SOUNDAROUND iebūvējams bezvadu vadības bloks

Izbaudiet savu iecienīto mūziku visdaudzveidīgākajā un jautrākajā veidā. Iedomājieties izcilu Hi-Fi audio skaņas kvalitāti un iespēju klausīties jebkuru dziesmu tad un tur, kur vēlaties. Mūsu SOUNDAROUND bezvadu sistēmas daudzpusība nodrošina bezvadu mūzikas atskaņošanas prieku visā mājā vai uzņēmumā. 

Kontrole ir vienkārša — izmantojot AllPlay Jukebox lietotni. Lietotne ļauj piekļūt mūzikas bibliotēkai, straumēt mūziku no interneta, izbaudīt mūzikas pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, klausīties dažādas dziesmas dažādās telpās, kontrolēt vienu telpu vai visas vienlaikus, kā arī neatkarīgi pielāgot skaņas līmeni.

Piedzīvojiet neaizmirstamu skaņas pieredzi. Piepildiet māju vai darba vietu ar izcilu skaņu un izbaudiet iecienītāko mūziku.

SOUNDAROUND klāsts iekļauj sienā iebūvējamo bezvadu SOUNDAROUND vadības bloku, kā arī atsevišķi izmantojamos bezvadu skaļruņus SA 30 W un 50 W.

Sīkāk par lietošanu:  

Bezvadu SOUNDAROUND vadības bloks ir paredzēts iebūvēšanai sienā. Atsevišķi izmantojamie SOUNDAROUND bezvadu skaļruņi SA 30W un SA 50W ir papildus iegādājami, ērti pārvietojami produkti.

SOUNDAROUND kontrolieris dod iespēju izvēlēties starp trim audio avotiem: Wi-Fi, Bluetooth un pieejas portu. Tas ir pēc pasūtījuma izgatavots audio risinājums. Tas ir atvērta tipa un nozīmē to, ka varat brīvi izvēlēties skaļruņus atbilstoši sava projekta specifiskajām dizaina vajadzībām.

SOUNDAROUND kontrolieris piedāvā izmantot Bluetooth mūzikas straumēšanai, tādēļ izvēlnes klāsts aptver ne tikai AllPlay Jukebox lietotnes sniegtās iespējas, bet arī mūzikas tiešu atskaņošanu no, piemēram, Pandora, Youtube vai Spotify bezmaksas aplikācijām.

Bet tas nav viss — kad savienojat iekārtu pārī, izmantojot Bluetooth, varat tālāk straumēt Bluetooth ar AllPlay Jukebox lietotnes palīdzību pārējās mājas vai biroja telpās, un pārveidot Bluetooth signālu par MULTIROOM sistēmu. Šī iespēja attiecas arī uz audio pieslēgšanas opciju.

SOUNDAROUND bezvadu skaļrunis

Izbaudiet savu iecienīto mūziku visdaudzveidīgākajā un jautrākajā veidā. Iedomājieties izcilu Hi-Fi audio skaņas kvalitāti un iespēju klausīties jebkuru dziesmu tad un tur, kur vēlaties. Mūsu SOUNDAROUND bezvadu sistēmas daudzpusība nodrošina bezvadu mūzikas atskaņošanas prieku visā mājā.

Kontrole ir vienkārša — izmantojot Qualcomm AllPlay Jukebox lietotni. Tā ļauj piekļūt mūzikas bibliotēkai, straumēt mūziku no interneta, izbaudīt mūzikas pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, klausīties dažādas dziesmas dažādās telpās, kontrolēt vienu skaļruni vai visus skaļruņus vienlaikus, kā arī pielāgot skaņas līmeni.

Piedzīvojiet neaizmirstamu skaņas pieredzi. Piepildiet savu māju ar izcilu skaņu un izbaudiet iecienītāko mūziku.

Sīkāk par lietošanu:  

Mūsu skaļruņi ir eleganti izstrādāti ar pievilcīgām formām un izcilu apdari. Tie iederas gan mūsdienīgā, gan klasiskā interjerā. Spēcīgi, izturīgi un enerģijas pilni — tie ir ideāli piemēroti jebkura izmēra telpai. Izvēlieties SA 50W vai SA 30W vai apvienojiet abus, lai nodrošinātu lielāku skaļumu un klausītos iedvesmojošos mūzikas ritmos. Atcerieties, ka varat kontrolēt vienu skaļruni, pārsūtīt mūziku uz vairākiem atsevišķiem skaļruņiem vai sagrupēt tos visus kopā.

Pievienojiet skaļruņa barošanas vadu galvenajai iekārtai (mains) un atrodiet SOUNDAROUND signālu,  iekārtas bezvadu tīkla (Wi-Fi) iestatījumos. Kad to izvēlēsieties, automātiski parādīsies pierakstīšanās lapa, kur iespējams izvēlēties nosaukumu, ar kādu definēt skaļruņa atrašanās vietu, kā arī iespējams pievienoties bezvadu tīklam. Atcerieties: lai nodrošinātu pareizu darbību, skaļruni un iekārtu nepieciešams pieslēgt pie viena un tā paša bezvadu tīkla. Ja iekārta kāda iemesla dēļ neatpazīst bezvadu signālu, varat to saslēgt ar tīklu, piespiežot WPS pogu uz rūtera un SET pogu skaļruņa aizmugurē. Pēc savienošanas atveriet lietotni un izvēlieties skaļruni, un nekavējoties varēsiet izbaudīt mūzikas pasauli no savas mūzikas bibliotēkas (mūzikas pakalpojumiem, savienojamām lietotnēm, piemēram, Spotify Premium, iecienītajām radio stacijām no AllPlay interneta radio, kā arī citām lietotnēm) un, ja vēlaties, pieslēgt citas iekārtas, izmantojiet audio pieslēgšanas iespēju. Viegli iespējams paplašināt audio sistēmu, pieslēdzot vairāk skaļruņu. Izpildiet to pašu procedūru, lai tos pievienotu iekārtai, un tad pārvaldiet visus skaļruņus ar vienu lietotni.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai