Termokameras ķermeņa temperatūras mērīšanai

Mobotix termokameras piedāvā augstas izšķirtspējas termoattēlus ar modulāro duālās kameras sistēmu

Papildiniet savu perimetra aizsardzību un ugunsdrošības risinājumus ar tehnoloģiju, kas tikai nesen kļuvusi pieejama Latvijā. Šīs nokrišņu noturīgās MOBOTIX termokameras atpazīst un ieraksta objektus un cilvēkus, izmantojot siltuma raksturinformāciju — pat pilnīgā tumsā un vairāk nekā 100 m attālumā.

Termokameru pamatā ir modulārās sērijas M16 un S16, un tās pēc vajadzības var papildināt ar augstas izšķirtspējas attēla sensoru moduli. Papildus kompaktajam dizainam un elastīgajām uzstādīšanas iespējām, šīs termokameras izmanto arī MOBOTIX inteliģentā video funkcijas. Objekti tiek atpazīti, izmantojot MxActivitySensor, un tas notiek ar perfektu precizitāti. MOBOTIX termokameras var automātiski nosūtīt ziņu, ja temperatūra noteiktajā ekspozīcijas zonā atšķiras no iestatītā standarta vai kontrolrobežas. Tās ir ārkārtīgi efektīvas, jo jau agrīnā stadijā atpazīst dzīvībai bīstamus karstuma avotus.

Šobrīd, Covid-19 izraisītās situācijas atrisinājumu gaidot, termokamera kļūst par nozīmīgu atsvaru tieši cilvēku ķermeņa temperatūras mērīšanai. Katra darbinieka fiziska temperatūras mērīšana prasa papildu laiku un ne vienmēr sniedz gaidīto rezultātu, tādēļ uzņēmumam nepieciešams efektīvāks risinājums. Mobotix termokameru risinājumi, cilvēkam šķērsojot noteiktu zonu, uzreiz nosaka viņa ķermeņa temperatūru, bez kavēšanās ielaižot uzņēmumā tos darbiniekus, kuriem nav konstatēta paaugstināta temperatūra, un apturot tos, kuri nedrīkst doties uzņēmumā, ja viņiem ir drudža pazīmes. Papildus tam kameras joprojām pilda arī fiziskās drošības, perimetra aizsardzības un piekļuves kontroles funkcijas. 

Radās jautājums? Piesakieties sarunai ar mūsu projektu vadītāju un saņemiet piedāvājumu!

"Vispirms parūpējies par saviem darbiniekiem, un viņi parūpēsies par Tevi!" /Ričards Brensons/ 

Termokameras nomā un līzingā

Termokameras tagad arī nomā un līzingā! 

Ņemot vērā pieprasījumu un uzņēmēju augošo interesi par termokamerām darbinieku ķermeņa temperatūras mērīšanai, esam raduši iespēju divām norēķinu alternatīvām. 

Nomas piedāvājums. Nodrošina Altas IT, slēdzot nomas līgumu vismaz uz 3 mēnešiem.  Izmaksas no 480.00 EUR/ mēn.  +PVN , atkarībā no kameras komplektācijas. 

Līzinga piedāvājums. Sadarbībā ar GC Leasing Baltic (GRENKE Latvia). Slēdzot līgumu uz 36 mēnešiem.  Izmaksas no 153.00 EUR/ mēn.  + PVN. 

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, sazinies ar mums, minot uzņēmuma personāla apjomu, atrašanās vietu un vajadzīgo iekārtu skaitu

Mobotix M16 Thermal termokamera

M16 Thermal termokamera

Inteliģentā videonovērošanas sistēma ar integrētu augsta snieguma termoattēla sensoru sniedz labāko no M16 kameras dizaina. Pateicoties divām tieši blakus esošām lēcām, iespējams iegūt siltuma kartes pārklāšanos ar attēlu (termokamera un optiskā kamera), lai redzamajā attēlā noteiktu konkrētu karstuma punktu, piemēram, gruzdošu liesmu.

Mobotix M16 Thermal TR termokamera

M16 Thermal TR termokamera

“TR” apzīmē termisko radiometriju. Tas nozīmē, ka, papildus esošo MOBOTIX termokameru funkciju veikšanai, šīm kamerām ir arī kalibrēts termoattēla sensors, kas ļauj izmērīt siltuma radiāciju visā attēlā — līdz pat katram atsevišķam pikselim. MOBOTIX Thermal TR patērē mazāk nekā 8 vatus.

Mobotix S16 Thermal termokamera

S16 Thermal termokamera

MOBOTIX iepazīstina ar viselastīgāko, duālo termokameru pasaulē. Izmantojot sensoru vadus līdz 3 metru garumam, ar viegli paslēpjamo kameras moduli, iespējams savienot vienu vai divus pret laikapstākļiem noturīgos termsensoru moduļus. S16 kameras dizaina koncepts sniedz iespēju tās uzstādīt sevišķi nepamanāmi atbilstoši klienta vajadzībām un specifikai.  

Mobotix S16 Thermal TR termokamera

S16 Thermal TR termokamera

TR tehnoloģijas mērītās temperatūras vērtības var automātiski ierosināt kameras darbību (brīdinājuma signālu, zvanu, signāla vērtības aktivizāciju u.tml.), ja temperatūra pārsniedz iepriekš noteiktu individuālu aktivizācijas līmeni vai nokrītas zem tā. Visus iestatījumus var pielāgot ar kameras programmatūras palīdzību, izmantojot interneta pārlūkprogrammu.