STid piekļuves kontroles lasītāji

Vadošais bezkontakta drošības tehnoloģiju ražotājs, kas nodrošina augstākās kvalitātes risinājumus, ko apstiprinājušas vairākas neatkarīgas sertificētas organizācijas. Ņemot vērā nozares pastāvīgo attīstību, produkti ir modulāri un pielāgojami, lai veiktu jebkurus atjauninājumus un pievienotu papildus funkcijas. Tas viss ietaupa laiku UN izmaksas. 

UZZINĀT VAIRĀK

Cilvēku, īpašumu un datu aizsardzība, izmantojot drošu identifikāciju un piekļuves kontroli

STid piekļuves kontroles risinājumu un pakalpojumu klāsts nodrošina visaptverošus bezkontakta identifikācijas risinājumus ar lasītājiem un tradicionālus vai virtualizētus akreditācijas datus, pārveidojot klientu vidi vienotā drošības zonā.

Ar saviem risinājumiem STid palīdz uzņēmumiem, valsts pārvaldei un industrijām visā pasaulē nodrošināt vieglu un drošu digitālās identitātes pārvaldību, izstrādājot viedus identifikācijas risinājumus, kuru pamatā ir vismodernākās RFID, NFC, Bluetooth un IoT tehnoloģijas. 
Ar saviem risinājumiem STid palīdz uzņēmumiem, valsts pārvaldei un industrijām visā pasaulē nodrošināt vieglu un drošu digitālās identitātes pārvaldību
STid piekļuves kontroles risinājumu un pakalpojumu klāsts nodrošina visaptverošus bezkontakta identifikācijas risinājumus ar lasītājiem un tradicionālus vai virtualizētus akreditācijas datus, pārveidojot klientu vidi vienotā drošības zonā

1.

Kartes datu aizsardzība


Draudi: kopijas, modifikācijas

Pretpasākumi: droša šifrēšana, algoritmi publiskās atslēgas kriptogrāfijā EAL5 + mikroshēmās

2. 

Saziņas aizsardzība starp
karti un lasītāju

Draudi: ierakstīšana, pārtveršana, atskaņošana

Pretpasākumi: autentifikācija un šifrēšana

3.

Lasītāja aizsardzība pret
fiziskiem draudiem

Draudi: galveno datu aizstāšana, atkārtota atgūšana

Pretpasākumi: droša parametru ielāde un glabāšana, pašaizsardzība

4.

Saziņas aizsardzība ar sistēmu


Draudi: noklausīšanās, pārtveršanas atskaņošana

Pretpasākumi: autentifikācija un šifrēšana

 Vai zināji?

STid ir pirmais RFID ražotājs, kuru atzinušas par īpaši drošu un ir sertificējušas vairāku valstu drošības organizācijas (pirmā līmeņa drošības sertifikāts - CSPN) un, kas atbilst GDPR. Zīmols ir pazīstams ar savu produktu augsto drošības līmeni, kas saderīgi ar OSDP un SSCP. 

Odoo • Image and Text
Ir svarīgi ieviest uzlabotus drošības risinājumus identifikācijai un datu aizsardzībai

Augstākā drošības līmeņa piekļuves kontrole

Glabājot sensitīvus datus un palielinot mobilitāti uzņēmējdarbībā, ir svarīgi ieviest uzlabotus drošības risinājumus identifikācijai un datu aizsardzībai.

Izvēloties kartes/lasītāja risinājumu ir svarīgi, lai ir definētas vienkāršas pamatprasības:

 • neļaut trešajai pusei kopēt jūsu piekļuves kartes;

 • piekļuves karšu izveidošanā nav jābūt atkarīgam no trešās puses;

 • jāpalīdz novērst pilnvaru aizstāšanu vai atdarināšanu. 

Lai apmierinātu kritisko nozaru īpašās vajadzības, STid nodrošina arī virkni augstas drošības piekļuves kontroles lasītāju, kas atbilst Eiropas direktīvām (99/92/EC un 94/9/EC) un sertificētiem ATEX (EN60079) un IECEx.

ID karte - piekļuves atslēga
Tā ir pirmā drošības ķēdes saite, kurai jābūt vienveidīgai un konsekventai jeb - karte, lasītājs, sistēma. STid ļauj norādīt, izveidot un pārvaldīt šifrēšanas atslēgas, kas aizsargā jūsu datus. 

     Galvenās STid produktu grupas:

     Visvairāk apbalvotā piekļuves kontroles lasītāju sērija visā pasaulē - STid Architect

     STid Architect lasītāji: visvairāk apbalvotā piekļuves kontroles lasītāju sērija visā pasaulē

     Ar savu novatorisko Architect lasītāju klāstu STid ir izveidojis perfektu augstas drošības un inovāciju apvienojumu. Šis ir pirmais drošo RFID, NFC (HCE) un Bluetooth lasītāju modulārais diapazons, kas piedāvā gan elastību, gan vienkāršību.

