Piekļuves kontroles sistēmas un apsardzes risinājumi

Vanderbilt piekļuves kontroles sistēmu princips ir pavisam vienkāršs. Primārais ir ļaut "autorizētiem" cilvēkiem piekļūt pareizos brīžos, pareizās vietās, kā arī "neautorizētiem" cilvēkiem to liegt. Vanderbilt piekļuves kontrole ļauj izveidot vienkāršas, neatkarīgas sistēmas. 

Vanderbilt piekļuves kontrole

Piekļuves kontroles sistēmas uzņēmumu un institūciju drošībai

Piekļuves kontrole uzņēmumos un iestādēs ir viens no nozīmīgākajiem fiziskās drošības risinājumiem, ļaujot kontrolēt kustību objektos gan individuālās telpas, gan telpu grupās. Mūsdienu prasībām atbilstoša piekļuves kontroles sistēma ne tikai spēj nodrošināt piekļuves aizliegumu, bet arī sniedz iespēju detalizēti noteikt piekļuves laikus konkrētām telpām un saglabāt datus par lietotāju ierašanos un došanos prom no objekta. Piekļuves kontroles sistēmas darbība lietotāja līmenī tiek nodrošināta ar piekļuves kartēm, čipiem un pirkstu nospiedumu lasītājiem, taču kontroles un pārvaldības funkcija tiek īstenota ar mākoņsistēmas programmatūras palīdzību. Nozīmīgi, ka piekļuves kontroles sistēmas sniedz iespēju iegūt un uzglabāt datus par darbinieku un apmeklētāju pārvietošanos objektos, ļaujot veikt apmeklējuma un pārkāpumu analīzi pēc nepieciešamības. Piekļuves kontroles sistēmu izmantošana ir kļuvusi par ierastu fiziskās drošības prasību uzņēmumos un iestādēs, taču visbiežāk piekļuves kontroles sistēmas izmanto valsts pārvaldes iestādes, veselības aprūpes iestādes, militārās iestādes, ražošanas un loģistikas uzņēmumi, kā arī viesmīlības pakalpojumu sniedzēji.

Piekļuves kontroles integrācijas risinājumi

Piekļuves kontroles sistēmu integrācijas iespējas nodrošina ne tikai plašu fizisko apdraudējumu pārvaldību un novēršanu, bet arī palīdz uzņēmumiem ieviest un attīstīt iekšējās kontroles un darba laika uzskaites sistēmas. Fiziskās drošības kontekstā, piekļuves kontroles risinājumi visbiežāk tiek integrēti ar videonovērošanas kamerām, termokamerām, apsardzes signalizāciju sistēmām un pat automašīnu stāvvietu barjerām. Šādas integrācijas sniedz iespēju uzņēmumiem un institūcijām nodrošināt pilnu perimetra aizsardzības apdraudējumu novēršanu un kontroli. Savukārt darba laika kontroles risinājumi vienlaikus iegūst un saglabā datus par darba laika izpildi - ierašanos un došanos prom no darba vietas. Plašajā kontroles sistēmu integrāciju klāstā ikviens uzņēmums vai institūcija var atrast savu drošības prasību izpildei piemērotāko risinājumu. Sazinieties ar ALTAS IT un piesakieties konsultācijai vai produktu demonstrējumam!

Vanderbilt piekļuves sistēmas

ALTAS IT saviem klientiem piedāvā pasaulē vadošā piekļuves kontroles sistēmu ražotāja Vanderbilt produkciju. Tieši šī ražotāja produkcija piedāvā iespēju ar augstākās kvalitātes risinājumiem aprīkot ne tikai mazus un vidējus uzņēmumus, bet arī augsta drošības līmeņa iestādes un infrastruktūtas objektus. Vanderbilt produktu klāstā pieejamas gan vienkāršotas single-user durvju lasīšanas kontroles sistēmas, gan komplicētas kustības un uzvedības kontroles un monitorēšanas sistēmas. Uzņēmums ir pazīstams ar tehnoloģijām un integrāciju risinājumiem, kas ne tikai palīdz sekmīgi novērst plaša spektra drošības apdraudējumu, bet arī ir ērti lietojamas un atbilst visām aktuālajām uzņēmumu pārvaldības prasībām. 

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Piekļuves kontrole ir fiziskās drošības risinājums, kas ierobežo, vai gluži pretēji autorizē, piekļuvi konkrētām telpām vai infrastruktūras objektiem.

Piekļuves kontroles sistēma veic lietotāja identifikāciju, lai piešķirtu vai liegtu piekļuvi noteiktām telpām vai telpu grupām. Vienlaikus piekļuves kontroles sistēmas var tikt aprīkotas ar dažādām integrācijām – darba laika uzskaiti, apsardzes sistēmu vai signalizāciju.

Piekļuves kontroles sistēmas monitorings tiek veikts ar mākoņpakalpojumu starpniecību. Atkarībā no sistēmas tipa. Var iedalīt vairākos segmentos:

a) tehniskā stāvokļa un tehnisko kļūdu monitorings,
b) lietotāju monitorings, aktīvie, limitētie, ar laika ierobežojumiem utt.,
c) telpu grupu monitorings ar tajā esošo cilvēku skaitu, paziņojumi par nesankcionētu piekļuves mēģinājumu vai informācija par evakuācijas punktā esošajiem vai vēl objektā palikušajiem cilvēkiem.

Monitorings tiek veikts ar pašdiagnostiku esošām piekļuves kontroles iekārtām, kuras ziņojumus nodot caur  sistēmas serveri - vai nu lokāli, vai arī caur mākoņtehnoloģiju, ja klients izvēlas neizmantot lokālo serveri.

Piekļuves kontroles sistēmas tiek uzstādītas publiskās pārvaldes institūcijās, paaugstināta drošības līmeņa infrastruktūras objektos un uzņēmumos, piemēram, viesnīcās, sporta klubos, būvobjektos, poliklīnikās, serveru telpās, bankās, DUS un mazumtirdzniecības vietās.  

Šāda tipa piekļuves kontroles sistēma ir mākoņserverī balstīts piekļuves kontroles un integrētā video pārvaldības risinājums, kura darbība nepieprasa datu uzglabāšanu fiziskā serverī. Tāpat iekārtas spēj darboties arī datu tīkla kļūmes gadījumā.

Vanderbilt piekļuves kontroles sistēmas var aprīkot gan ar karšu un čipu sistēmām, bluetooth, gan pirkstu nospiedumu vai sejas atpazīšanas funkciju.

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai