Slim Sensors

Automatizēta analītikas un brīdinājumu sistēma, kas paredzēta  veselības aprūpes, medicīnas kvalitātes un efektivitātes paaugstināšanai.

Risinājums veselības aprūpei un medicīnai

Pieaugošais vecāka gadagājuma cilvēku apjoms un arvien pieaugošā uzmanība veselības nozarei nosaka jaunas prasības veselības aprūpes sistēmā un medicīnā. Tas savukārt rada vajadzību ieviest krasas izmaiņas līdzšinējā nozares darbībā.  Tāpēc tehnoloģiju uzņēmumi reaģē uz mainīgajiem apstākļiem un izstrādā produktus, lai risinātu vecās problēmas.

 Slim Sensors ir viens no šādiem risinājumiem. Tā ir automatizēta analītikas un brīdinājumu sistēma, kas paredzēta veselības aprūpes un medicīnas kvalitātes un efektivitātes paaugstināšanai, lai atvieglotu medicīnas personāla darbu pacientu aprūpē slimnīcās, veselības centros, pansionātos un rehabilitācijas centros.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Kā tas strādā?  

Sistēma ir izstrādāta, lai noteiktu novirzes pacientu ikdienas aktivitātēs, un darbojas atbilstoši ārstniecības iestādes prasībām. Tā pieskata iestatīto telpu un brīdina aprūpētāju, ja rodas situācija ārpus ikdienas normas un medicīnas personāls var ātri reaģēt, rīkojoties atbilstoši situācijai.   

Slim Sensors var tikt savienots ar jebkuru ierīci  datoru, planšeti vai viedtālruni. Tas ir aprīkots arī ar skaļruni. Ja pacients izsauc palīdzību, sensors atskaņo signālu. Vajadzības gadījumā arī aprūpētājs to var izmantot sarunai ar pacientu. Aprūpētājiem nav jāaprauga pacienti vairākas reizes naktī, lai pārbaudītu, vai viņiem viss ir kārtībā. Visu palātu var uzraudzīt vienkāršāk - ar datoru vai viedtālruni. Tas savukārt nozīmē, ka nakts maiņā ir nepieciešams mazāk aprūpētāju. 

Tāpat ir iespējams iestatīt trauksmes signālu par īpašu pacienta uzvedības novirzi no normas. Piemēram, vai gaisma ieslēdzas pēc iestatītā laika vakarā, teiksim - plkst. 22:00. Un tā ir tikai daļa no sensora plašās funkcionalitātes. Pilnu uzskaitījumu skatiet zemāk. 

Tehniskie un juridiskie aspekti

Šī viedā pacientu aprūpes sistēma ir decentralizēta, proti,  rada trauksmes arī bez attēlu straumēšanas serverī jeb ieraksta veikšanas. Līdz ar to tiek nodrošināts personu privātums - video fiksācija nenotiek, darbiniekiem nav piekļuves sensitīviem datiem vai iespējas tos kopēt. Slim Sensora tehnoloģija tiek izmantota pacientu drošības uzlabošanai nevis to novērošanai vai kontrolei. 

Vēl augstāka privātuma nodrošināšanai aprūpes laikā sensoru iespējams atslēgt, izmantojot tam paredzēto programmatūru, tādējādi nodrošinot privātumu gan pacientam, gan aprūpes personālam. Kad kāda sanitārā procedūra pabeigta un aprūpētājs istabu atstājis - to atkal var ieslēgt. 

Ņemot vērā, ka sistēma neveic ierakstu, to  nav nepieciešams reģistrēt! 

Komplektācija.Altas IT Slim Sensoram nav kustīgu sastāvdaļu, kas padara sensoru vienkāršu un ērtu gan uzstādīšanai, gan uzturēšanai.  Var uzstādīt iekaramajos griestos vai pielāgot stiprināšanai pie betona konstrukcijām

Slim Sensora funkcijas:

Iespējams integrēt ar citām slimnīcas sistēmām

Nepamatotas temperatūras izmaiņas

Trauksmes jeb palīdzības poga

Skaņas noteikšana (kliedzieni, trauksmes situācija)

Ilgstoša, neizskaidrojama kustība pa istabu


Ārpus istabas vai WC pavadītā laika limitēšana


Gultā/ ārpus gultas/ pakritis uz zemes  

Apgaismojuma noteikšana (ieslēgts/ izslēgts)

Divvirzienu audio saziņa, paziņojumi skaļrunī 

Asinsspiediena un asins skābekļa rādītāji 


 
 

Ieguvumi no Slim Sensora:

Iespēja aprūpēt vairāk pacientu ar mazāku personālu
Cilvēkresursu izmantošanas optimizēšana
Paaugstināta reakcija uz bīstamām situācijām
Neierobežots ierīču skaits, kas saņem trauksmes signālus
Trauksmju nosūtīšana darbiniekiem
Augstāka aprūpes kvalitāte
Augstāks pacientu
apmierinātības līmenis
Uzlabojas personāla darba apstākļi

Radās jautājums?