Videonovērošanas risinājumi

ALTAS IT videonovērošanas kameru klāstu pārstāv MOBOTIX un Hanwha Vision zīmoli. Izvēlies sev piemērotāko risinājumu - tā, lai produkts atbilst vēlamajai specifikācija un tiktu nodrošināts atbilstošs cenu līmenis. Papildus kamerām piedāvājam arī video materiāla analītiķi jeb videonovērošanas sistēmas aksesuāru no zīmola Monitoreal.  

Videonovērošanas kameras un aksesuāri

MOBOTIX videonovērošanas kameras

Piedāvājumā plašs IoT un IP novērošanas kameru klāsts, kas ļauj izvēlēties uzticamu video novērošanas kameru atbilstoši vajadzībām. Iepazīstieties ar MOBOTIX iekštelpu, āra kamerām, kā arī termokamerām un to piedāvātajām iespējām. 

Hanwha Vision videonovērošanas kameras

   Plašs drošības un videonovērošanas risinājumu klāsts, kas ietver IP kameras ar līdz pat 8K izšķirtspēju, video pārvaldības sistēmu, video un audio analītiku. Inteliģentie videonovērošanas risinājumi tiek izmantoti visā pasaulē, nodrošinot cilvēku, īpašuma un datu drošību dažādās nozarēs. 

Monitoreal video materiāla analītiķis

 V ideo novērošanas sistēmas aksesuārs, kas aprīkots ar mākslīgā intelekta (IoT) algoritmiem. Tas var identificēt līdz pat 19 dažādiem objektiem (personas, dzīvnieki, transportlīdzekļi, priekšmeti) un ziņot tikai par tiem, kas Jūs konkrēti interesē. 

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai