Dozis  no ziepju dozēšanas procesa. Tā kā daļa produkta radīta un tandēms apvienots Latvijā, Altas IT pieņēma lēmumu nosaukumu latviskot, apvienojot to vienā skanīgā apzīmējumā SkanDozis.

Pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas, apmeklējot publisko telpu, bija novērojams zināms haoss un nekārtība. Lai dezinficētu rokas, bija  jāpieskaras virsmām, kuras aiztikuši teju visi iepriekšējie apmeklētāji. Uz zemes notecējis dezinfekcijas līdzeklis, netīrība un spēcīgs spirta smārds kļuva par nepatīkamu ikdienas parādību. Nemaz nerunājot par nelaimīgajiem iestāžu darbiniekiem, kuriem jāmēģina notvert visi apmeklētāji ar rokas termometriem, tādējādi kavējot savus ikdienas darbus un kļūstot neapmierinātiem, nelaipniem, un gribot - nevarēdami ievērot distanci. 

Esam pārliecināti, ka jaunās roku dezinfekcijas un ķermeņa temperatūras mērīšanas prasības var būt arī tīrs, vienkāršs un patīkams process!

SkanDozis radīts, lai preventīvi domātu par drošību, pilnībā izslēdzot kontaktēšanos ar virsmām, kā arī, lai tas būtu pamanāms no attāluma un labi  iekļautos  telpā vizuāli. Tāpat uzsākot idejas realizāciju bija svarīgi, lai šis būtu ērts un izdevīgs ilgtermiņa risinājums  arī no finanšu aspekta. 

SkanDozis sistēmas tehniskā informācija un izmēri

Kentix temperatūras sensors - vienkārši un ērti lietojams

Pēc tam, kad cilvēks piegājis pie ierīces un 30 cm attālumā pie tās pietuvinājis seju, mērījums tiek apstiprināts tikai 0,6 sekunžu laikā. Pilns vienas personas pārbaudes cikls - pienākšana, mērīšana un atkāpšanās - ilgst vien aptuveni 3-5 sekundes. LED gaismas signāljosla parāda rezultātu ar zaļu vai sarkanu krāsu. Temperatūras mērījumu daudzos acu un pieres punktos nodrošina 1024 sensori. 

Pilnvērtīga sistēma savienošanai

Kentix SmartScan tiek piegādāts pilnā komplektācijā, kurā ietilpst sienas kronšteins, montāžas materiāli un vāciņi. Lai uzsāktu lietošanu, nepieciešams tikai lokālā tīkla savienojums ar PoE funkciju. Izmantojot šī tīkla savienojumu un integrēto HTTPS Web serveri, ierīce jebkurā laikā ir savienojama ar datoru, planšetdatoru vai viedtālruni. Tādējādi viegli var veikt konfigurācijas izmaiņas vai atjauninājumus.

Sensora izmēri ir tikai 120 x 120 x 47 mm. Visērtākajai un objektīvākajai lietošanai sensors jāuzstāda 110 –120 cm augstumā, kas arī izdarīts, apvienojot ar SkanDozis risinājumā.  Iespējams izvēlēties labo, kreiso vai abus sānus. 

Kentix SmartScan bezkontakta ķermeņa termometrs                 

Roku dezinfekcijas stenda

SkanDozis CENA 

Sistēmu iespējams  iegādāties:

  • gan pērkot uzreiz ( 1270,- EUR *bez PVN )

  • gan nomā vai līzingā.

* Altas IT nenodrošina dezinfekcijas šķidrumu iekārtas dozatoram. 

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, sazinies ar mums        

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?