     Architect lasītāju pamatā ir inteliģents RFID kodols (Bluetooth pēc izvēles), kuram ir pievienoti dažādi maināmi moduļi: karšu lasītājs, tastatūra, skārienekrāns, biometriskais pirkstu nospiedumu sensors, 1D un 2D kodu lasītājs (QR kods) un 125 kHz lasītājs, lai atvieglotu jūsu tehnoloģiskās migrācijas.

     STiD Architect lasītāju priekšrocības
     FUNKCIONĀLS

     Architect sēriju var pielāgot jūsu vajadzībām, piedāvājot optimālu risinājumu jebkurai situācijai un nodrošinot, ka funkcijas un drošības līmeņus var uzlabot visiem lasītājiem.

     IZTURĪGS

      Architect lasītāju dizains ir izstrādāts, lai izturētu skarbu vidi, darbotos ārā (IP65 līmenis) un ar augstu triecienizturību (IK10).
      DROŠS

     Patentētā aizsardzība pret viltojumiem pasargā sensitīvus datus un ir iespēja izdzēst autentifikācijas atslēgas. Atšķirībā no risinājumiem tirgū uz akselerometru balstītas tehnoloģijas uzticamība ir augstāka.

     PIELĀGOJAMS

     STid piedāvā virkni individualizēšanas iespēju, lai pielāgotu lasītāju korporatīvajai identitātei un pilnībā integrētu to objekta vidē.

     STid Architect QR kods: pārvaldiet apmeklētāju un klientu piekļuvi viegli

     Architect Blue daudztehnoloģiju RFID, NFC un Bluetooth Reader ir apvienots ar QR koda moduli, lai vienkāršotu visu jūsu biroju, autostāvvietu vai jebkuru ēku piekļuves (darbinieku/apmeklētāju) pārvaldību.

     Izmantojot Architect nav nepieciešams pievienot vairāk piekļuves kontroles sistēmu, lai uzņemtu klientus vai apmeklētājus. QR koda modulis lieliski integrējas esošajā STid Reader, lai uzstādīšana būtu vienkārša un estētiska. Pieejams baltā un melnā krāsā, lai iekļautos jūsu uzņēmuma dizainā. 

      STiD Architect riekšrocības
     DROŠS

     Unikāls piekļuves punkts fiziskajiem (MIFARE DESFire EV2 un EV3), virtuālajiem vai QR kodu akreditācijas datiem (Data Matrix, Code 128/Aztec).

     SAVIENOJAMĪBA
     Savietojams ar viedtālruņiem vai viedpulksteņiem ar lietotni STid Mobile ID.
      VEIKTSPĒJA

     Augstas lasīšanas veiktspējas: ātra lasīšana visos apstākļos (iekšējā/ ārējā, saules gaismā un tumsā).

     JAUDA

     Lieljaudas: IP65 līmenis, Vandal-proof & IK08 sertificēts.

     STid SPECTRE uzlabos Jūsu ikdienu, jo noteikti parūpēsies par ātru, ērtu un vienkāršu kontroli 4 atsevišķām transportlīdzekļu joslām

     STid SPECTRE: stress-free piekļuves risinājums autostāvvietas barjerām

     Noslogotākajā laikā vairs nebūs satiksmes rindu vai sastrēgumu. SPECTRE UHF nodrošina gan ātrumu, gan drošību jūsu autostāvvietu barjerām, tādējādi uzlabojot jūsu ikdienas pieredzi. 

     Savienojiet līdz pat 4 antenām tikai ar 1 SPECTRE Reader, lai risinātu visgrūtākās drošības problēmas un atpazītu dažādos transportlīdzekļus. Vienkārši un viegli kontrolējiet piekļuvi 4 atsevišķām transportlīdzekļu joslām.

     Intuitīvi viegli lietojams. Pēc uzbūves tas ir diskrēts, konfigurācijā elastīgs, drošs un šifrēts saziņā. Uzlabots ātrums un drošība vienā risinājumā!

      STiD SPECTRE Priekšrocības
     PRECIZITĀTE

     Vienmērīga un droša identifikācija: tirgū labākie lasīšanas rādītāji (līdz 14 m) un ātra identifikācija.

     PIELĀGOJAMS

     Pilnībā pielāgojams
     - 1 lasītājs, lai pārvaldītu līdz 4 transportlīdzekļu joslām ar 4 savienotām antenām.
      IZTURĪGS

     Izturīgs dizains  (sertificēts IK10, IP66).

      INTEGRĀCIJA

     Viegla integrācija ar visām piekļuves kontroles sistēmām un interfeisu
     + daudzprotokolu (Wiegand, OSDP).

     STid Mobile ID: mobils un instinktīvs piekļuves kontroles risinājums

     STid Mobile ID lietojumprogramma aizstāj jūsu piekļuves kartes Android un iOS viedtālruņos, ļaujot jums pievienot vai aizstāt tradicionālās kartes, digitalizējot visas piekļuves kartes unikālā mobilajā lietojumprogrammā. 

     Sistēma pārvalda darbinieku fizisku piekļuvi, apmeklētāju uzņemšanu, piekļuvi autostāvvietai. Viedtālrunis, vienkārši ieslēdzot un pat tālruņa zvanu laikā, kļūst par identifikācijas līdzekli, kas piedāvā 6 instinktīvus identifikācijas režīmus (nododot roku vai viedtālruni lasītāja priekšā, pieskaroties viedtālrunim, izmantojot Apple Watch). Piekļuve ēkām tiek kontrolēta atbilstoši lietotāja profilam, ar iespēju piešķirt, atjaunināt vai atsaukt tūkstošiem piekļuves ar vienu klikšķi.

     STid Mobile ID - sistēma lieliski pārvalda darbinieku fizisku piekļuvi, apmeklētāju uzņemšanu, piekļuvi autostāvvietai
     STiD Mobile ID piekšrocības:
     DROŠS

     STid apliecina nevainojamu end-to-end drošību starp akreditācijas datiem un lasītāju, kā arī starp lasītāju un kontrolieri/ lokālo procesoru ar sistēmām.

     BEZMAKSAS LIETOJUMPROGRAMMA

     STid Mobile ID lietojumprogramma ir bezmaksas: virtuālā karte ir gatava tūlītējai lietošanai, to veiksmīgi lejupielādējot.
      ZEMĀKAS IZMAKSAS

     Viena virtuālā karte ir
     no 2 līdz 5 reizēm lētāka nekā fiziskā karte.

     INDIVIDUALIZĒŠANA

     Virtuālās kartes var viegli personalizēt tiešsaistē, izmantojot uzņēmuma korporatīvo identitāti (logotipu, izkārtojumu, krāsas utt.).

     STid inteliģentie risinājumi instrumentu un ieroču uzskaitei

     BE.TOOLS

     Automatizēts instrumentu izsekošanas un pārvaldības risinājums ražotājiem. Tas ir aparatūras un programmatūras risinājums, kas izstrādāts, lai nodrošinātu un vienkāršotu darbarīku un aprīkojuma pārvaldību industriālā vidē (ražošanas rūpnīcās un veikalos, jūrniecības, automātikas u.c. nozarēs). 

     BE.WEAPONS

     Digitālais bruņojuma pārvaldības risinājums policijas spēkiem. Tas ir aparatūras un programmatūras risinājums, kas īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu un vienkāršotu visu policijas spēku (pašvaldības policijas, valsts policijas, speciālo spēku u.c.) ieroču noliktavu pārvaldību.

     Ieguvumi:

     Inventāra neatbilstību novēršana (iztrūkumi u.tml.)

     Viss ērti pārvaldāms un tiek novērstas cilvēciskas kļūdas iespēja


     Resursu ietaupīšana, kā arī izvairīšanās no svarīgu dokumentu pazušanas

     Par 50% palielinās saņemšanas/atgriešanas operācijas ātrums

     100% atbilstība visiem spēkā esošajiem noteikumiem

     Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

     STid piedāvā bezkontakta identifikācijas risinājumus, kas padara piekļuves kontroli pieejamāku, nemazinot drošību. Piekļuves kontroles lasītāju priekšrocības sniedz automātiski pārī savienoti lasītāji un tradicionāli vai virtualizēti akreditācijas dati, neuztraucoties par konfigurācijām vai kodēšanas iestatījumiem.

     STid piedāvā vairākus piekļuves kontroles lasītāju veidus: ID karte, PIN kodu karšu lasītājs, QR kodu lasītājs, biometriskais lasītājs, Bluetooth lasītājs un dubultā verifikācija (visas uzskaitītāsiespējas izmanto sinhroni).

     Piekļuves kontroli parasti izmanto tirdzniecības centros, loģistikas noliktavās, viesnīcās, tirdzniecības centros, ražošanas ēkās, būvēs ar paaugstinātu drošību un citur. Tos iespējams izmantot aktuālajā cilvēku uzskaitē objektos, evakuēšanās gadījumos, darba laika fiksēšanas un atskaites veidošanā, veicot apmeklētāju menedžmentu, autostāvvietu uzraudzību, kā arī, lai veiktu Covid-19 kontaktpersonu uzskaiti.

     STid nodrošina arī virkni augstas drošības piekļuves kontroles lasītāju, kas atbilst Eiropas direktīvām (99/92/EC un 94/9/EC) un sertificētiem ATEX (EN60079) un IECEx.

     STid piekļuves kontroles lasītāji ar dažādiem maināmiem moduļiem: karšu lasītājs, tastatūra, skārienekrāns, biometriskais pirkstu nospiedumu sensors, 1D un 2D kodu lasītājs (QR kods) un 125 kHz lasītājs, - ir izstrādāts pēc tehnoloģijas, lai tie izturētu skarbu vidi, darbotos ārā un būtu ar augstu triecienizturību.

     Visu var vienoti kontrolēt un pārvaldīt caur vienu programmnodrošinājumu. Noteikti jāņem vērā, ka šīs ir tikai dažas no pamatfunkcijām un nemaz nav iespējams uzskaitīt visus pielietojuma veidus, jo katrs objekts, katrs klients ir unikāls.

     PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA

     Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

     Pierakstīties jaunumu saņemšanai